مدیکر برای همه خواهد افزایش دستمزد گسترش کارگران’ گزینه و احتمال ایجاد شغل

واشنگتن – یک گزارش جدید از EPI مدیر پژوهش جاش Bivens می یابد که مدیکر برای همه خواهد تقویت بازار کار و تقویت امنیت اقتصادی برای میلیون ها نفر از خانواده های ایالات متحده و احتمال افزایش تعداد مشاغل در بازار کار ایالات متحده.

مخالفان از تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی را به نقل از یک تجزیه و تحلیل اثرات اقتصادی مدیکر برای همه است که شامل این طرح که تا به 1.8 میلیون شغل در بیمه سلامت و صدور صورت حساب و مدیریت بخش می تواند حذف شود اگر این سیاست اجرا شد. Bivens اشاره می کند که این تعداد محروم شده تمام زمینه گنجانده شده است که در مطالعه اصلی است و اغلب گمراه کننده ارائه شده به عنوان پیش بینی خالص اشتغال اثر مدیکر برای همه است. اما در حالی که مدیکر برای همه خواهد در واقع منجر به کاهش تقاضا برای نیروی کار در بیمه سلامت و صدور صورت حساب و مدیریت بخش آن افزایش تقاضا برای انواع دیگر از مشاغل به طور کلی. برای مثال گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی می تواند به افزایش تقاضا برای خدمات بهداشتی و درمانی تا $300 میلیارد دلار در سال است که ترجمه به افزایش تقاضا برای 2.3 میلیون تمام وقت کارکنان مراقبت های بهداشتی.

بیشتر چند مدیکر برای تمام برنامه ها باید مقررات مربوط به پرداخت برای مراقبت دراز مدت خدمات که ایجاد شغل. در 2018, خانواده های ایالات متحده ارائه شده حدود 34 میلیارد ساعت در مزد مراقبت طولانی مدت. اگر تقسیم شده در میان تمام وقت کارگران را به 17 میلیون موقعیت های جدید. حتی اگر 10 درصد از این مراقبت های پرداخت نشده بود تبدیل به پرداخت مواضع آن را ایجاد کنید به اندازه کافی شغل به اصل جبران جابه جایی از بیمه سلامت و صدور صورت حساب دولت کارگران است.

علاوه بر این Bivens می یابد که مدیکر برای همه خواهد:

  • ارائه پتانسیل افزایش دستمزد و حقوق توسط کارفرمایان اجازه می دهد برای تغییر مسیر هزینه های بهداشت و درمان به کارگران حقوق و دستمزد.
  • افزایش کار با کیفیت با تضمین این که هر کار خواهد آمد همراه با تضمین مراقبت های بهداشتی.
  • کاهش درآمد و ضرر و استرس و شوک اقتصادی بیکاری و کار انتقال با حذف دست از مراقبت های بهداشتی است که همراه با کار-از دست دادن
  • حمایت از اشتغال و توسعه کسب و کار کوچک—که کم است در ایالات متحده نسبت به دیگر ثروتمند سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) کشور—با از بین بردن دلهره آور هزینه های مراقبت های بهداشتی از هزینه های راه اندازی.
  • تزریق پویایی به اقتصاد به طور کلی با کاهش “کار قفل” با اجازه دادن به کارگران برای رفتن به جایی که مهارت های خود را و تنظیمات دروغ نه فقط به محل کار با برنامه های بهداشتی مقرون به صرفه.

“اساسی اصلاحات بهداشتی مانند مدیکر برای همه خواهد بود به روشنی سیاست خوب برای بازار کار و اقتصاد به طور کلی و برای کارگران ایالات متحده گفت:” Bivens. “علاوه بر مزایای بارز گسترش مراقبت های بهداشتی به میلیون ها نفر از بیمه و underinsured آمریکایی مدیکر برای همه می تواند افزایش دستمزد, افزایش بهره وری و کمک به صاحبان کسب و کار کوچک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>