امید است امروز در فرشته ورزشگاه برای Altobelli خانواده جان باخته در تصادف با Kobe Bryant

آناهایم — یک یادبود جان کری و الهام Altobelli برگزار خواهد شد, امروز, دوشنبه, فوریه. 10 در فرشته ورزشگاه.

این مراسم یادبود برای سه نفر از اعضای خانواده بودند که در میان این نه نفر که فوت با Kobe Bryant در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 در کالاباساس آغاز خواهد شد و در ساعت 4 بعد از ظهر جان برادر تونی Altobelli اعلام کرد در Facebook.

  • صدها نفر از دانش آموزان و پدر و مادر و دوستان دور هم جمع برای candleight شب زنده داری برای الهام Altobelli در Mariners پارک در ساحل نیوپورت در پنجشنبه 30 ژانویه 2020. الهام و پدر و مادرش جان و Keri Altobelli در میان 9 که جان خود را در سقوط هلیکوپتر در کالاباساس که به کشته شدن افسانه ای لس آنجلس Laker کوبه برایانت و دخترش Gianna, 13. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • پچ تجلیل جان Altobelli که مربی Orange Coast College دزدان دریایی برای نزدیک به 28 سال است. (حسن نیت ارائه میدهد از ریچارد دان)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • همکلاسی ها و دوستان از الهام Altobelli راه اندازی یک فانوس در حافظه خود را در طول یک شب زنده داری برای الهام در Mariners پارک در ساحل نیوپورت در پنجشنبه 30 ژانویه 2020. الهام و پدر و مادرش جان و Keri Altobelli در میان 9 که جان خود را در سقوط هلیکوپتر در کالاباساس که به کشته شدن افسانه ای لس آنجلس Laker کوبه برایانت و دخترش Gianna, 13. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

پارکینگ در دسترس خواهد بود فرشته ورزشگاه تعداد زیادی حالت خاموش کالج بلوار و Orangewood خیابان. مردم می توانند از طریق وارد صفحه اصلی دروازه.

“نیازی به گفتن نیست … وجود خواهد داشت مقدار زیادی از اتاق را بنابراین اگر شما می خواهم به بخشی از این, ما می خواهم به شما” تونی Altobelli گفت.

جان Altobelli, 56 بود دیرین مربی بیس بال در Orange Coast College در کوستا مسا, که در آن تیم برنده چهار دولت عنوان. مرگ او در تصادف همراه با 46 ساله, همسرم, Keri و 14-year-old daughter الهام هم تیمی برایانت دختر Gianna در Mamba آکادمی ورزشی تیم بسکتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر