دیدار با زن, کمک به ساخت ‘بهترین اتاق قفل در امریکا’

پروو — به درک اول سال BYU مربی تیم بسکتبال علامت پاپ زمانی که او در مورد تلاش خود را برای ایجاد “بهترین اتاق قفل در آمریکا” یک شعار است که او تکرار اغلب صرف چند دقیقه با همسرش, Lee Anne.

نشسته در ماریوت مرکز ضمیمه های اخیر یک بعد از ظهر Lee Anne پاپ توضیح داد که چگونه او و همسرش این کار به عنوان یک “mom-and-pop shop.” به عنوان او در مورد آنچه اتفاق می افتد در پشت صحنه در برنامه آن را واضح تر می شود چرا خانمها بالغ در حال حاضر رتبه 15 در کشور, روش سوارکاری, نه بازی برنده خط و ایستاده در آستانه اولین NCAA Tournament ظاهر در پنج سال. BYU پخش در سواحل غرب کنفرانس مسابقات نیمه نهایی شنبه شب در لاس وگاس.

معلوم است “بهترین اتاق قفل در امریکا” است که بیش از فقط یک شعار. و این همه متصل به آنچه اتفاق می افتد در خارج از اتاق قفل است.

این تیم شامل هفت ازدواج بازیکن و دو فرزند جوان است که در یک گره است که پشتیبانی از یکدیگر و در مراسم عروسی و کودک نعمت تعمید مبلغ اندونزی و جنسیت نوزاد نشان می دهد, در میان چیزهای دیگر هم. زندگی خود را در حال در هم تنیده مانند خالص در یک حلقه بسکتبال.

چگونه Lee Anne پاپ توصیف نقش خود به عنوان یک مربی ،

“وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار وجود ندارد یک راه صحیح و یا غلط. علامت و من در آن به عنوان یک mom-and-pop فروشگاه. من به عشق این بچه ها. آن را واقعا آسان” Lee Anne گفت, اشک های پر چشمان او. “این واقعا سخت بود به ترک یوتا دره (دانشگاه). من عاشق این بازیکنان. آن را هنوز هم برای من سخت. اما به عنوان سخت که آن را بسیار آسان شده است به سقوط در عشق با این بچه ها. این یک بسکتبال خانواده است.”

وقتی که می آید به خود خانواده لی آن و علامت گذاری شده اند با برکت چهار دختر. قدیمی ترین الا پاپ یک بازیکن بسکتبال در دانشگاه اوهایو و از اواخر ماه ژانویه شده است مبلغ مرکز آموزش در پروو یک زن و شوهر از تمام دادگاه می گذرد دور از علامت را در ضمیمه. الا در حال آماده سازی برای خدمت به یک ماموریت برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در اکوادور. پاپ’ دیگر سه دختر به نام اوری, لیلا and Shay. علامت گذاری شده است یک افتخار #GirlDad.

او در روز معرفی شد به عنوان Cougars’ مربی جدید در ماه آوریل گذشته علامت برجسته Lee Anne نقش در برنامه است.

“من شماره 1 مربی بدون شک و هیچ دوم نزدیک است, Lee Anne پاپ به جهنم همسر من,” او گفت:. “همه ما را به راه رفتن در این سفر است. او باهوش ترین فرد من می دانم که او زیبا ترین فرد من می دانم و او را جالب ترین فرد من می دانم. او را برای رفتن به یک هدیه به این دانشگاه است.”

گارد جیک Toolson منتقل شده از BYU به UVU قبل از بازگشت به BYU برای ارشد خود را در سال است. او شده است در اطراف پاپ برای حداقل پنج سال. در حالی که او redshirting در UVU او و همسرش سارا babysat برای پاپ خیلی Lee Anne می تواند سفر به دور بازی.

“او یکی از بهترین افراد شما تا کنون ملاقات کند. او به ارمغان می آورد بهترین در مردم است. او واقعا اهمیت می دهد و آن را واقعی” Toolson گفت. “او خواهید شما سوال بپرسید و او به شما به یاد داشته باشید همه چیز. او را بسیار اندیشمندانه و شیرین است.

“در حال از سر مربی من مطمئن هستم که آسان نیست. او فقط به عنوان سرمایه گذاری در این عنوان ما هستند. برای من و خانواده او نقش زیادی. او می خواهم هر چیزی برای سارا و (پسر) گاس. او سارا را به صرف شام قبل از گاس متولد شد — فقط کمی متفکر چیزهایی که ما احساس می کنیم آنها بخشی از خانواده خود را. او مثل مادر از برنامه و این واقعا یک خانواده است.”

سابق BYU ستاره تراویس هانسن تماس Lee Anne پاپ “9.9 در مقیاس کامل مربی است.”

لی آن بسیاری از چیزهای کوچک است که به کمک این برنامه علامت گذاری به پاپ گفت.

“او پس از قفل در با ما بچه ها. در برخی از راه او می توانید برخی از چیزهایی که در آنها قبل از من می تواند آنها را ببینید. او sneaks را به تمرین و تماشای از راه دور” او توضیح داد. “او واقعا هوشیار است. او بهترین مربی در حال مراعات از روی نیمکت در طول یک بازی. من بیشتر دریافت بازخورد از او در مورد نیمکت ما از من از هر یک از مربیان که قابل درک است.

“او توسعه روابط با بازیکنان هستند که ازدواج کرده و همسران خود را و خانواده خود را. گاهی اوقات که می تواند پیچیده ، وجود دارد یک هنر به تمام است که در مدیریت آن است. او در آن است. که باعث می شود تیم های برنده شوید. در تمام آن چیزهایی که او نقش مهمی ایفا می کند. و من آیا بیش از حد. آن را واقعا مهم است.”

لی آن آرچیبالد پاپ غیر معمول دیدگاه یک مربی است چرا که او یک مربی است. او تساوی بر آن تجربه.

“آن منحصر به فرد است. آن است که متفاوت بودن فرزند یک مربی از اینکه همسر یک مربی,” او گفت:. “اما من در بسیاری از راه های خاص هستند و زندگی منحصر به فرد این زندگی که من به زندگی می کنند.”

‘پدر من ساخته شده من یک بخشی از آن’

Lee Anne پاپ و برادران دیمون و کمال هستند که کودکان از آن و در اواخر لین آرچیبالد که سر مربی در ایالت آیداهو (1977-82) و یوتا (1983-1989) و دستیار در مدارس مختلف از جمله نهایی خود را در BYU در اواسط 1990s.

در دسامبر سال 1996 لین آرچیبالد چپ کادر مربیگری با در Cougars را به یک موقعیت به عنوان مدرسه مدیر بسکتبال عملیات. او درگیر شد در مربیگری جستجو که منجر به استخدام استیو کلیولند. که دو ماه قبل از لین درگذشت در پرووو خانه از سرطان پروستات در مارس 1997. او 51.

اینکه فرزند یک مربی آسان نیست با طرفداران و رسانه ها نقد هر حرکت اما Lee Anne پاپ آغوش که peripatetic غیر قابل پیش بینی زندگی است.

“من نمی دانم دیگر زندگی است. ما در آن غوطه ور. آن را مانند یک راه بسیار خوبی برای رشد” لی آن یاد می شود. “من بسیار آموختم. ما نقل مکان کرد ، بودن بچه های جدید بارها و بارها شما همه چیز را یاد بگیرند. شما حساس به بچه های جدید برای بقیه عمر خود را. وجود دارد بسیاری از مهارت های شما یاد بگیرند که شما ناراحت کننده در همه زمان ها.

“من به یاد داشته باشید مردم فریاد پدر من است. آن را می سازد شما دشوار است. پدر من استخدام و اخراج و استخدام و اخراج دوباره. از آن ساخته شده به ما نزدیک است. آن بزرگ زندگی است. من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که ویژه و سرگرم کننده و منحصر به فرد است.”

سابق یوتا مربی لین آرچیبالد, مرکز, گفتگو با بازیکن خود را در یک ایست.
حسن نیت ارائه میدهد دانشگاه یوتا

یکی از لی آن را بهترین خاطراتی است که عطف 16 و حضور در NCAA چهار نهایی با پدر او. او نیز او را در یکی از جذب سفر از یک سال و معمولا به لاس وگاس. او می خواهم به نشستن با او را در کنار پدر و از او چیزهای زیادی یاد گرفتم با تماشای او را ارزیابی استعداد. لی آن عاشق گوش دادن به مکالمات بین مربیان است.

“وجود دارد هیچ چیز سرگرم کننده تر از نشستن در یک جدول با یک دسته از مربیان” او گفت:. “من یاد گرفتم که بسیار سریع است که اگر من یک کلمه می گویند من می توانم قطع برای راه بیش از حد طولانی است.”

لین آرچیبالد شد یک دستیار تحت افسانه ای UNLV مربی جری Tarkanian در هر دو ساحل طولانی دولت و UNLV در 1970s. این Archibalds خواهد ماندن در Tarkanian و Tarkanian دختر را Lee Anne خرید. لی آن لذت می برد که در اطراف بازی و بودن با پدر او.

“من آن را دوست داشتم. پدر من ساخته شده من یک بخشی از آن است. وجود دارد بسیاری از راه های شما می تواند آن را اداره کند و شاید نه همه دختران را به عنوان علاقه مند به آن را به عنوان من بود,” او گفت:. “این یک راه برای صرف زمان با هم. ما تا به حال هم با کیفیت شاید نه کمیت. کسانی که پدر-مادر سفرهای من فقط می تواند شناور از طریق آنها.”

پس از پیروزی دولت دبیرستان والیبال قهرمانی به عنوان یک ارشد Lee Anne و پدر او با حضور در مائوئی دعوتی هم که لین آرچیبالد شد دستیار در ایالت آریزونا.

“فقط دو نفر از ما,” او گفت:. “اینجا جایی است که ما تا به حال شکرگزاری. با او که رفته است که در ذهن من می رود زمانی که من فکر می کنم پدر من است. کسانی که فوق العاده است.”

برادران خود را هر دو در بازی های بسکتبال و به دنبال پدر خود را قدم به قدم و مربیان کالج, بیش از حد. در دهه گذشته Lee Anne پاپ غوطه ور در مربیگری جهان دوباره.

Dunking در سرطان

در حالی که لین آرچیبالد از سرطان درگذشت, Lee Anne پاپ عمه گذشت از این بیماری نیز در سن 60. لی آن تماس های او در ارتباط با سرطان “فوق العاده عمیق است. بسکتبال و خانواده و سرطان است. سرطان داره.”

پاپ نشستن در انجمن ملی مربیان همسران در مقابل سرطان است. در مارس Lee Anne پاپ خواهد بود صحبت کردن در چهار نهایی مربیان’ در مقابل سرطان همسران و دوستان صبحانه در آتلانتا در طول این سال چهار نهایی. سابق BYU مربی دیو رز و همسر شریل نقش تعیین کننده ای در ارائه یک فرصت برای لی آن به صحبت می کنند. دیو رز جان سالم به سرطان لوزالمعده در سال 2009.

لی آن را به اشتراک بگذارید او را پدر داستان و چگونه سرطان تحت تاثیر خانواده است.

“من فکر می کنم مربیان همسران واقعا سخت و مدبر و هوشمند” لی آن گفت. “اگر این خانم را در این مبارزه در ویژه چیزهایی که اتفاق می افتد.”

هنگامی که علامت پاپ رز دستیار از 2011-15 های پاپ در بر داشت خود را درگیر در BYU بسکتبال برنامه را به مدت طولانی مبارزه با سرطان, آشنایی بازگشت به کلیولند را تصدی به عنوان Cougars’ مربی.

پس از علامت گذاری شد استخدام رز را به عنوان جانشین پاپ ملاقات با BYU سیمونز مرکز تحقیقات سرطان.

پاپ شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره برای کمک به جمع آوری پول برای این مرکز است که می فرستد دانشجویان BYU در بورس به مکان هایی مانند هاروارد و کلینیک مایو. “این است BYU نوسان در سرطان” لی آن گفت.

قبل از BYU ناراحت است و از شماره 2 Gonzaga در ماریوت مرکز در فوریه. 22 لی آن و اهدا کنندگان ارائه یک بررسی از بیش از 300.000 دلار به سیمونز مرکز از طریق یک برنامه به نام “غوطه دادن در سرطان است.” کمک های مالی ساخته شد برای هر شدت بهم زدن غوطه دادن مامان به حال در طول فصل.

Lee Anne پاپ و اهدا کنندگان ارائه یک چک به BYU را سیمونز مرکز تحقیقات سرطان قبل از BYU-Gonzaga بازی در فوریه. 22.
حسن نیت ارائه میدهد پاپ خانواده

“آن را به پایان رسید تا بودن در مورد $15,000 غوطه دادن. همه پول می رود به دانش آموزان گفت:” لی آن که اشاره کرد که Yoeli کودکان توجهی غوطه دادن در لحظات پایانی برابر Zags نه تنها مهر و موم پیروزی و هیجان زده sellout, جمعیت, اما “این نیز 15.000 دلار برای مبارزه با سرطان است. آن را بسیار جذاب بود.”

در حالی که تماشای یک دوست مردن از سرطان یک تجربه دردناک, صلح آمیز, خاطرات می تواند ایجاد شده در طول راه. زمانی که لین آرچیبالد در حال مرگ بود بازیکنان خود را مانند سابق یوت ستاره میچ Smith, بازدید او را اغلب.

“میچ آمد هر هفته و غیر روحانی در تخت کنار بابا من فقط به بحث” لی آن گفت. “بازیکنان را به پرواز در در زمان های مختلف برای دیدن پدرم. (سابق یوت ستاره) مانی هندریکس هنوز چک در مادر من. پدر خود را بازیکنان در نوع احساس خود را برادر بزرگ و شما آنها را خیلی دوست دارم. ارتباط با بازیکنان خاص است. آنها استفاده می شود به بیا من والیبال بازی زمانی که من در دبیرستان بود. تمام کسانی که اتصالات بهترین هستند.”

BYU این سلاح’

زمانی که لی آن مذاکرات به دوستان از سراسر کشور در مورد تجارب خود را به عنوان یک مربی و همسر آنها نقطه چگونه غیر معمول است برای یک تیم کالج به بسیاری از ازدواج بازیکن است. “شما باید هفت بازیکن هستند که ازدواج کرده ؟” آنها را بپرسید. “هفت همسران؟”

“این ما freakin’ سلاح های مخفی” لی آن پاسخ می دهد. او را دوست دارد و قدردانی از کسانی که هفت زن.

TJ Haws’, همسر, لورن, یک طراح گرافیک بود نه ماه باردار در فوریه. 1 در ماریوت مرکز ساعت قبل از زایمان به زن و شوهر اولین فرزند. Haws به خاک سپرده شد این بازی برنده 3-اشاره گر در آن شب. دالتون نیکسون را Taylen است BYU والیبال, بازیکن, و کودکان, همسر, مگان, بازی والیبال در UVU. جیک و سارا Toolson خود را پسر گاس. زک و کتی Seljaas در انتظار اولین فرزند خود را. نیز وجود دارد جید (جسی) وید و Kaylee (تیلور) Maughan.

“من واقعا دوست دارم این و من آنها را از دست ندهید. اما خدا را شکر که آنها گیر کرده است با من برای همیشه لطفا برای” Lee Anne گفت. “آنها همه تحصیل کرده. آنها را درجه است. آنها یک فرمت از این تیم است. مهم ترین فرد در این عرصه به Yoeli مگان. سارا Toolson است جیک سنگ. این دختران در حال آرام بخش و آنها لنگر. من نمی دانم که جیک و Yoeli اینجا هستید (در BYU) بدون سارا و مگان. آنها لایه بعدی است که در خارج از اتاق قفل است.”

در ماه نوامبر Lee Anne دعوت بازیکنان همسران به خانه او برای تماشای BYU دراماتیک پیروزی در هوستون که در آن Haws آمار بازی-برنده بلوز در زنگ.

“وقتی که به ضرب گلوله در رفت ما در اطراف پریدن و جیغ” لی آن به یاد می آورد.

آخرین ماه قبل از تیم سان فرانسیسکو-اقیانوس آرام سفر جاده ای یکی از Lee Anne بهترین دوستان هدر پترسن درگذشت غیر منتظره. یک عزادار Lee Anne دریافت یک جریان ثابت از پیام های متنی از بازیکنان همسران پرسیدن که چگونه آنها می تواند کمک کند — و سپس آنها را از جمله صرف زمان با دخترش.

“این چنین شادی را به بخشی از آن. آنها شده ایم به طوری سخاوتمندانه با من در مورد تمایل به ایجاد فرصت های به هم” لی آن گفت. “این زنان هستند که به عنوان استثنایی به شوهران خود. و من فکر می کنم این بازیکنان استثنایی در بخش های بزرگ به دلیل همسران خود.”

تنها چند روز پیش یک همسر آینده اضافه شده به مخلوط را به عنوان دانشجوی سال دوم گارد کانر هاردینگ مشغول شدم به BYU زنان بازیکن بسکتبال پیزلی جانسون.

لی آن یاد می آورد که حدود یک هفته پس از Haws’ نوزاد متولد شد, TJ با حضور زک و کتی Seljaas’ جنسیتی آشکار ،

“هنگامی که آن را بیش از او برداشت کوکی برای لورن و به خانه برگشت. که عالی است. این همسران هستند, هسته ای,” او گفت:. “شما را به هر یک از کسانی که در پسران است. یک نفر که به آنها مهم تر از هر چیزی است که همسران خود را. آنها حمایت و آنها بسیار مهم در این فرایند است. شما نمی تواند چشم پوشی است. لایه بعدی است که پدر و مادر خود را. آن است که یک تجربه استثنایی در اینجا.”

زمانی که لی آن دوستان در مورد زنان از این هفت بازیکن آنها می گویند “شما واقعا خوش شانس هستید.”

‘نسخه مردانه از شما

به عنوان یک BYU دانشجو, Lee Anne خدمت کارآموزی در ESPN. او فارغ التحصیل از BYU با تحصیل در رشته روزنامه نگاری است. پترسن کار می کرد برای “Late Show with David Letterman” در شهر نیویورک و کمک Lee Anne دریافت مصاحبه. لی آن استخدام شد و کار به عنوان لترمن دستیار شخصی برای چهار سال است.

“یکی از بهترین چیزها در مورد کار در لترمن بود که خیلی عالی بود, من کاملا حذف از ورزش برای اولین بار در زندگی من,” او گفت:. “من خیلی شلوغ بود. من متوجه شدم وجود دارد بسیاری از مردم که نمی مراقبت در مورد هر سبد.”

لی آن را برادر دیمون آرچیبالد شد آشنا با علامت پاپ در یک بسکتبال اردوگاه و کمک علامت گذاری و لی آن وصل کنید. برای هفته دو تنها در ارتباط برقرار کردن با تلفن و e-mail قبل از آنها در واقع در فرد ملاقات کرد در ایندیانا که در آن علامت گذاری کرد کنتاکی پیروزی در سال 1996 قهرمانی ملی به عنوان یک بازیکن در حال بازی برای NBA ایندیانا پیسرز.

“زمانی که برادر من به عنوان ملاقات کرد او مانند “من فقط ملاقات نسخه مردانه از شما'” لی آن گفت:. “او شما, اما او یک شخص. و او به شما تماس بگیرید برای “لترمن” بلیط.'”

پاپ ازدواج کرده بودند در ماه اوت سال 1999 نزدیک به 21 سال پیش است. علامت گذاری به پایان رسید خود را حرفه ای بازی در سال 2005 و پس از آن با حضور در دانشگاه کلمبیا و مدرسه از پزشکان برای سه سال قبل از امید بستن به بازگشت به بسکتبال در سال 2009. او آغاز شده به عنوان یک دستیار بسکتبال عملیات در گرجستان تحت مربی علامت فاکس.

که واریز دانشکده پزشکی را دارید که ؟

“که در آن نقطه او نبود حتی یک مربی است. ما ساخته شده است که تصمیم به با هم. پدر من استخدام و اخراج. من دیده ام همه زشت قسمت از این. من به طور کامل آگاه است. وجود دارد هیچ چیز سرگرم کننده در مورد این که” لی آن گفت. “من هنوز لیست از جوانب مثبت و منفی بر روی گوشی من. ما این تصمیم را با هم و ما از آن ساخته شده ایم با هم کار کنند. من این کار بیش از حد. احتمالا با چشم تر باز از علامت.”

زمانی که آنها ملاقات لی آن را لزوما دیدن مشتاق مربی در علامت پاپ.

“او بود که علاقه مند به مربیگری. من نمی بینم او را به عنوان یک مربی و یا به عنوان یک مربی. اما زمانی که شما فکر می کنم در مورد کیفیت 100% من می توانم آن را ببینید. او یک رهبر است,” او گفت:. “او می شده اند یک دکتر بزرگ است. او نمی دانست که او می خواست به انجام این کار برای 25 سال آینده. او همیشه 10 گام جلوتر است. این واقعیت است که وجود ندارد یک لحظه پس ما رو دوباره به بسکتبال و حتی یک میلی ثانیه می تواند از, باید با پزشکی است. او بزرگ شده است. اما مربیگری چیزی است که او به معنای بود.”

مربیگری حرفه ای شده است لذت بخش برای هر دو علامت و لی آن در بخش های بزرگ به دلیل نگرش خود را در مورد آن.

“این همیشه در مورد پسران. اگر آن را همیشه در مورد آنها آن را معنی دار وجود دارد و عمق آن است. در غیر این صورت آن را نمی تواند باشد,” او گفت:. “اگر آن را در مورد چیزهای دیگر آن زودگذر است. اگر آن را در مورد پسران, آن را همیشه در تضاد است. من باور دارم که با تمام قلب. و ما در حال رفتن به آن لذت ببرید.”

لی آن اعتبارات بسیاری از مربیان او تا به حال برای کمک به او حرکت بودن یک مربی را از جمله Cheryl گل رز, مدل لباس, Fox, Lois Tarkanian و نینا Bzdelik. و Patti ادواردز, بیوه افسانه ای BYU مربی LaVell ادواردز. پس از Cougars’ پیروزی بزرگ بیش از Gonzaga, پتی ادواردز ارسال یک متن به لی آن است که خواندن “لذت بردن از در حال حاضر.”

علامت پاپ خم به شدت در Lee Anne برای مشاوره و پشتیبانی می کند.

“اولین و مهمترین اون من شماره 1 و مشاور. او دریافت نمی کند به بسیاری از نقشهها اگر چه او دیوانه در من پس از بازی ها مانند هر فن می کند. ‘آیا شما انجام این کار ؟ چه با شما اشتباه است ؟ چرا شما بازی او را بیشتر ؟ چرا شما نشستن در یک منطقه?’ او دشوار است.

“من واقعا خوش شانس در این بازی و من واقعا خوش شانس به عنوان یک مربی. بسیاری از این است که با که لی آن می داند این بازی و کسب و کار و او را دوست دارد این بازیکن عمیق. او را درک مسخره فداکاری است که ما را. من تیم و موفقیت بازیکنان من تا به حال تا کنون و پیشرفت ما تا کنون آن را فقط اتفاق نمی افتد و بدون او. او مانند یک بازیکن کلیدی در این معامله است.”

برای Lee Anne این همه در مورد بهره گیری از این سوار با شوهرش و دختر.

“بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی است که ما واقعا جشن اوج و انجام بهترین های ما به این تغییر که ما که هستیم. من عشق ورزیدن علامت. من می خواهم به دنبال آن است که انسان به ماه,” او گفت:. “ما تعادل هر یک از دیگر. آن را فقط کار می کند. من هرگز می دانم که اگر ما برنده یا از دست رفته پس از یک بازی است. او به خانه می آید و او را پدر. ما مانند هر زن و شوهر است. آسمان آرام ماشین خانه — و این خوب است.”

در BYU

علامت پاپ است که در فصل اول خود را به عنوان BYU سر مربی است اما او و لی آن در حال حاضر نزدیک اوراق قرضه با بسیاری از فهرستی که ویژگی های یک دسته از بازگشت مبلغان است که او به ارث برده در بهار گذشته به دلیل او تا به حال به مدت چهار سال به عنوان دستیار در اینجا.

او به یاد می آورد که در BYU استخدام بازديد با Haws, Toolson نیکسون و Seljaas هنگامی که آن دسته از بازیکنان بودند که در مدرسه بالا است. در بالا از آن, Lee Anne پدر سعی در جذب مارتی Haws, TJ پدر به ایالت یوتا است. لین آرچیبالد مربی در برابر نیکسون پدر کوین. دالتون نیکسون مادر استفانی مربی الا پاپ.

همه چیز همگرا ارشد شب هنگامی که BYU زدم Gonzaga. قبل از بازی سالمندان و همسران و پدر و مادر خود را مفتخر شد در دادگاه در زندگیاش. علامت و لی آن پاپ آغوش گرفت همه آنها را.

سخت ترین قسمت در مورد آن شب را در حماسه پیروزی برای پاپها بود که الا نمی تواند با آنها را برای لحظه ای که او در MTC.

“آن شب اولین بار بود که ما تا به حال واقعا یک رویداد ویژه و او وجود ندارد. علامت بود و باید ما به شکستن او؟'” لی آن گفت:. “من تا به حال در مورد آن فکر 10 بار. و به شنیدن الا بگو هیچ جایی من می خواهم و نه از MTC — به جز در بازی شنبه شب به مدت دو ساعت.'”

لی آن لبخند صحبت کردن در مورد تمام BYU طرفداران آن حضور داشتند که برنده بیش از Zags رفت و خانه را تماشا پخش بازی و پس از آن به کلیسا رفت و صبح روز بعد همان چیزی است که پاپ را بیش از حد.

“شما فکر می کنم در مورد تمام کسانی که اتصالات. BYU بسیار بزرگتر است از هر مربی یا بازیکن. آن را به یک محل خاص است. به این معنی بسیار به بسیاری از مردم است,” او گفت:. “ما شانس با این حال زمانی را به نوسان در این. آنها ما را دریافت کنید تمام قلب و روح تا زمانی که ما اینجا هستیم. ما نمی دانیم که هیچ راه دیگری برای انجام این کار است. آن را بسیار عالی و فروتنی.”

در BYU بسکتبال کار علامت پاپ وعده در روز دوم سنت وارد سلک اسقفان که شامل ساخت اواخر شب بازدیدکننده داشته است به بخش اعضا به گسترش callings.

“ما احساس می کنیم واقعا خوشا به خدمت این بخش” لی آن گفت.

پاپ عاشق کار کردن با گل سرخ که علامت بود BYU دستیار و آنها را دوست داشت تجربه خود را در UVU بیش از حد.

زمانی که فرصت ارائه خود را به بازگشت به BYU تصمیم به بازگشت نبود به صورت خودکار بر خلاف آنچه بسیاری ممکن است باور. همان روز که دیو رز اعلام بازنشستگی خود را در مارس 26, علامت بود مصاحبه در یکی دیگر از مدرسه و ارائه شد ،

BYU President Kevin J Worthen talks with new men’s basketball head coach Mark Pope and his wife Lee Anne after a press conference at the BYU Broadcast building in Provo on Wednesday, April 10, 2019.
BYU جمهور Kevin J Worthen مذاکرات با مردان جدید بسکتبال سر مربی علامت پاپ و همسر او Lee Anne پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در BYU پخش ساختمان در پروو در جمعه 10 آوریل 2019.
اسکات G Winterton, Deseret News

“وقتی که بازنشستگی اتفاق می افتد به عنوان تعجب من بود من فکر کردم کشتی ما در حال حاضر میره,” لی آن گفت. “همانطور که همه چیز تکامل یافته ما به پایان رسید تا گرفتن نیست که ، ما واقعا خوشحال در یوتا دره. ما ترک وجود دارد. این خواهد بود که در سال یوتا دره. ما خیلی سخت کار کرده. آنها ما تمام قلب و روح بیش از حد. ما نمی خواهید به میل خود ترک کنند. کسی تا به حال به آمده است دریافت کنید.

“ما واقعا خوش شانس است. من می دانم که بهتر از هر کسی. پدرم مربی برای 30 سال بود و او هرگز به عنوان رتبه بالا (به عنوان BYU قرار گرفت در حال حاضر). ما تا به حال لحظات بزرگ در ایالت یوتا است. هر کس می شود برای انجام این کار است. ما فوق العاده خوش شانس و بسیار آگاه است. من فکر می کنم دلیل این همه کاهش یافت و راه آن بود چون قرار بود. ما واقعا خوشحالم که این اتفاق افتاده است.”

وقتی که می آید به عنوان یک مربی در BYU Lee Anne می داند که آن را نه فقط در مورد بازی ها. آن را در مورد روابط است. شوهران و همسران. مربیان همسران. مربیان و بازیکنان. بازیکنان و همسران آنها. مربی و بازیکنان همسران. پدران و دختران. بازیکنان و دختران. همسران و دختران. آن را هرگز به پایان می رسد.

“چقدر خوش شانس هستم که من را به این پسران به عنوان یک برادر بزرگ-esque احساس می کنید و سپس آنها این همسران؟” Lee Anne پاپ گفت.

در حالی که علامت پاپ در حال کار برای ساخت “بهترین اتاق قفل در آمریکا و” لی آن است انجام آنچه او می تواند در خارج از اتاق قفل خود را در “mom-and-pop فروشگاه” کمک خواهد کرد که به ثمر می آیند.

“در بسیاری از موارد خاص ما شده است از طریق با هم. او و مربی پاپ آمد به عروسی من. آنها وجود دارد زمانی که پسرم به دنیا آمد” Toolson گفت. “ما وجود دارد که Shay رو غسل تعمید و الا وداع. همه این نقاط عطف در زندگی است که ما در حال رفتن را از طریق ما قادر به انجام آنها را با هم. ما از آنها و آنها از ما حمایت. واقعا مثل یک خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de