پزشکی باید برای پرداخت coronavirus درمان: گیل کیسنرس

“چه کسی برای آن پرداخت؟” پس از گفت او نیاز به ونتیلاتور کسانی بودند گریم آخرین کلمات یک بیمار که به پایان رسید تا در حال مرگ از coronavirus. هزینه COVID-19 درمان می افزاید: به ترس و اضطراب و عدم اطمینان است که بسیاری از آمریکایی ها احساس می کنید که در حال حاضر فلج مالی ندارند. ما نیاز به حل این مشکل است.

این که چرا تشکر. روبن Gallego, D-آریزونا و من معرفی اورژانس پزشکی برای Coronavirus درمان عمل به پوشش تمام coronavirus هزینه های درمان از طریق پزشکی. در حالی که کنگره با تصویب قانون دو حزبی برای اطمینان هر فرد می تواند دریافت رایگان coronavirus آزمون قانون ما را با ارائه یک طرح ملی برای گسترش پوشش بیمه درمانی برای افراد مبتلا به کوروناویروس.

بر اساس این قانون هر کسی که تشخیص داده شد با COVID-19 رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری ملی اعلام تحت استافورد عمل در 13 مارس سال 2020 خواهد بود به طور خودکار واجد شرایط برای مدیکید. علاوه بر پزشکی ادامه خواهد داد برای پوشش تمام coronavirus مربوط به درمان و تست حتی پس از ملی اضطراری است.

در سراسر کشور مردم دچار بی ثباتی مالی است. این واقعیت غم انگیز این است که نه تنها منابع خود را از درآمد ناپدید اما آنها نیز خود را از دست دادن مزایای بهداشت و درمان — اضافه کردن به 27.9 میلیون نفر از مردم که در حال حاضر در حال ایجاد. اگر آنها و یا یک دوست است, در بیمارستان بستری, با توجه به کروناویروس, آن روزها, هفته ها و یا ماه ها در بیمارستان می افزاید: به پشته از لوایح است که باید پرداخت شود. نزدیک به 40 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر قادر به پرداخت هزینه 400 دلار اضطراری و این سلامت و بحران اقتصادی بدتر شدن وضعیت برای خانواده ها در سراسر کشور است.

در طول این زمان از بحران آخرین چیزهایی که بیماران نیاز به زین با افزایش صورتحساب های پزشکی. یک مطالعه نشان داد که میانگین هزینه درمان در بیمارستان بستری فردی است که از 30 ، 000 $در حالی که دیگر تخمین می زند آن را پیدا کنید به عنوان بالا به عنوان $74,310. اعداد متفاوت است بسته به اینکه آیا یا نه یک فرد دارای بیمه چه نوع بیمه و نوع مراقبت و بسیاری از متغیرهای دیگر.

اگر مردم نمی توانیم به پرداخت صورتحساب های پزشکی بیمارستان های ما متحمل هزینه قریب به اتفاق یک سیستم بهداشت و درمان است که در حال حاضر نازک کشیده. با بالا underinsured و ایجاد جمعیت, همه در قلاب برای تب.

در پاسخ به COVID-19 گیر چندین ایالت از جمله کالیفرنیا به ویژه بهداشت و درمان, ثبت نام دوره های. اما متحده که نیست و با دولت تصمیم به باز کردن یک دوره ثبت نام ویژه در سراسر کشور آمریکایی زندگی در ترس در مورد چگونه آنها را برای درمان پرداخت. این وضعیت بی سابقه ای نیاز به یک بی سابقه ای پاسخ.

که پاسخ پزشکی. اخیر coronavirus بررسی نشان داد که 71 درصد از آمریکایی ها حمایت از گسترش مدیکید برای پوشش هزینه های برای افراد بدون بیمه درمانی از طریق پایان سال 2020 است. از طریق پزشکی من, قانون نه تنها کمک می کند تا ارائه خدمات و پوشش درمان به کسانی که به آن نیاز دارید آن را نیز ایجاد می کند بیشتر بدون درز روند پرداخت و قابل اعتماد جریان مالی به بازپرداخت بیمارستان ها برای صرفه جویی در زندگی مراقبت از آنها فراهم می کند.

ما دولت فدرال نیاز به گام تا کاهش استرس و تروما جوامع ما در حال تجربه. این بحران ایجاد اغتشاش و مرج در خانواده های ما کارگران و سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد است. اورژانس پزشکی برای Coronavirus درمان عمل می دهد که آرامش خاطر را به خانواده های درمان و بیمارستان های ما در خط اول جبهه.

در حال حاضر بیشتر از همیشه ما را به نگاه کردن به هر یک از دیگر. من متعهد به ادامه کار با من جمهوری خواه و دموکرات همکاران برای ارائه کمک و راه حل های مانند این لایحه است که مردم آمریکا باید برای غلبه بر این چالش است.

در حالی که وجود داشته اند زمان ما احساس درماندگی ما باید به یاد داشته باشید که انعطاف پذیری و اراده و قدرت روح آمریکایی. ما از این طریق با هم.

گیلبرت کیسنرس نشان دهنده کالیفرنیا 39 کنگره منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im