مدیکر برای همه, اتحادیه, مزایای, و وعده #NotMeUs

مدیکر برای تمام موفق به کسب یک پیروزی قاطع به عنوان سناتور. برنی ساندرز تحت سلطه نوادا جلسه در روز شنبه.

وجود داشته است قابل ارائه اطلاعات نادرست منجر به سردرگمی در مورد این پیشنهاد. شاید هیچ قطعه ای بود که بیشتر گیج کننده از بروشور توزیع شده توسط نوادا آشپزی اتحادیه بیان کرد که انتخابات ساندرز خواهد شد و اعضا’ بهداشت و درمان. که گفت:, رتبه بندی-و-فایل اعضای اتحادیه حمایت ساندرز’ پیام #NotMeUs در حمایت از بهبود مدیکر برای همه در نتیجه برخلاف اتحادیه رهبری و تضمین بهداشت و درمان برای همه است.

اعضای اتحادیه مبارزه طولانی و سخت بر خود مذاکره مزایای. ساندرز درک کامل و جنگ که اتحادیه ها باید مبارزه و سابقه طولانی ایستاده با اتحادیه های کارگری. در واقع ساندرز’ بهبود مدیکر برای همه طرح شامل یک ماده است که به طور مستقیم محافظت از اعضای اتحادیه نیاز است که همه پول در سمت چپ بیش از آنچه بین کارفرما پرداخت می شد برای بهداشت و درمان و سهم خود را به مدیکر برای همه بود در چانه زنی جدول و که تخصیص این پول مشخص شود از طریق چانه زنی فرایند است. به طوری که به معنی افزایش دستمزدها و حقوق بازنشستگی و سایر مزایا به اعضای اتحادیه.

بعلاوه زندگی اتفاق می افتد. از دست دادن شغل, تغییر شغل تغییر شرایط بهداشتی است که باعث کاهش ساعت کار اغلب باعث از دست دادن یا کاهش—مزایای بهداشت و درمان. این وقایع حفاظت شده تحت مدیکر برای همه است.

وجود دارد حدود 90 میلیون نفر در این کشور که یا هیچ بیمه یا underinsured. ایالت نوادا بالاترین رتبه ششم در کشور برای بیمه با حدود 14 درصد از Nevadans بدون بهداشت و درمان. این یک مسئله مهم است که اثرات هر کس. در نهایت هزینه ارائه مراقبت به زیر و noninsured که می تواند ورشکسته افراد منتقل شده است برای همه ما. برای درمان این مسئله وجود دارد این است که واقعا فقط یک گزینه است که حداقل تضمین های جهانی پوشش به هر کس و که بهبود یافته است مدیکر برای همه است. یک ییل مطالعه منتشر شده توسط لانست مجله پزشکی هفته گذشته نشان داد که یک مدیکر برای همه طرح نجات ایالات متحده $450 میلیارد دلار سالانه در حالی که صرفه جویی حدود 68,000 زندگی می کند. این برنامه این است که ترویج شده توسط ساندرز که دفاع و پشتیبانی جهانی پرداخت کننده تک بهداشت و درمان در دهه های و در نهایت تایید شد با رای اعضای اتحادیه در ایالت نوادا است.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

به عنوان یک پزشک خانواده, من در مواجهه با روزانه یک معضل تلاش برای مراقبت از افرادی که دارای هیچ بیمه یا underinsured و قادر به خرید نسخه تنها اجازه پرداخت deductibles و یا قابل توجهی copayments نیاز به مراقبت از آنها نیاز به. بیشتر واقعیت این است که همه ما ممکن است خودمان را یک بیماری یا آسیب و یا از دست دادن شغل و دور از ورشکستگی است. چهار نفر از هر پنج آمریکایی که دچار ورشکستگی با توجه به صورتحساب های پزشکی و بیماری تا به حال بیمه سلامت زمانی که آنها بیمار شد.

پیشنهاد جایگزین برای مدیکر برای همه شامل ارائه یک گزینه که در نهایت این است که به سادگی فرمت فعلی ما ناکارآمد تدریجی برای سود غیر یکنواخت سیستم محکم. نگه داشتن برای سود بیمه بهداشت و درمان صنعت تحریف است که اجازه می دهد افراد بیشتر “انتخاب” به تعیین خود را بهداشت و درمان نیاز دارد. صنعت بیمه بهداشت و درمان طول می کشد دور انتخاب ما با محدود کردن پزشک شبکه, محدود کردن دارو formularies و تغییر این اغلب. متاسفانه هیچ کس می دانید چه آینده خود را نیازهای بهداشتی خواهد بود. هنگامی که تراژدی یا بیماری رسید ؟ افراد همواره خرید با کمترین هزینه برنامه با فرض اینکه آنها را پوشش تنها برای پیدا کردن بزرگ deductibles copayments یا ناکافی دارو و داروخانه های تحت پوشش.

تنها از طریق پوشش جهانی هر فرد در این کشور از طریق یک جامع بهبود مدیکر برای همه برنامه خواهد شد و مردم برای به دست آوردن پیشگیرانه و پیگیری مراقبت های پزشکی است که خدمات خود را راست و فراهم شود باید به هر کس که در کشور ما.

سناتور ساندرز’ بهبود مدیکر برای همه طرح محافظت از سلامت اقتصادی و منافع هر یک از ما خانواده ها و جوامع است. Nevadans و اکثریت آمریکایی شرکت کننده تا کنون در این سال دموکراتیک مقدماتی درک این در حالی است که حزب دموکرات باقی مانده زبانم بند آمده که چرا مردم در حال حمایت از یکی از پلت فرم آن را اصل اصول—ارائه مراقبت های بهداشتی به همه آمریکایی ها. این است یادآور بارها به نقل از ضرب المثل: “مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای مبادا آن را به حقیقت می پیوندند.” از آن زمان به را ملت ما سلامت یک اولویت به رسمیت شناختن است که بهداشت و درمان حق است و نه یک امتیاز. به من بپیوندید و پزشکان در سراسر این کشور در حمایت سناتور برنی ساندرز برای رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im