مدیکر است که بهترین راه برای پوشش میلیون ها آمریکایی است که بیمه بهداشت و درمان گرفته شده است دور

Coronavirus بحران ساخته شده است که کارگران حلقه. با کسب و کار مجبور به موسسه اخراج های دسته جمعی برای مقابله با اقتصادی shutdown مجبور COVID-19 بیش از 36 میلیون شغل از دست داده اند در دو ماه گذشته. به عنوان کسب و کار و رهبران کارگری همکاری با یکدیگر برای رسیدن به جهانی بهداشت ما تا حد زیادی نگران برای بیش از 27 میلیون آمریکایی که در حال از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان به دلیل این اخراج و میلیون ها نفر بیشتر که می توانید پیش بینی خود را از دست دادن شغل و بیمه بهداشت و درمان در هفته های آینده.

این COVID-19 بحران در معرض ایراد اساسی در امریکا کارفرما مبتنی بر سیستم بیمه درمانی. ارتباط بیمه سلامت به اشتغال هرگز یک ایده خوب است. آن است که به خصوص فاجعه بار برای میلیون ها نفر از خانواده های پرتاب شده بر روی نقش بیمه فقط زمانی که آنها از دست دادن درآمد و فقط زمانی که گسترش همه گیر باعث می شود آن را فوری تر برای همه به خاطر که همه ما باید دسترسی به نیاز به مراقبت های بهداشتی. ما هر دو کار برای رفع این نقص ساختاری اما در حال حاضر دولت فدرال باید عمل به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی بیکار کامل دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“این COVID-19 بحران در معرض ایراد اساسی در امریکا کارفرما مبتنی بر سیستم بیمه درمانی. ارتباط بیمه سلامت به اشتغال هرگز یک ایده خوب است.”

پس از سرب از بیمه بهداشت و درمان صنعت بلندگو پلوسی و دموکراتیک اکثریت در خانه در ایالات متحده در روز جمعه به تصویب یک پیشنهاد—بخشی از عمل قهرمانان—برای دولت فدرال به خرید بیمه درمانی برای گذاشته شدن کارگران از طریق COBRA برنامه. به نام قانون فدرال است که ایجاد برنامه کبرا اجازه می دهد تا به تازگی بیکار به خرید خود را بر اشتغال و بیمه در 102 درصد از هزینه های پرداخت شده از طریق کارفرمای خود.

در حالی که اجازه می دهد بیکاران برای حفظ خود پوشش این دور از راه حل نیاز داریم. این امر می تواند به سادگی به صنعت بیمه بهداشت و درمان در زمانی که ما به شدت نیاز فدرال دلار برای سرپا نگه داشتن تا شکست کارفرمایان و برای محافظت از کارگران که آنها از دست دادن شغل خود و یا در صورت کاهش ساعت کار می کند. و نه پرداخت یارانه کبرا حل مشکل حفظ سلامت بیمه برای بیکاران چرا که این امر تنها به کارگران بود که با حمایت کارفرما بیمه برای حداقل شش ماه قبل از آنها بودند گذاشته شدن در یک کار که در آن آنها تا به حال حداقل 20 همکاران. بیش از حد بسیاری به تازگی استخدام کارگر, کارکنان, کسب و کارهای کوچک و خود اشتغالی کارگران خواهد بود سمت چپ تحت این پیشنهاد.

علاوه بر این بسیاری از بیمه های خصوصی است که کارگران دریافت از طریق کارفرمایان خود را شامل قابل توجهی از جیب هزینه های که سنگین برای کارگران حتی زمانی که آنها به طور کامل به کار. این هزینه ها می تواند به راحتی قرار داده و مراقبت های پزشکی خارج از دسترس برای تازه بیکار. در حالی که آن را ممکن است یک ثروت باد آورده برای شرکت های بیمه صادر شده است که این سیاست یک کارگر گیر با معافیت بالا برنامه را ببینید کمی بهره مندی از داشتن آن کبرا به طور کامل پرداخت یارانه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

خوشبختانه ما یک راه حل بهتر است. ثبت نام بیکار به طور خودکار در مدیکر به عنوان پیشنهاد در مدیکر بحران برنامه, قانون حمایت تشکر. Pramila Jayapal و تشکر. جو کندی. این امر پاسخگویی به نیازهای فردی از کسانی که آواره سیاست ملی و بهداشت عمومی نیاز به محدود کردن گسترش یک بیماری مسری. زیرا مدیکر به طور چشمگیری کاهش هزینه های اداری و با استفاده از آن چانه زنی اهرم موثر برای مذاکره قیمت های پایین تر از آن پرداخت شده توسط شرکت های بیمه خصوصی سلامت حرکت مردم از بیمه درمانی خصوصی بر روی مدیکر خواهد ملاحظه ای پایین تر از ملی هزینه های مراقبت های بهداشتی.

“فوری و لازم است راه حل ساده است: گسترش مدیکر برای پوشش تمام به تازگی بیکار و از بین بردن یک بار میلیون ها نفر از خانواده ها است.”

بدون در نظر گرفتن اضافی اداری, هزینه, پوشش تازگی بیکار از طریق کبرا و خصوصی بیمه درمانی هزینه تا آنجا که $331 میلیارد دلار است. در مقابل بهبود مدیکر با پوشش جامع ارائه می شود می تواند برای $243 میلیارد دلار صرفه جویی در کشور ما $88 میلیارد در حالی که هنوز ارائه پوشش بهتر از حال حاضر در دسترس است. به تکرار: حتی بدون در نظر گرفتن اضافی اداری هزینه کبرا پوشش تازگی بیکار از طریق مدیکر را نجات دهد 27 درصد از هزینه در حالی که ارائه بهتر بیمه از طریق کاهش زباله اداری و کاهش تورم بیمارستان و پزشک قیمت.

ارائه اضطراری مدیکر پوشش به تمام کارگران بیکار را تشویق کارگران و خانواده خود را به مراقبت از آنها نیاز به در یک مد به موقع. سخت فشرده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خواهد بود مطمئن باشید از پرداخت برای ارائه که مراقبت. و کارفرمایان را مجبور به طور موقت کردند کارکنان خود را کاهش دهد و یا ساعت خود را می دانیم که نیازهای مراقبت بهداشتی مراقبت از خواهد شد شود.

فوری و لازم است راه حل ساده است: گسترش مدیکر برای پوشش تمام به تازگی بیکار و از بین بردن یک بار میلیون ها نفر از خانواده ها است. به جای سقوط به دام propping تا عدم سلامت شرکت های بیمه کنگره باید این عمل در حال حاضر برای حفاظت از آمریکا کسب و کار و کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im