رسانه ها به آرامی شروع به طور جدی در مورد خشونت پلیس

Homeless man Charf Lloyd being attacked by LAPD, in a photo taken and posted to Facebook by Kirk Tsonos

به عنوان جورج فلوید تظاهرات علیه خشونت پلیس فوران در سراسر کشور یک مقدار عظیم از شواهد خشونت پلیس بود که به طور گسترده ای دستگیر شده از طریق رسانه های اجتماعی. متاسفانه بسیار کمی از آن ساخته شده آن را به جریان اصلی رسانه ها تا بعدا.

برای روز, Twitter و Facebook پر بودند از شدت زرهی نیروهای پلیس یکسره فلفل-پاشش راهپیمایان شلیک flashbangs در جمعیت شامل کودکان و افراد مسن و تیر اندازی پرتابه در مردم ایستاده در خارج از خانه خود را. راهپیمایان راه می رفت دور از اعتراضات با تمام شیوه ای از کبودی و خونریزی زخم و چند دندان های از دست رفته و حتی چشم به پلیس پرتابه. برای بسیاری از کسانی که غوطه ور در محیط رسانه های اجتماعی غارت و یا ساختمان های آتش به نظر می رسید نسبتا بی اهمیت نسبت به خشونت دولتی پرداخت کردن به مردم.

هر چند اولین آخر هفته از اعتراضات را دیدم آتش سوزی و غارت و سرکش فعالیت رسانه ای به طور کلی فاقد هر گونه جدی تجزیه و تحلیل از سوء استفاده پلیس انجام شده است. پوشش رسانه ای نه تنها شرور و اهریمن مشروع خشم در سیستم های شکسته, آن whitewashed نقش پلیس در گسترش خشونت و هرج و مرج است. از آنجا که برخی از معترضان مرتکب اعمال مخرب علیه اموال این فرض به نظر می رسید هیچ یک از معترضان به حال حقوق بشر است.

USA Today: George Floyd death protesters spread violence, destruction across U.S. cities

ایالات متحده آمریکا امروز (5/31/20) فرار یک قطعه “صلح آمیز معترضان ضجه و زاری کردن خشونت در جورج فلوید تظاهرات اما درک خشم در پشت آن است.” تنها خشونت در طول بحث شده بود خرابکاری و غارت و موارد آتش سوزی مجموعه در طول تظاهرات. این قطعه به طور خلاصه ذکر گاز اشک آور و دستگیری ندارد و شامل آنها را در آن بررسی چگونه پلیس “افتاد” به معترضان مسالمت آمیز.

واشنگتن پست (6/1/20) و رادیو فردا (5/29/20; چاپ توسط نیویورک تایمز 5/29/20) به دنبال الگوهای مشابه آیا به عنوان یک ایالات متحده آمریکا امروز تصویری (5/30/20) با عنوان “جورج فلوید مرگ معترضان گسترش خشونت و تخریب در سراسر شهرهای آمریکا.”

عمده مقاله نیویورک تایمز (5/28/20) شرح داده شده در “درگیری” با پلیس است. زبان ضمنی برابری بین معترضان غیر مسلح و مسلح و زره پوش های نظامی پلیس است. یکی از رایج ترین شرایط مورد استفاده برای توصیف خشونت آمیز پلیس تهاجم به معترضان فضا بود خوش خیم کلمه “درگیری.”

حتی زمانی که رسانه های توصیف شایع خشونت پلیس علیه معترضان زبان استفاده می شود هنوز هم محافظت پلیس از بررسی دقیق. Media Matters (6/2/20) بررسی چگونه رسانه عناوین بررسی خشونت پلیس در بر داشت با استفاده از چندین passive voice برای جلوگیری از ascribing آژانس. برای مثال به جای اعلام کرد که پلیس بودند هدف قرار دادن روزنامه نگاران رادیو فردا (5/31/20) صرفا نوشت: “روزنامه نگاران هدفمند در حملات است.”

Reuters: Tear gas fired on protesters near White House as Trump speaks

رسانه ها مسائل نیز یافت می شود رسانه های توصیف اشیاء بی جان ارتکاب خشونت به جای نسبت دادن اقدامات به افسران. مثلا مستقل (5/31/20) زد تیتر “NYPD خودرو قوچ جمعیت تظاهرکنندگان در بروکلین” در حالی که رادیو فردا (6/1/20) بود “گاز اشک آور شلیک معترضان در نزدیکی کاخ سفید به عنوان تهمت صحبت می کند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

حتی پوشش سوء استفاده پلیس گاهی اوقات اقدام به دروغ در برابر این سوء استفاده به معترضان اقدامات است. برای مثال ایالات متحده آمریکا امروز (5/31/20) داستان است که به نمایش پلیس با حمله به روزنامه نگاران سعی کردم به دلالت معترضان در حمله به روزنامه نگاران نوشته “اعضای رسانه های خبری به نظر می رسد هدفمند توسط پلیس و معترضان به طور یکسان.”

تنها موردی ارائه شده مربوط به تظاهرکنندگان بود که معترضان در خارج از کاخ سفید تعقیب کردن و فریاد زد: فحاشی در یک فاکس نیوز دوربین خدمه آنها به عنوان آنها را تعقیب دور. هیچ خشونت فیزیکی رخ داده است و دیگر از کسی پرتاب آب خدمه. برای برخی از دلیل این حادثه جزئی بود و شامل یک لیست طولانی از پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی و بازداشت خودسرانه به زانو در آوردن خبرنگاران.

رهگیری (6/4/20) فرار یک قطعه توسط Trevor Timm از آزادی مطبوعات بنیاد آن اشاره کرد که حملات به روزنامه نگاران آمده اند به شدت از پلیس–83% از زمان, با توجه به بنیاد اعداد شمارش نیست ده ها تن از بازداشت روزنامه نگاران توسط پلیس. حداقل در برخی از باقی مانده به ضرب و جرح شد نه توسط معترضان Timm اشاره کرد و با استناد به یک حمله در فیلادلفیا خبرنگار تلویزیون جان Ehrens توسط “آنچه به نظر می رسد پلیس-تراز سفید و لعب است.”

تخته سنگ (5/31/20) یکی از اولین رسانه به تمرکز بر خشونت های پلیس خود را به عنوان پدیده ای در یک تیتر “پلیس فوران خشونت در سراسر کشور.” این مقاله شامل برخی از شواهد کافی از خشونت پلیس به طور گسترده ای توزیع شده از طریق رسانه های اجتماعی.

شاید به طور فزاینده آشکار نقض حقوق بشر از روزنامه نگاران باعث شد رسانه ها به مهم تر از پلیس. در یکی از مشخصات بالا حادثه سی ان ان, خبرنگار عمر Jimenez و خدمه اش دستگیر شده بودند در برنامه زنده تلویزیونی با وجود وضوح شناسایی خود را به عنوان فشار دهید. یکی دیگر از حادثه دیدم اخبار محلی خدمه به وضوح و به عمد هدف قرار داده با فلفل توپ توسط پلیس. این حوادث همراه با روز گسترده رسانه های اجتماعی واکنش در برابر خشونت های پلیس به احتمال زیاد منجر به گسترده تر تمرکز در اجرای قانون و نقض حقوق بشر در طی چند روز.

NYT: Mayor de Blasio, Open Your Eyes. The Police Are Out of Control.

اواسط هفته, رسانه, شد, شروع به توجه جدی به خشونت پلیس. نیویورک تایمز (6/4/20) منتشر سرمقاله خود با عنوان “”شهردار de Blasio چشمان خود را باز. پلیس در حال از کنترل خارج” با subhead خواندن “این چیزی است که در خدمت و حفاظت باید مانند نگاه.” نیوزویک (6/4/20) فرار یک قطعه محور دولت خشونت با عنوان “رهبران اعتراض تا حد زیادی آرام در میان اعتراضات به خشونت پلیس تست شهرداران و فرمانداران.” قطعات از واشنگتن پست (به عنوان مثال 6/6/20) نیز نشان می دهد افزایش موشکافی خشونت پلیس.

بحرانی پوشش پلیس تاکتیک های زیادی است بر چگونگی انتخاب مقامات و افسران پلیس مشاهده موارد نقض حقوق بشر توسط نیروهای خود را. تهدید منفی نمایندگی در رسانه ها قرار می دهد فشار بر روی آنها به طور جدی در آدرس سوء استفاده — حداقل آشکار نقض حقوق بشر گرفتار در دوربین. حتی پس از شهرداران نشان داد که سوء استفاده نمی شود بلافاصله با آن برخورد در اوایل هفته ترک در نما که شروع به ظاهر می شود.

روز یکشنبه یک حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر متعهد به انحلال این شهرستان در اداره پلیس ادعا که آن را نمی تواند اصلاح شود. آمریکا روز دوشنبه چهارم یک لایحه به آدرس (به جای ترس و شرم) برخی از شکایات مربوط به پلیس است.

دو افسر درگیر در زور و اجبار ضربه زدن و مجروح شدن 75 سال پس از آن دروغ گفتن در مورد آن شده اند به حالت تعلیق از بوفالو اداره پلیس. شش پلیس آتلانتا بودند رزرو اتهامات مربوط به نیروی بیش از حد پس از با تنبیهبدنی و کشیدن دو دانشجویان خارج از ماشین خود را; یک فرمانده پلیس فیلادلفیا شد متهم با تشدید حمله به bludgeoning یکی دیگر از دانشجویان در سر. تنها پایدار توجه رسانه ها به چنین موارد نقض حقوق بشر را ایجاد شرایط برای تماس های در حال انجام برای عدالت به پاسخ داده شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im