سالت لیک سیتی — دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ خواهد بود در یوتا صبح روز پنجشنبه برای دومین کمپین ظاهر در پیشبرد امور خارجه فوق العاده سهشنبه اولیه در مارس 3.

“من فکر می کنم آن را فقط نشان می دهد که تعهد خود را به یوتا رای دهندگان. به بازگشت به قبل از سه شنبه است یک معامله بزرگ است” گفت: کاترین سانت Marr سخنگوی بلومبرگ انتخاباتی در ایالت یوتا است. “ما امیدواریم که او را برای رفتن به تازه کردن بحث مرحله.

جزئیات سالت لیک سیتی رویداد نشده است نهایی سانت Marr گفت که Utahns که می خواهند به شرکت می توانید با ثبت نام در events.mikebloomberg.com/event/237481/.

بلومبرگ در سالت لیک سیتی در ژانویه. 18 برای یک رالی در اثر Hub یک مرکز شهر coworking فضایی که در آن او گفت که یک جمعیت چند صد نفر از حامیان که او “سازمان ملل متحد-مغلوب ساختن پیشی جستن” در مبارزات انتخاباتی و می داند که “چگونه برای متحد کردن مردم است.”

او امیدوار است برای واجد شرایط یکشنبه دموکراتیک اولیه انتخابات ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس. سانت Marr گفت: بلومبرگ “می خواهد برای رفتن و می خواهد به بحث” در چه خواهد بود اولین بار خود را به دیگر دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب در بحث مرحله.

بلومبرگ است نه مبارزه در رای گیری اولیه آمریکا — آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است. به جای او متمرکز شده است در بیش از یک دوجین سه شنبه متحده, Utah. او صرف بیش از $2 میلیون نفر در آگهی های بازرگانی تلویزیون و دیگر تبلیغات در ایالت یوتا پس از اعلام خود به کاخ سفید پیشنهاد در ماه نوامبر گذشته.

بلومبرگ دوم مراجعه به کندوی عسل دولت را به دنبال خواهد داشت دوشنبه شب تاون هال نشست توسط یکی دیگر از دموکرات نامزد ریاست جمهوری, پیت Buttigieg. دیگر نامزدهای متوقف می شود در ایالت یوتا در سال گذشته از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برگزار شد که جمع آوری کمک در پارک شهر و ایالت ماساچوست الیزابت وارن برگزار شد که یک سالت لیک سیتی رالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de