میشیگان رژیم صهیونیستی است. Whitmer می گوید او را قطع پرداخت در طول همه گیر

20 آوریل (فردا) — دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer روز دوشنبه اعلام کرد که او و کارکنان بالا را کاهش دستمزد به انجام بخشی خود را برای تشدید بودجه دولت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Whitmer به خبرنگاران گفت: او را 10 درصد کاهش پرداخت در حالی که بالای او کارکنان را اصلاح کردن 5 درصد از حقوق خود را در طول COVID-19 بحران اقتصادی است.

“من قصد دارم به عنوان مثال منجر شود” فرماندار گفت. “من می دانم که زمان در حال تخریب است و ما به عنوان یک دولت در حال رفتن به مقابله با سختی بودجه به عنوان یک نتیجه از اقتصادی shutdown.”

Whitmer حقوق و دستمزد در سال 2019 شد $159,300 بر اساس یک نظرسنجی که توسط خودی کسب و کار.

همانطور که از دوشنبه, میشیگان, مقامات بهداشتی تایید بیش از 32,000 موارد coronavirus و حدود 2,400 مرگ و میر. روز دوشنبه وزارت امور خارجه تایید کرد 575 مورد جدید.

جوانترین مرگ تا کنون در میشیگان بود Skylar هربرت سن 5 از دیترویت. Whitmer ستایش مادر کودک LaVondria هربرت یک افسر پلیس دیترویت و پدرش Ebbie یک شهر آتش نشان است.

“آنها شده ایم در خط مقدم و به آنها خدمت کرده ام با افتخار و صداقت” Whitmer روز دوشنبه گفت:. “آنها سزاوار نیست به از دست دادن فرزند خود به این ویروس است. هیچ کس ندارد.”

دولت سازمان بهداشت و درمان مشغول به کار بودند به سطح شیب دار تا, تست, تماس, ردیابی و بیمارستان ظرفیت مقامات بهداشت روز دوشنبه گفت:.

رژیم صهیونیستی. Whitmer گفت: در زمان اقامت در خانه سفارشات در حال برنامه ریزی برای پایان آوریل 1.

هفت فرمانداران غرب میانه شامل Whitmer در حال کار با هم به چکش داده های فرایند محور برای بازگشایی منطقه آنها هفته گذشته اعلام کرد. این خدمات عبارتند از اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine ویسکانسین رژیم صهیونیستی است. تونی Evers, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz, فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم و کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear.

Whitmer مواجه انتقاد معترضان در پایتخت کشور لانسینگ در روزهای اخیر برخی از آنها آورده مؤتلفه پرچم و باز کردن حمل سلاح در اعتراض به میشیگان stay-at-home سفارشات. میشیگان محافظه کار شورای سازمان از این رویداد گفت: Whitmer اقدامات به سرعت coronavirus نقض حقوق اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im