کارگران مهاجر در کره جنوبی تقاضای حقوق بیشتر

18 مارس (فردا) — کارگران مهاجر در کره جنوبی دعوت جدید حقوق کارگران از جمله گسترش حق انتقال به یکی دیگر از محل اشتغال خود به ویزای کار.

مهاجران اقدام مشترک یک ائتلاف از حقوق کارگران گروه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از کره جنوبی دادگاه قانون اساسی که خارجی حقوق کارگران در کره جنوبی هستند بیش از حد محدود. آنها تشبیه به کار خود شرایط را برای کسانی که از “کار اجباری” کره جنوبی اخبار سرویس اخبار 1 گزارش شده است.

این گروه گفت که پنج کارگران مهاجر که ناشناس باقی مانده اند در زمینه قانون اساسی تجدید نظر و ادعا کره جنوبی اشتغال سیستم اجازه نقض حقوق اساسی تضمین شده توسط ملت را قانون اساسی است.

کره جنوبی با تصویب قانون در سال 2004 تضمین حفاظت از کارگران خارجی که توسط قانون تضمین شده همان حقوق دستمزد و مزایای کار به کره جنوبی شهروندان است. مهاجران اقدام مشترک گفت: دولت مورد علاقه کره جنوبی شهروندان است. کارگران مهاجر مجاز به تغییر محل کار به عنوان اغلب به منظور “حفاظت داخلی کارگران” گروه گفت.

این فعالان همچنین گفت: کره جنوبی ویزای کار قوانین نیروی کارگران مهاجر به غیر رقابت موافقت نامه ها و قراردادها. کارگران که به دنبال انتقال به محل کار دیگری باید اثبات آنها استعفا به دلایل فراتر از منطقه خود را از مسئولیت. کسانی که خود را ترک فعلی کارفرما در نهایت تبدیل به مستند نشده, فعالان گفت.

Park Young-ah یک وکیل به نمایندگی از کارگران گفت: گروه “حق به رایگان از بیگاری.”

“ما در حال پر کردن یک قانون اساسی تجدید نظر شود چرا که شرایط اشتغال را نقض قانون” پارک گفت.

یکی از شاکی های ملی مغولستان که کاهش یافته است به طور مشخص گفت که او دستور داده شد به درایو ها اگر چه او نمی باید مجوز روزنامه محلی Kyunghyang Shinmun گزارش شده است.

زمانی که شاکی که شروع به کار در کره جنوبی در ماه دسامبر سال 2018 حاضر به رانندگی وسیله نقلیه خود را رئیس این گزارش گفت: او ارسال خواهد او را به مغولستان با توجه به گزارش.

در سال 2011 کره جنوبی دادگاه قانون اساسی محدود تعداد کار نقل و انتقالات برای کارگران مهاجر به سه محل کار در هر اشتغال ویزا. کارگران باید بیشتر حقوق فعالان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de