مایک کانلی برنده NBA اسب چالش

سالت لیک سیتی — آن را به آسانی آشکار و ژاک LaVine صریحتر مشاهده آن است.

از شروع مسابقات قهرمانی دور از NBA اسب چالش در پنج شنبه شب روشن بود که یوتا جاز گارد مایک کانلی قرار بود به بالا بردن بازی خود را در برابر شیکاگو بولز گارد در فینال پس از برنده شدن خود را دو دور اول برابر Hall of Famer Tamika Catchings و بازنشسته NBA All-Star Chauncey Billups بود.

ورزشی, جاز, پیراهن با رجعت رنگ بنفش و سبز و طلا کانلی کردم اوایل ثانیه در LaVine با سختی معکوس لیآپ و پس از آن ساخته شده یک پرتاب آزاد با چشمان خود را بسته یک شات LaVine تا به حال برای پاسخ به جلوگیری از پایین رفتن دو نامه.

“مایک کانلی آمدن با گرما” LaVine گفت: از خانه اش بیرون دادگاه در واقع از دست رفته شات.

وجود دارد چند لحظه از آنجا که به عنوان نسبتا شدید به عنوان یک اسب بازی می توانید به عنوان LaVine تلاش برای صعود به اما او هرگز نمی تواند گرفتن به عنوان کانلی برنده مسابقات قهرمانی هو اسب در یک ساخته شده برای تلویزیون رویداد ESPN تولید به عنوان NBA است به حالت تعلیق در طول coronavirus بیماری همه گیر.

قبل از کانلی را شات برنده یک لیآپ او lofted, از پشت, backboard, LaVine گفت: “اگر شما انجام این کار, آن را در یک بسته بندی” و سپس افزود: به عنوان او شروع خود تلاش “خوب منظورم نگاه مایک این یک رقابت خوب برای من است. من از شما به من برخی از امید است.”

او سعی می رفت لبه و Conley قهرمان شد.

“آن را سرگرم کننده مرد” کانلی گفت LaVine پس از آن از خانه اش در اوهایو. “این خوب بود برای دیدن یکی دیگر از NBA مرد مرد. Cooped در خانه و فقط خوب به شما را ببینید.”

LaVine سعی کردم با استفاده از ورزشکاری از مزیت های او برگزار شد بیش از کانلی حتی نمره کردم و یک نامه در یک رابطه جنسی خشن معکوس لیآپ (دیگر در آمد 3-اشاره گر) اما کانلی ثابت می شود بیش از حد ماهر تشکر در بخشی به ذواليمينين.

LaVine برداشت R در از دست رفته گوشه 3-با استفاده از اشاره گر خود را خاموش و دست که Conley ساخته شده بود و او پس از کانلی ساخته شده از روی حیله و تزویر شات که نیاز به چرخش توپ روی انگشت و سپس پانچ آن را به داخل حلقه را با دست دیگر.

آن را در یک شات کانلی سعی کرده بود که قبلا در این رقابت ها اما از دست رفته است.

آن را در زمان چند دور از وجود دارد برای کانلی برای از بین بردن LaVine اما او در نهایت قادر به انجام آن با مشکل لیآپ.

هر دو کانلی و LaVine مشترک پیام های تشویق برای بینندگان به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

“ایمن ماندن در حال حاضر لطفا” کانلی گفت. “این یک زمان بسیار سخت در سراسر جهان رک و پوست و همه ما متاثر از آن است و بهترین کاری که ما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید برای کمک به یکدیگر و در صورتی که دور ماندن از هر یک از دیگر در حال حاضر بیایید همه سعی کنید به عمل به آن و ایمن ماندن در این راه است.”

گفت: LaVine: “همه فقط ایمن ماندن و قوی بماند. شما باید اعتماد در فرایند چه خبر است. بالاتر از همه, اقامت, نزديک به خانواده خود و ادامه به نماز و فقط خدا را شکر که شما در اطراف خود و خانواده و چیزهایی مانند آن. وجود دارد که کمتر خوش شانس مردم و چیزهایی که می خواهید در حال حاضر. فقط به نماز خود را و افکار خود را به عنوان به خوبی.”

دولت مزرعه خواهد بود اهدای پول به کروناویروس تلاش های امدادی به عنوان بخشی از رقابت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im