مسائل مربوط به سلامت روان 66 درصد بیشتر احتمال دارد در بچه ها اگر مادر بود و پره اکلامپسی

20 آوریل (فردا) — پره اکلامپسی و دیگر فشار خون بالا و اختلالات تجربه در طول دوران بارداری ممکن است افزایش یک کودک خطر ابتلا به اختلالات روانی در دوران کودکی یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه در مجله فشار خون بالا نشان می دهد.

کودکان متولد شده از مادران مبتلا به پره اکلامپسی شدند و دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مشکلات روحی و روانی با توجه به بررسی که شامل تقریبا 5000 جفت مادر و کودک در فنلاند.

فرزندان مادران مبتلا به پره اکلامپسی نیز تا به حال 66 درصد در معرض خطر بالاتری برای مشکلات روانی با توجه به محققان.

“این یافته تاکید بر نیاز به مداخلات پيشگيرانه و درمان برای بیماریهای فشار خون بالا و اختلالات از جمله مداخلات باید از این پتانسیل به نفع هر دو خوب بودن از مادر و فرزندان” co-نویسنده Marius Lahti-Pulkkinen یک تدریس در دانشگاه هلسینکی در فنلاند گفت: در آزادی مطبوعات.

پره اکلامپسی شايعترين عارضه بارداری مشخص می شود, فشار خون بالا و پروتئین در ادرار است که می تواند نشان می دهد آسیب به ارگان های دیگر از جمله کبد و کلیه ها. این بیماری تشخیص داده می شود در حدود 4 درصد از حاملگیها در ایالات متحده با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

به طور کلی فشار خون بالا در بارداری اختلالات مانند پره اکلامپسی هستند عوامل خطر کلیدی برای مرگ و میر مادران و زایمان بچه مرده, تولد زودرس و محدودیت رشد داخل رحمی و آنها پیش بینی قلبی و عروقی عوارض در مادر و فرزندان او.

به عنوان بخشی از پیش بینی و پیشگیری از پره اکلامپسی و محدودیت رشد داخل رحمی و یا PREDO مطالعه — یک تجزیه و تحلیل از جفت مادر و کودک با کودکان متولد شده در جنوب و شرق فنلاند بین سال های 2006 و 2010 — فنلاند مطالعه بررسی داده ها از 4,743 جفت مادر و کودک با تمرکز بر فشار خون در بارداری, اختلالات مزمن از جمله فشار خون بالا یا پرفشاری خون و همچنین حاملگی و فشار خون بالا و پره اکلامپسی و اکلامپسی. اکلامپسی شدید عارضه پره اکلامپسی است که باعث تشنج.

زنان در این مطالعه انتخاب شدند و در بیمارستان زنان و زایمان و کودکان بودند و پس از تولد تا 10 سال با داده های جمع آوری شده prospectively از سوابق پزشکی و سلامت ملی ثبت.

علاوه بر افزایش خطر ابتلا به مشکلات بهداشت روانی, محققان اشاره کرد که ترکیبی از بارداری فشار خون بالا و اختلالات اضافه وزن و یا چاقی و دیابت در بارداری افزایش تجمعی بروز دوران کودکی اختلالات روانی از 6.6 درصد در میان فرزندان مادران با هیچ کدام از این شرایط به 22.2 درصد در فرزندان در معرض همه آنها.

محققان گفت: این انجمن از مادری پره اکلامپسی با فرزندان در دوران کودکی اختلالات روانی هستند توضیح مادری اختلالات روانی, سن استفاده از مواد مخدر تعداد بارداری قبلی آموزش و پرورش اضافه وزن و یا چاقی و دیابت و اختلالات بگذارید یا روانی و یا فشار خون بالا و اختلالات.

“در حالی که مطالعات قبلی نشان داده اند که اثرات قابل توجهی از پره اکلامپسی در ADHD اختلال طیف اوتیسم و اسکیزوفرنی در فرزندان, یک رمان جنبه ای از یافته های ما این بود که زمينه ساز عوارض مادری پره اکلامپسی تمدید به هر کودکی اختلال روانی در فرزندان” Lahti-Pulkkinen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de