مایکل Brockers گزارش خروج قوچ برای Baltimore Ravens

قوچ از دست یک رهبر در زمینه هنگامی که عامل رایگان دفاعی lineman مایکل Brockers ایران موافقت کرده دوشنبه به ثبت نام با Baltimore Ravens.

دوشنبه اولین روز مقابل دفاتر به بحث با دیگر تیم های’ نمایندگی رایگان. معاملات را می توان نهایی و اعلام شروع چهارشنبه.

NFL شبکه broncos گزارش شده که سامسونگ به زودی امضا خواهد شد Brockers به یک قرارداد سه ساله به ارزش 30 میلیون دلار با 21 میلیون دلار از آن تضمین شده است.

Brockers ساخته شده $7,777,777 به علاوه $2,222,222 جایزه برای ساخت فهرست در سال چهارم یک $39.6 میلیون قرارداد در سال 2019.

29 ساله از LSU بازی کرده بود تمام هشت از فصل NFL با قوچ پس از گرفته با 14 انتخاب در سال 2012 پیش نویس است. او شده است یک استارت برای قوچ پس از او rookie فصل است.

آن را مانند یک جامد انتخاب قوچ مدیر کل Les Snead گفت که یکی دیگر از جنرال موتورز پیامک او آن روز گفت: “مایک Brockers است مانند خرید سهام کک.”

“معلوم می شود که راه” Snead گفت: در ماه دسامبر در مورد Brockers بود که رای دادند و یک کاپیتان با هم تیمی های خود برای 2018 و 2019 فصل است.

Brockers به پایان رسید و فصل گذشته با یک حرفه ای-بالا 63 پردازد ترین در میان قوچ linemen جلوتر از چندساله همه طرفدار هارون دونالد 48.

Brockers’ توانایی بازی در داخل کشور و یا پایان خط بود بخشی از آنچه که او را جذاب به تیم های دیگر.

او درخواست قیمت ساخته شده او را غیرقابل تحمل برای قوچ شبیه به راه جانباز گارد Rodger Saffold ذهن یک قیمت بالا رایگان آژانس در سال 2019 زمانی که او در سمت چپ قوچ برای تنسی تیتان..

قبل از قوچ’ بازی نهایی فصل گذشته Brockers گفت: او می خواهم “عشق” را به ماندن در L. A. اگر این تیم تا به حال اتاق را برای او و دیگر کلید رایگان عوامل تحت حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, اما متوجه شدم بهترین فرصت ممکن است در جایی دیگر.

در بالتیمور او به عضویت 14-پیروزی تیم و خط دفاعی در حال حاضر تقویت شده توسط یک تجارت یکشنبه برای Jacksonville Jaguars پایان دفاعی کاله کمپبل.

در یک صدای جیر جیر قوچ بینی مقابله با سباستین یوسف-روز به نام Brockers “یکی از رهبران بهترین من تا کنون مواجه می شوند و این زمینه است.”

قوچ linebacker Ogbonnia Okoronkwo در توئیتر خود نوشت: “این یک صدمه دیده است.”

دستیابی به یک دفاعی lineman می شود یک اولویت بالاتر برای قوچ. مورگان فاکس عامل رایگان undrafted شد قوچ’ بعدی lineman در فصل سوم خود را با این تیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de