دیدار با آمریکایی ها که در حال لغو همه چیز اما مهربانی

سالت لیک سیتی — بله برخی از مردم در حال ربودن بسته کاغذ توالت از دست غریبه ها. بله برخی از مردم در حال جمع اوری ملزومات به امید بهره مندی از دیگران ناامیدی.

اما نه همه.

در مواجهه با یک بیماری همه گیر است که تهدید به upend راه ما راه ما از زندگی برای هفته اگر نه ماه دیگر آمریکایی ها دوست همسایگان خود و غریبه ها — در راه فوق العاده ای.

از کالیفرنیا surfer که راه اندازی یک کاغذ توالت ارز با یک دست-باسواد ثبت نام به مین صاحبخانه گفت که او نمی خواهد جمع آوری اجاره از مستاجر خود را در ماه آینده افراد پله تا برای کمک به دیگران غذای رسانه های اجتماعی برای انصراف از همه چیز جز مهربانی. آن را به یک تماس است که حتی رفته از سازمان ملل متحد که روز دوشنبه در توییتی یک یادآوری است که هر کس تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“همدلانه” توییت گفت. “همه ما نیاز به حمایت و محبت و مهربانی.”

همانطور که در هفته های پس از 9/11 آمریکایی احاطه ترس و عدم اطمینان و برای برخی از خانواده ها و غم و اندوه. بسیاری از آنها در مواجهه با از دست دادن قابل توجهی از درآمد حاصل از کاهش ساعت یا اخراج و اقتصادی خرید اینترنتی از اجتماعی فاصله. دیگران در حال کار در خانه در حالی که تلاش برای نظارت بر کودکان و مراقبت از سالمندان عزیزان. و بسیاری از دیگران رنج می برند علائم COVID-19 و در عین حال قادر به دکتر مراجعه کنید و یا آزمایش می شود.

در واقع با مقامات دولت جدید اعلام تعطیلی و محدودیت ساعت و فروشگاه های در حال اجرا پایین در کالاهای اساسی, آن را سخت برای پیدا کردن کسی که زندگی و بعد فورا رفت واز سخت تر در هفته های اخیر. اما آمریکا نیز پر از افرادی که در حال مقابله با مراقبت.

برای مثال در Hopkinton, ماساچوست, دو زن به معنای جدید به “توالت papering” یک خانه. آنها به سمت چپ رول کاغذ توالت در مقابل مراحل از تمام خانه ها در یکی از خیابان. یک گیرنده ارسال در این مورد در Facebook گفت: “چقدر عالی بود ؟ من نام خود را, اما من امیدوارم که آنها این را بخوانید و بدانید که چگونه خدا را شکر همه است. ببینید که چگونه آن را انجام؟”

این روند نه تنها در خاک آمریکا. کانادایی ها در حال راه اندازی Facebook groups برای ترویج “caremongering.” در انگلستان خانواده از یک مرد که با درگذشت مثبت COVID-19 آزمون خواسته است که مردم خودداری کردن از گل و به جای انجام اعمال محبت.

هنوز مطمئن شوید که چگونه شما می تواند کمک کند ؟ شاید شما می توانید با الهام از این افراد است.

اجاره آمرزنده و

در پورتلند مین صاحبخانه ناتان نیکولز نوشت: در Facebook که او متوجه می شود که خدمات و ساعتی کارگران در حال ضربه سخت اجتماعی فاصله و محدودیت دولت. از آنجا که این, او گفت که او مطلع مستاجر خود را که او نمی خواهد در جمع آوری اجاره در ماه آوریل است. “من از هر صاحبخانه در خارج وجود دارد به نگاهی جدی در وضعیت خود را و نظر خود را با دادن برخی از مستاجران اجاره امداد به عنوان به خوبی.”

بزرگ اتاق كمپرسي

یک مشتری در مربیان نوار و جلو پنجره در کلمبوس, اوهایو, صرف کمتر از 30 دلار است اما در سمت چپ $2,500 نکته نوشتن در بررسی آن باید به طور مساوی تقسیم بین پنج کارکنان صخره Pinckard از Cleveland.com گزارش شده است. به طور مشابه, در هوستون, کسی که شام میخورد به سمت چپ $9,400 نکته برای کمک به را تشکیل می دهند که دستمزد خواهد بود از دست رفته زمانی که رستوران بسته است با توجه به یک گزارش از ABC13. و آن را فقط به کارکنان انتظار گرفتن پول اضافی. در ویللیستن ورمونت سپاسگزار پدر و مادر جمع آوری بیش از 6 ، 000 دلار را به سرایداران که مقادیر فرزندان خود را در مدارس با توجه به مارس بارتون از برلینگتون مطبوعات آزاد.

از خریداران مواد غذایی

ربکا مهر از خم اورگان در توییتر نوشت در مورد چگونه او خریداری مواد غذایی برای یک زن و شوهر مسن که نشستن در ماشین خود می ترسند برای رفتن به سوپر مارکت برای ترس از قرار گرفتن در معرض ویروس. “من می دانم که آن زمان از هیستری و اعصاب, اما, پیشنهاد برای کمک به هر کسی که شما می توانید. نه هر کس مردم را به نوبه خود به” مهر نوشت. (حتی برخی از فروشگاه های مواد غذایی که به طور معمول ارائه تحویل خانه در حال تعلیق این خدمات به طور موقت.)

در وبلاگ خود, نیویورک, نویسنده جان کاتز نوشت که او و همسایگان خود انجام شده است که برای هفته در یک سوپر مارکت در Bennington, Vermont. “افراد مسن نشستن نزدیک به جبهه از فروشگاه تکان دادن پول خود را از پنجره ماشین فریاد مردم را به کمک به آنها را در فروشگاه” کاتز نوشت و اضافه میکند: “من دوست دارم که هر کسی که می گذرد با موافقت و اقدام به خرید مواد غذایی به ارمغان می آورد و آنها را خارج و هرگز یک سکه برای آن است. یکی از زوج ها به من گفت که هیچ کس تا کنون آنها را رد کرد.”

گسترده ساز

اریکا Etelson یک نویسنده در برکلی کالیفرنیا می خواستم برای مطابقت با مردم نیاز به کمک به افرادی که قادر به کمک است. بنابراین او ایجاد یک صفحه گسترده و شروع به گسترش این کلمه با توجه به کیت داربی Rauch, نوشتن برای Berkeleyside. توسط دوشنبه بعد از ظهر بیش از 150 نفر داوطلب شده بودند در “منطقه خلیج کمک های متقابل شبکه” به انجام همه چیز اعم از خرید به آماده سازی مواد غذایی برای حیوان خانگی نشسته و فقط به صحبت کردن با افرادی که تنها بر روی گوشی.

نوازندگان

دو کودک در Clintonville اوهایو کردم تا لباس پوشیدن و در زمان خود ویلنسل های ساخت بیش به خانه یکی از همسایه ها بود که خود منزوی جایی که آنها انجام یک کنسرت در ایوان جلو. کودکان بازی برای نزدیک به نیم ساعت با توجه به هالی زکریا گزارش برای کلمبوس دیسپچ. “این خیلی لذت بخش است. آن را کمی سرد است اما من فقط با قرار دادن روی اضافی کت گفت:” مخاطبان 78 ساله هلنا Schlam.

پخش نور

آن آغاز شده در کالیفرنیا است اما گسترش به نیویورک است. مردم در حال قرار دادن چراغ های کریسمس را به نور و تشویق در یک زمان دشوار است. دیگران در حال خرید کارت هدیه از سالن های زیبایی, رستوران ها و دیگر کسب و کار است که باید به طور موقت ارائه برخی از پول نقد مورد نیاز. خانواده ها با فرزندان جوان گیر در خانه در حال ساخت کارت و هنر ارسال به خانه های سالمندان که دیگر اجازه می دهد بازدید کنندگان است.

The babysitters

با پدر و مادر کار تقلا برای مقابله با چالش های ارائه شده توسط ناگهانی و نامعلوم تعطیلی مدارس دبیرستان ارشد در کارولینای شمالی شدت به کمک. Taika Sorjonen ارشد در شمال Guilford دبیرستان در گرینزبورو شده رایگان خدمات نگهداری از کودکان برای پدر و مادر تحت تاثیر این بیماری همه گیر توسط داوطلبان استخدام در جامعه است. او گفت WFMY که او الهام گرفته شده بود به انجام این کار توسط یکی از معلمان او.

“من و استاد علوم سیاسی است که یک مادر تنها و من فقط فکر کردن در مورد او را در این وضعیت” Sorjonen گفت. “افرادی که کار ساعتی یا چند شغل و یا فقط چند تا بچه و یک مادر یا پدر تنها — چگونه من می تواند کمک به کسانی که مردم به طوری که آنها می توانید نگه دارید در عملکرد?”

کاغذ توالت مبدل

انگیزه داستان از مردم مبارزه با بیش از کاغذ توالت, Jonny آبی یک درمانگر فیزیکی در انسینیتاس کالیفرنیا ساخته شده نشانه آن است که گفت: “خود را به اشتراک بگذارید کاغذ توالت” و شروع به تکان دادن آن در یک تقاطع در شهر خود می باشد. مردم برای اولین بار شروع به بوق می زدند; سپس آنها شروع به انداختن کاغذ توالت. هنگامی که مردم ایستاد و گفت: آنها نمی تواند پیدا کردن هر آبی به برخی از آنها را.

“من فکر می کنم مردم می خواهند حس جامعه” آبی گفته راب Nikolewski San Diego Union-Tribune.

“چیزهایی هستند که واقعا به چالش کشیدن مردم به دنبال گروه با هم و متحد بود. احساس می کنم نوع زده در یک موضوع مشترک که در آن مردم فکر می کردند که ” چرا مردم احتکار کاغذ توالت?'”

او افزود: “من فقط می خواهم همه را تشویق به بهتر خواهد بود. شرایط دشوار می تواند آشکار ما را به خودمان و به ما کمک کند خودمان را با وضوح بیشتری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im