فلزیاب سرگرمی می یابد ‘جنگ ستارگان’ بازیگر نقش اول مرد را از دست داده و حلقه عروسی

18 ژوئن (فردا) — یک آشکارساز فلز سرگرمی به نجات آمد هنگامی که یک جنگ ستارگان بازیگر شنا در ساحل خود را از دست داد حلقه عروسی.

روفوس رایت که صفحه نمایش شامل اعتبار Star Wars: Rogue One و فیلم جیمز باند Quantum of Solaceگفت: “شنا در Frinton انگلستان در اوایل این ماه زمانی که طلا خود را باند عروسی تضعیف کردن انگشت خود را.

تبلیغات

“من تصمیم به رفتن برای شنا در دریا و در 2 تا 3 فوت آب وقتی که من کاهش یافته است حلقه” رایت گفت: Clackton و Frinton روزنامه. “من سعی کردم به آن را انتخاب کنید اما آن را فقط ناپدید شد. من دست و زانو و به دنبال آن در ساعت.”

رایت گفت که او سعی در انتظار جزر و مد به حالا اما او نمی تواند پیدا کردن هر گونه اثری از خود را در حلقه.

این بازیگر همسر ملانی, ارسال شده درخواست کمک از مردم محلی در Facebook, جایی که آن را به توجه آدم فرگوسن عضو موسس Clacton فلزیاب باشگاه.

“ما تنها به تازگی راه اندازی باشگاه ما و ما همیشه سعی کنید و کمک به مردم به یکدیگر می پیوندند و با آنها نابجا و اقلام در” فرگوسن گفت. “من نمی دانم روفوس یک بازیگر زمانی که من ارائه شده برای کمک به پیدا کردن آن است. من گفت: آن را می توان از یک میلیون به یک شات برای پیدا کردن آن اگر آن را در دریا از دست داده.”

فرگوسن گفت: آن زمان بعد از جستجو با فلزیاب, اما او متوجه شد حلقه به خاک سپرده شد در مورد زانو در شن و ماسه.

“این کاملا تعجب به واقع پیدا کردن آن — همه ما بسیار خوش شانس است که در روز” فرگوسن گفت.

رایت ارائه پاداش نقدی به فرگوسن که تصمیم به اهدای پول به محلی بهداشت و درمان کارگران از طریق اسکس همکاری دانشگاه NHS Foundation Trust.

“من واقعا می خواستم این پول را به نفع مردم به عنوان بسیاری که ممکن است کمک به EPUT کمک خواهد کرد که اتفاق می افتد به خصوص در طول این زمان به چالش کشیدن” رایت گفت: این موسسه خیریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im