مایک بلومبرگ به صندوق ضد مغلوب ساختن پیشی جستن در عملیات 6 انتقادی متحده

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — مایک بلومبرگ از حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری اما او انجام نشده است و در تلاش برای ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این تاجر میلیاردر بودجه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات در شش میدان نبرد متحده در تلاش برای سرنگونی جمهوری خواه رئیس جمهور در نوامبر است.

بلومبرگ را شیب به ثروت گسترده به پرداخت برای دفاتر در آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین, کمپین مشاوران روز پنجشنبه گفت. از آن خواهد شد از طریق انجام برخی از نوع مستقل هزینه های کمیته که نمی خواهد بود قادر به هماهنگی با هر انتخاباتی هر چند دستیاران هنوز هم بدانند جزئیات قانونی و چه به نام و بودجه سازمان خواهد بود.

بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار خارج نژاد روز چهارشنبه پس از یک دلتنگ عملکرد در 14 سه شنبه متحده است. او بلافاصله تایید و جو بایدن.

“ما نه با شما انجام داده و در عین حال دونالد” او توییتی پنج شنبه همراه با یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری که گفت: “#GoJoe” در پایان.

این معلوم نیست که بلومبرگ جدید عملیات راه اندازی خواهد شد و چگونه آن را تغییر اگر بایدن است نه حزب نامزد. دستیاران به ایالت ورمونت برنی ساندرز است که مبارزه بایدن برای نامزدی کرده اند گفت: آنها نمی خواهند بلومبرگ پول و بلومبرگ گفته او ممکن است صرف نیست به او کمک کند.

بلومبرگ ارزش حدود 61 میلیارد دلار و در حال حاضر صرف بیش از 500 میلیون دلار در انتخاباتی خود را. 78 ساله سر از بلومبرگ LP اطلاعات مالی و شرکت رسانه ای شده است یکی از بزرگترین کمک کنندگان به مبارزات دموکراتیک و همچنین باعث می شود مانند کنترل اسلحه و تغییرات آب و هوایی در سال های اخیر است.

خود را طرفدار نامزد عملیات را به تمرکز بر روی تقویت دموکرات ها در سراسر هیئت مدیره و دیجیتال شرکت او تاسیس بهار گذشته که ارائه می دهد اطلاعات محور با رویکرد ایجاد آگهی و قرار دادن نام Hawkfish ادامه خواهد داد به کار گیرند.

آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین هستند و شش کشور که بلومبرگ و تیم خود را باور خواهد بود محوری در تعیین این که چه کسی برنده کاخ سفید در ماه نوامبر. برگ برنده برنده تمام شش در سال 2016 انتخابات.

اگر چه تنها یکی از آن ایالت کارولینای شمالی رای دادند در سه شنبه, Bloomberg انتخاباتی در حال حاضر ساخته شده است یک گسترده سازمان در پنج نفر دیگر در انتظار باقی مانده در مسابقه دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de