روز یادبود: مغلوب ساختن پیشی جستن با تشکر از خدمات اعضای مبارزه با “نامرئی دشمن’

25 مه (بی بی سی) — در روز یادبود اظهارات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده اعضای متحده آمریکا گارد ملی و نیروهای مسلح در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس مبارزه با “نامرئی دشمن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد دوشنبه به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته جمعیت حدود 200 و در تاریخی فورت مک هنری در بالتیمور ساعت بعد از گذاشتن تاج گل در Arlington National Cemetery.

حدود نیمی از مخاطبان ماسک عینک از جمله در کنگره ایالات متحده Andy Harris, R-Md., که با پوشیدن یک چهره سپر ساخته شده توسط یک شرکت در منطقه خود.

“در ماه های اخیر ملت ما و جهان مشغول شده اند در شکل جدیدی از نبرد در برابر نامرئی دشمن” نسبت ناروا گفت. “ده ها هزار نفر از خدمات اعضا و ملی Guardsmen در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک, مراقبت از بیماران ارائه بحرانی منابع و شب و روز کار برای حفاظت از شهروندان ما.

“به عنوان یک ملت ما سوگواری در کنار هر خانواده ای که از دست آنهایی که عشق از جمله خانواده بزرگ ما, جانبازان,” او اضافه شده است.

اوایل روز دوشنبه در همراهی با سنت تهمت, بانوی اول, Melania Trump و معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید Arlington National Cemetery در ویرجینیا گذاشتن تاج گل ادای احترام به اعضای ارتش ایالات متحده که فوت کرده اند در خدمات.

در حالی که Trumps, پنس و خدمات اعضای unmasked دیگر شرکت کنندگان تحت پوشش چهره خود را در گورستان مراسم است.

ماسک شده اند مورد نیاز برای هفته ها در آرلینگتون برای نگهبانان در آرامگاه سرباز گمنام و برای کسانی که به اجرای مجالس ترحیم در آرلینگتون.

آرلینگتون به روی عموم بسته است در میان COVID-19 بحران تنها با اعضای خانواده کاهش یافته خدمات اعضا مجاز به بازدید از گورستان تاریخی.

اعضای خانواده شده اند محدود به 10 در graveside در روزانه مجالس ترحیم در آرلینگتون به عنوان اجتماعی فاصله اجرا شده است. پرسنل از ارتش سوم پیاده نظام شناخته شده به عنوان “گارد قدیمی” کاهش می یابد و باقی می ماند نقاب در طول خدمات مراسم تشییع جنازه.

برخی از مجالس ترحیم انجام شده است و بدون اعضای خانواده اگر آنها قادر به سفر با توجه به کروناویروس محدودیت سروان. داگ Rohde فرمانده در گارد با سی ان ان گفت.

“قلب ما می رود به آنها را برای قادر بودن به وجود داشته باشد با یک دوست خود را به عنوان آنها گذاشته استراحت, اما من امیدوارم که آنها به راحتی دانستن گارد قدیمی وجود دارد,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا حد زیادی باقی مانده در کاخ سفید از ماه مارس زمانی که او اعلام کرد اضطراری ملی در واکنش به کوروناویروس. اما به عنوان او را تحت فشار قرار دادند به صورت متحده به آسانسور stay-at-home سفارشات در هفته های اخیر او جرأت را برای بیشتر ظاهر از جمله تفرج گلف در ویرجینیا باشگاه در روز یکشنبه.

او می رود به سفر به فلوریدا روز چهارشنبه به رعایت اندازی SpaceX اولین پرواز سرنشین دار.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و همسرش جیل همچنین به نظر می رسد در روز شنبه برای اولین بار در دو ماه هر دو با پوشیدن ماسک. بایدن گذاشته یک تاج گل در یک دلاور سوریه ،

بایدن دیده نشده پس مارس 15 بحث بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., در سی ان ان استودیو. او پخش چند پیام از موقت استودیو در ویلمینگتون صفحه اصلی.

“این احساس خوب را به خارج از خانه من” بایدن به خبرنگاران گفت:.

در ضمن در سراسر ایالات متحده برخی از روز یادبود حوادث لغو شد تغییر و یا رفت و مجازی.

در Fairfield, اوهایو, نزدیکی سینسیناتی اصلاح رژه پلیس و آتش سوزی وسایل نقلیه اضطراری ساخته شده یک تور در گذشته محلی جانبازان, خانه, شهر, پارک ها و تفریح و سرگرمی وزارت Facebook.

در لس آنجلس ملی, قبرستان مجازی, مراسم صورت گرفت با Brig. ژنرال مایکل Leeney فرمانده کل 40 پیاده نظام تقسیم و تشکر. تد W. ازای D-کالیفرنیا و همچنین به عنوان یک پیام ضبط شده از شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti.

به عنوان متحده به آرامی بازگشایی, روز یادبود تحت همه گیر به نظر می رسد به سیگنال شروع کند به فصل گردشگری.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اعلام کرد دوباره باز برای کافه ها و رستوران ها در دو منطقه: بالا شبه جزیره و منطقه اطراف گذشتن از شهر در زمان برای روز یادبود.

در اسکودا, Mich., در Iosco شهرستان میشیگان در نزدیکی که در آن محدودیت نبوده است برداشته تعطیلات کابین صاحبان تماشا به عنوان توریست کنار این شهر در سمت شمال برای تعطیلات جایی که رستوران باز شد. آخر هفته روز یادبود است که معمولا شروع تعطیلات شلوغ حزب نجومی برای مردم محلی در اسکودا است.

“این واقعا ناامید کننده” توماس کلارک نسل سوم صاحب توماس Parkside کلبه گفت: Mlive.com “چرا من حدس می زنم من است اولین سوال ؟ آنچه باعث می شود آنها را قادر قبل از ما می توانیم؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de