پزشکی آسیب پذیر مهاجران در “بدنام” می سی سی پی یخ تسهیلات فایل اضطراری درخواست برای آزادی

واشنگتن – هفت پزشکی افراد آسیب پذیر در حال حاضر برگزار شده توسط اداره مهاجرت و گمرک (ICE) در Adams County بازداشتگاه در نچیز باید ثبت اضطراری و درخواست برای آزادی وی با استناد به خود شدید خطر ابتلا به کروناویروس و در حال توسعه تهدید کننده زندگی COVID-19 علائم. آنها ارائه شده توسط مرکز حقوق قانون اساسی, ملی, مهاجرت, پروژه ملی وکلا صنفی (NIP-NLG) و مک آرتور دادگستری مرکز.

آدامز تسهیلات معروف به سر می برند ناسالم و فاقد امکانات پزشکی کافی و یا تخصص و گزارش کرده است که بازداشت شش نفر و یک فرد کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. شکایت و همراه اضطراری حرکت برای انتشار ظ دیروز هشدار می دهند که نزدیک به یقین از گسترش سریع در این در حال حاضر نا امن تسهیلات ارائه ادامه بازداشت این افراد بالقوه حکم اعدام برای یک داخلی مهاجرت نقض.

“من بسیار نگران امنیت من با کروناویروس رفتن در اطراف به خاطر من چند شرایط سلامت” گفت: Leyanis تمیو اسپینوزا است که بازداشت در Adams County بازداشتگاه. “من در حال حاضر از دست دادن مقدار زیادی از وزن و حفظ مقدار زیادی از مایع و ملتهب و مبتلا به بيماری های مزمن و تب و گرفتن دسترسی به مراقبت های پزشکی. از آنجا که این, من از ترس است که اگر coronavirus می شود در زندان, پس از آن من ممکن است بمیرد.”

با توجه به متخصص اظهارات ظ توسط دانشگاه Tulane و ییل کارشناسان بهداشت عمومی آن است که غیر ممکن است برای بازداشت تسهیلات مطابق با دستورالعمل CDC در اطراف اجتماعی فاصله قرنطینه و درمان و آدامز تسهیلات در حال حاضر ناکافی پزشکی واحد به ناچار غرق شود. شاکیان خود گزارش می دهند که این بازداشتگاه را فراهم کرده است افراد بازداشت شده با کمی اطلاعات در مورد کوروناویروس از جمله دستورالعمل برای جلوگیری از آن; که آنها را به اشتراک مشترک مناطق تا 120 دیگران تنها با تعداد انگشت شماری از دوش و گوشی های و که کارکنان نمی همواره پوشیدن ماسک و دستکش. برخی از مردم بازداشت نیست و دسترسی به صابون. با توجه به افزایش هشدار دهنده در موارد جدید در Adams – روز دوشنبه تسهیلات گزارش یک مورد و در روز چهارشنبه شش وکلای مدافع می گویند آن است که معقول و منطقی به گمان است که گسترده شیوع نما قبر خطر ابتلا به بازداشت افراد اجتناب ناپذیر است. طرفداران به نام وضعیت یک “تیک تاک timebomb.”

“وادار کردن مردم با مشکلات اساسی باقی می ماند قفل شده است تا در Adams County بازداشتگاه در طول این بیماری همه گیر مانند پرتاب کسی که نمی تواند شنا به رودخانه می سی سی پی و امید آنها به اندازه کافی خوش شانس برای شستن در sandbar قبل از آنها غرق گفت:” صخره جانسون مدیر مک آرتور دادگستری مرکز در دانشگاه می سی سی پی, مدرسه قانون است. “آن را بی پروا و عواقب آن به خوبی می تواند کشنده باشد. همه ما در حال پرسیدن این است که به مشتریان داده می شود یک شانس مبارزه برای جلوگیری از عفونت و عوارض است که آنها رنج می برند به دلیل در حال حاضر خود را به خطر بیافتد شرایط بهداشتی است.”

“این بحران را برجسته درجه که مهاجران ناامن هستند در بازداشت” گفت: Sirine Shebaya, مدیر اجرایی, ملی, مهاجرت, پروژه ملی وکلا صنفی. “بیش از حد بسیاری از مردم رنج کشیده در شرایط افتضاح برای ماه ها و سال در حالی که در انتظار قطعنامه از مهاجرت خود را. به خصوص در یک زمان مثل این یخ باید به طور معمول آزاد می شود افراد با شرایط پزشکی و به طور کلی باید کار به منظور کاهش استفاده بیش از حد از بازداشت در سیستم مهاجرت.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بازداشت شاکیان گزارش مشکلات جدی سلامت از جمله دیابت و فشار خون بالا و بیماری کلیوی و دیابت و عفونت های باکتریایی مزمن, تب, سوء تغذیه, بیماری صرع, هپاتیت, و در غیر این صورت به شدت سیستم ایمنی بدن. وکلای مدافع می گویند coronavirus را تشدید کرده است در حال حاضر شرایط وخیم در یخ امکانات.

“این مورد بخشی از یک تلاش گسترده برای افشای زشت شرایط یخ در بازداشتگاه به عنوان به خوبی به عنوان زندان ها و زندان های سراسر کشور” گفت: Ghita شوارتس کارکنان ارشد وکیل در مرکز حقوق اساسی. “تحمیل قابل اجتناب بیماری و مرگ در افراد در بازداشت است ظالمانه و خودسرانه غیر قانونی و اشتباه است.”

این شکایت شب گذشته استدلال می کند که خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ برای یک داخلی مهاجرت تخلف—با توجه به شدت ناکافی بهداشت و, بهداشت و درمان, همراه با عدم امکان پیروی از دستورالعمل CDC در چنین شرایط بیش از حد شلوغ—نقض قانون اساسی حمایت حصول اطمینان از مراقبت کافی و جلوگیری از بی تفاوتی عمدی به آشکار خطرات پزشکی.

شرکت مشاور در مورد لایحه Quigley از دانشگاه لویولا نیواورلئان کالج قانون جرمی جونگ در نیواورلئان و R. اندرو رایگان در Nashville, Tennessee.

مورد تمیو Espinoza v. Witte و ثبت شده در دادگاه فدرال در منطقه جنوب می سی سی پی.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خواندن براده بازدید از مرکز حقوق اساسی مورد صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im