پزشکی آسیب پذیر مهاجران به دنبال انتشار اضطراری از یخ بازداشت در آلاباما

واشنگتن – در اواخر روز گذشته Adelante, آلاباما, کارگر, مرکز, مرکز حقوق اساسی و ملی, مهاجرت, پروژه ملی وکلا صنفی (NIP-NLG) ثبت اضطراری درخواست و سفارش ضابط موقت برای انتشار پزشکی مردم آسیب پذیر برگزار شد در حال حاضر در مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشت. این پرونده در پی انتشار 18 نفر بازداشت در واحد 9 از Etowah County بازداشتگاه در گدسدن آلاباما و نقل خود را به خطر پیمانکاری رمان coronavirus COVID-19 و توسعه علائم تهدید کننده زندگی. دیگر پزشکی آسیب پذیر مهاجران باید ثبت دادخواست برای آزادی در کشورهای دیگر با دادگاه سفارش منتشر شده از یخ بازداشتگاه. براده در هر مورد هشدار می دهند که نزدیک به یقین از شیوع کروناویروس در این مراکز ارائه ادامه بازداشت این افراد بالقوه حکم اعدام برای یک داخلی مهاجرت نقض.

“من ترس از مرگ در اینجا” گفت: Bakhodir Madjitov که بازداشت شده است پس از 2017. “چه خواهد شد خانواده من انجام دهید ؟ زمانی که یخ به طور ناگهانی بازداشت زنم در مدینه بود 39 هفته باردار با من کوچکترین فرزند…. من فقط تا به حال دیده می شود پسر من یک بار از طریق شیشه ای در بازداشتگاه. من هرگز قادر به نگه داشتن او را در آغوش من. همسر و سه پسر کمی به سختی مدیریت بدون من قبل از COVID-19. در حال حاضر همه چیز بسیار بدتر است. مدینه از دست داده و کار خود را با توجه به همه گیر و در حال حاضر او می گوید: او هیچ ایده چگونه او را به مراقبت از کودکان.”

شکایت و اعلامیه های ساخته شده توسط زندانیان توصیف نه تنها عدم امکان اجتماعی فاصله داخل Etowah زندان—که در آن به چهار نفر برگزار می شود در تنگ شش توسط شش پا سلول—بلکه این موضوع در حال رشد از ازدحام بدتر توسط کارکنان ترکیب افراد بازداشت شده توسط یخ از دو واحد به یک واحد. افراد جدید به ادامه آورده می شود زندان از جمله برخی از گزارش در معرض COVID-19. بیش از 100 نفر در حال حاضر به اشتراک گذاری یک واحد با جمعی, دوش, ناهار خوری و مناطق تفریحی. توالت ها در داخل سلول ها با هیچ پارتیشن. بازداشت افراد گزارش دریافت ناکافی یا بدون نظافت و بهداشت لوازم با وجود اینکه نیاز به تمیز کردن خود سلول. برخی از استفاده از شامپو برای تمیز کردن سلول. آن اختصاص داده شده برای تمیز کردن زمینه های مشترک شده اند ارائه شده با دنده محافظ.

“Etowah County بازداشتگاه ساخته شده است شهرت ملی به عنوان یخ انبار برای بازداشت طولانی مدت با شرایط خیلی بی پایان آنها را اجبار مردم به از دست دادن امید و قبول تبعید” جسیکا Vosburgh اجرایی و حقوقی مدیر در Adelante توضیح داد. “در پی COVID-19 افراد در قفس در Etowah نه تنها مبارزه خود را در برابر اخراج آنها در حال مبارزه برای زندگی خود را.”

با توجه به اظهارات ثبت شده توسط بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی از دانشگاه آلاباما در بیرمنگام دانشگاه ییل و Tulane آن است که غیر ممکن است برای Etowah مطابق با دستورالعمل CDC در اطراف اجتماعی فاصله قرنطینه و درمان این زندان را در حال حاضر نامناسب امکانات پزشکی به ناچار غرق شود.

این 18 نفر پر کردن این طومار با دادگاه بسیاری از آنها به دنبال حفاظت در آمریکا از خشونت و شکنجه و یا آزار و اذیت در کشور گزارش های گسترده ای از قبل موجود شرایط پزشکی که آنها را به خصوص در معرض خطر در حال توسعه تهدید کننده زندگی COVID-19 عفونت. این شرایط عبارتند از: آسم آنقدر شدید زندانی سرفه کردن خون و بیماری های قلبی, بیماری های کلیوی, سرطان, برونشیت مزمن و سایر ریه شرایط و دیابت است. بسیاری از آنها را متعدد داروها برای کنترل از قبل موجود و مسائل مربوط به سلامت از جمله برخی که سرکوب سیستم ایمنی بدن خود را. حتی قبل از همه گیر در جریان مشکلات بهداشت و درمان اجازه داده شد به چرک ندارد و یا ناکافی درمان; از آنجا که شیوع بازداشت شدگان گزارش که معاینات پزشکی برای شرایط مزمن شده اند به حالت تعلیق درآمد. وکلای مدافع می گویند coronavirus را تشدید کرده است در حال حاضر شرایط وخیم در یخ امکانات.

“در حالی که این کت و شلوار به دنبال محافظت از این افراد از کشنده آسیب آن نیز بخشی از یک تلاش گسترده برای افشای زشت شرایط در یخ بازداشتگاه و گسترده نامشروع بازداشت و سیستم ظالمانه و خودسرانه تنبیهی رفلکس است که حاکم در این کشور گفت:” Baher Azmy حقوقی رئیس ” مرکز حقوق قانون اساسی.

محلی حمایت گروه هایی مانند تعطیل Etowah نیز خواستار آزادی یخ بازداشت شدگان پاسخ با چندین نامه به Etowah County Sheriff Jonathan هورتون و منطقه ای یخ مدیر دایان Witte و در مرحله یک کاروان اعتراض خارج از مرکز در هفته گذشته. تعطیل Etowah سازمان لیزا مویر می گوید: “این دادخواست نیست فقط در مورد تامین آزادی 18 نفر بازداشت شده در واحد 9. آن را در مورد هر فرد به دام افتاده در داخل Etowah County بازداشتگاه به شدت امیدوار است که درجه آنها نفس کشیدن نمی خواهد قرار داده و آنها را در یک تابوت.” تعطیل Etowah تیمی با منطقه ای پیوند سازمان Etowah آزادی صندوق برای شروع یک COVID-19 صندوق اضطراری است که خواهد شد مورد استفاده برای ارائه هنر و وثیقه پول به مردم در بازداشت است.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

“یخ اصرار بر ادامه بازداشت پزشکی افراد آسیب پذیر در جهانی همه گیر است بی رحمانه و خطرناک است و از آن می درخشد نور را در چه نیازی بازداشتگاه های اداره مهاجرت این است که در وهله اول” گفت: Sirine Shebaya, مدیر اجرایی, ملی, مهاجرت, پروژه ملی وکلا صنفی. “از طریق این دادخواهی ما امیدواریم که برای به دست آوردن آزادی برای مشتریان بلکه به منظور بالا بردن آگاهی عمومی در مورد این موضوع به شیوه ای که در آن مردم در یخ بازداشت درمان می شوند و نفخ سیستم جرم حبس ما مقامات اداره مهاجرت با استفاده از پول مالیات دهندگان به صندوق در برابر تمام شواهد که آن را غیر ضروری و مضر برای جوامع ما است.”

این شکایت امروز استدلال می کند که خطر مرگ برای یک داخلی مهاجرت تخلف—با توجه به شدت ناکافی بهداشت و, بهداشت و درمان, همراه با عدم امکان پیروی از دستورالعمل CDC در چنین شرایط بیش از حد شلوغ—نقض قانون اساسی حمایت حصول اطمینان از مراقبت کافی و جلوگیری از بی تفاوتی عمدی به آشکار خطرات پزشکی. همچنین استدلال می کند که کسانی که در بازداشتگاه هستند که رد خود را در قانون اساسی حق داشتن وکیل به عنوان بازديد ممنوع و امکانات عدم عملی به معنی قرار دادن تماس های محرمانه به وکلا.

جرمی جونگ در نیواورلئان است که شرکت مشاور در این مورد.

در مورد ویلیامز v. هورتون و ثبت شده در دادگاه فدرال در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال آلاباما.

لینک به درخواست: http://adelantealabama.org/wp-content/uploads/2020/04/Williams-et-al-Etowah-COVID-Complaint_redacted.pdf

لینک به TRO: http://adelantealabama.org/wp-content/uploads/2020/04/Williams-et-al-Etowah-COVID-TRO-Memo_redacted.pdf

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین امروز براده بازدید از مرکز حقوق اساسی ” مورد صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net