در میان برگ برنده دولت فاجعه باری پاسخ به Covid-19 گیر رسانه ها شده اند به دنبال به کشورهای دیگر برای الهام گرفتن در مسئولیت رهبری در طول یک دوره بحران است. نیوزیلند نخست وزیر Jacinda Arden شده است یکی از محبوب انتخاب داشتن توانست به راحتی موفق به محدود کردن آسیب به تنها 1,504 عفونت و 22 مورد مرگ و میر به عنوان ژوئن 5.

به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده مقاله در مکالمه (4/5/20) توصیف protocol wine studio به عنوان قرار دادن در یک “کلاس آموزش در بحران رهبری است.” به واشنگتن پست (4/7/20) مشخص می شود دولت او در پاسخ به عنوان یک “پیروزی علم و رهبری است.” در جای دیگر او ستایش شده است به عنوان “موثر ترین رهبر در این سیاره” (اطلس, 4/19/20) که “باید آموزش بقیه جهان” (نگهبان, 4/10/20). این بار مالی (4/19/20) unironically مسح او “سنت Jacinda.”

با وجود آن آشکار جغرافیایی و اقتصادی مزایای نیوزیلند قطعا سزاوار ستایش است. اما کمتر مستحق شده اند و کشورهای اروپایی در رسانه های شرکت های بزرگ به طور مداوم برجسته به عنوان برجسته نوازندگان. با بیش 185,000 موارد و 8,763 مرگ و میر آلمان دارای یکی از بالاترین سرانه نرخ مرگ و میر در جهان است. در عین حال آنگلا مرکل صدر اعظم کشیده شده effusive ستایش به عنوان کسی که “پذیرای علم” (اطلس, 4/19/20; نگهبان, 4/16/20; Financial Times, 4/3/20). سی ان ان (5/7/20) اعلام کرد او یک “رهبر جهانی در کروناویروس”; Vox (5/21/20) گفت: او می خواهم “ستایش برای او روشن و ارتباط موثر با کشور و جهان است.”

در سرمقاله خود در بحران رهبری, the New York Times هیئت تحریریه (4/30/20) نیز ستایش مرکل (در حالی که حمله به چین ظاهرا پوشش وقوع). آنها برجسته و تحسین رهبری از چند کشور دیگر از جمله دانمارک و نروژ و فنلاند. شگفت آور, سرمقاله نیز به طور خاص و تقدیر نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته که بی منطق پاسخ رهبری به ایتالیا سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان در زمان انتشار آن است.

وجود دارد به مراتب کمتر ستایش برای رهبران در جهان جنوب است. در واقع تنها با ذکر نام بود و تایوان Tsai و نشستند ون و این عمدتا به خاطر او “ارسال میلیون ها نفر از ماسک صورت به ایالات متحده و اروپا”—اگر چه با 443 کل موارد و تنها هفت مرگ و میر, تایوان, تا به حال به مراتب بیشتر دلخواهی رکورد در Covid-19 نسبت به بسیاری از کشورهای برجسته در سرمقاله. درست آسیایی رهبری با توجه به بار تحریریه کمک به مردم سفید ظاهرا.

به نیویورک تایمز (5/15/20) نیز به چاپ مقاله ستایش سوئد “بیشتر روش اندازه گیری شده” به این ویروس که اساسا درگیر نگه داشتن بسیاری از کسب و کار باز کردن و حمل بار بیشتر و یا کمتر به صورت عادی. مود Cordenius نوشت که “تهاجمی مبالغه” کشورهای دیگر استفاده کرده اند “نمی خواهد طنین” در سوئد. “زمان خواهد شد بگویید اگر کشور من coronavirus طرح عاقلانه بود,” او به این نتیجه رسیدند. آن زمان بود و پنج روز در مارس 20, سوئد, شد, کشور با بیشترین Covid-19 مرگ و میر سرانه در جهان 50 درصد بدتر از حتی ما (FAIR.org, 4/30/20, 5/27/20).

مشکل با بسیاری از این گزارش با تمرکز بر غنی کشورهای توسعه یافته که در آن رسانه ها باید خبرنگاران خارجی است که اغلب آن را نادیده برتر پاسخ به این ویروس از مقدار جهانی جنوب کشور است که هیچ چیز مانند منابع پیشرفته کشورهای غربی. کوبا با موفقیت خم منحنی آن رو به پایین و فرستاده است کادر پزشکی به ده ها کشور در سراسر جهان (FAIR.org, 4/14/20, 5/31/20) از جمله به بحران زده ایتالیا برگزار شد تا به عنوان یک مدل از رهبری است.

این ایالت کرالا هند بسیار ضعیف با استانداردهای بین المللی و ثبت آن در اول coronavirus مورد یک ماه قبل از نیوزیلند. در عین حال چشمگیر شاهکار سازمان از مقامات محلی محدود کرده است شیوع فقط 1,588 موارد و 14 مرگ و میر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ویتنام آمار بود COVID-19 حتی زودتر از کرالا در عین حال کل کشور, بسیج در مقابل تهدید در یک شیوه ای بارها نسبت به مبارزه در برابر ارتش ایالات متحده در طول جنگ. تمام شهرها بودند قرنطینه پس از یک مورد تایید شده. شهروندان درجه حرارت خود را به طور مداوم بررسی می شود در ساختمان های عمومی و حمل و نقل مراکز مانند ایستگاه های اتوبوس. مواد غذایی ارائه شده است برای هر کسی خود منزوی به مطمئن شوید که هیچ کس نیاز به خود را به خطر اندازد و یا دیگران با ترک خانه های خود. آنها همچنین ایجاد و تولید انبوه کیت های آزمایش همه هزینه کمتر از 25 دلار در هر, و دادن نتیجه در 90 دقیقه صادرات آنها در سراسر جهان است. به تاریخ ویتنام هنوز به رکورد یک مرگ.

اما زمانی که اظهار نظر در ویتنام در همه رسانه ها تمایل به قلم مو رنگ کردن در این کشور موفقیت را به رهبری و یا در سراسر کشور عزم راسخ برای جلوگیری از همه گیر اما به آن دولت استبدادی (به عنوان مثال NPR, 4/16/20; BBC, 5/15/20). سیاست خارجی (5/12/20) مثلا چاپ مقاله به نام “ویتنام موفقیت ساخته شده است سرکوب” است که به اطلاع خوانندگان که مقامات ویتنام دیجیتالی پیگیری شهروندان است. Wow—تصور کنید که زندگی در یک کشور که در آن سرویس های امنیتی نظارت خود را تلفن و رسانه های اجتماعی! (برای اطلاعات بیشتر در ویتنام ببینید FAIR.org, 5/15/20.)

این مشکل برای شرکت های بزرگ رسانه ای است که جهت گیری این دولت; و ویتنام و کوبا و کرالا همه آشکارا کمونیست. یک سیستم رسانه ای شده است اصرار می کند (FAIR.org, 2/8/19, 2/3/20, 3/6/20) نمی تواند به راحتی ستایش پس از آن است که نادیده گرفته شده یا denigrated. انتظار نداریم که برای دیدن هر دم لابه مقالات اعلام رائول کاسترو یک سنت و یا مایل به “الهام بخش” Nguyễn Phú Trọng شد رئیس جمهور ایالات متحده در هر زمان به زودی.

شاید تنها کشوری که نقل مکان کرد و سریعتر از ویتنام بود مغولستان که تعطیل کردن مدارس و دانشگاه ها و دیگر ساختمان های عمومی و محدود گذرگاه های مرزی در ژانویه قبل از هر گونه موارد تا به حال حتی یافت شده است. در طول ماه فوریه در این کشور انجام شد آنچه که ما در حال حاضر کاش ما انجام می شود: انباشت PPE, تهیه کیت های آزمایش و لغو رویدادهای عمومی. به تاریخ آن هنوز رتبهدهی نشده است برای ضبط یک تک در-کشور انتقال تنها موارد شناسایی شده در آینده در سطح بین المللی. در عین حال رسانه های شرکت های بزرگ چشم پوشی از این نمونه ها در حمایت از, ستایش, سفید, رهبران غربی با خوشایند سیاسی در پس زمینه.

یک کشور آسیایی است که مورد تمجید و ستایش است کره جنوبی نزدیک ما متحد (زمان, 4/30/20; Business Insider, 5/2/20; نگهبان, 5/20/20). کشور بود آمار بد اما از طریق سخت نظارت و ردیابی تماس موفق به محدود کردن شیوع به 11,668 موارد و 273 مرگ و میر به مراتب بیشتر از کرالا ویتنام یا مغولستان. با وجود این اقیانوس اطلس (5/6/20) شرح داده شده پاسخ خود را به عنوان “استثنایی”—چیزی در زمینه حداقل آن را به وضوح نمی شد. در واقع سرانه کره جنوبی از دست داد بطور قابل توجهی بیشتر مردم به این ویروس از چین بسیار کمتر تایوان و ویتنام و یا مغولستان.

سرد و سخت واقعیت است که در مقایسه با بسیاری از کشورها در جهان جنوب غرب پاسخ شده است و بی رحم. حتی نیوزیلند عملکرد پیشی گرفته است توسط تعدادی از کشورها بخصوص در آسیا می باشد. متاسفانه نیوزیلند پاسخ باید معیار برای غنی کشورهای توسعه یافته است ،

اما به دلایل سیاسی بسیاری از بهترین نوازندگان در حال نادیده گرفته شود به نفع protocol wine studio و یا حتی بسیار کمتر مستحق ارقام در اروپا است. سمی مخلوط سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام جهل و کلی فرض که کشورهای غربی باید بدانند که بهتر است آلوده رسانه های ما منجر به یک بیماری همه گیر از نسبت های کتاب مقدس.

Total confirmed deaths per capita from Covid-19, as of June 4, 2020, for selected countries on a logarithmic scale. (Note: Deaths in Vietnam, Mongolia and Taiwan are too low to show up on this scale.) (Chart: 91-VIDOC)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im