مایک لی آرا هیچ میت رامنی بله در coronavirus بسته امداد

سالت لیک سیتی — خواستار آن را “ناقص” قانون یوتا بهداشت ، مایک لی بود یکی از هشت سناتور که رای در برابر امداد لایحه ای که ارائه خواهد شد پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک و برای بسیاری از آمریکایی ها در حالی که همچنین ارائه رایگان COVID-19 تست و تقویت بیمه بیکاری.

“Coronavirus است یک اورژانس واقعی و دولت فدرال می تواند و باید در عمل برای کاهش اقتصادی درد از این وضعیت گفت:” در یک صدای جیر جیر. “متاسفانه این خانه پاسخ لایحه ماشین روب گلدبرگ از تهی دست حکم و مزایای مالیاتی است که تنها تا پایان صدمه زدن به کارگران است.”

یک ماشین روب گلدبرگ به نام بعد از آمریکا کاریکاتوریست Rube Goldberg یک دستگاه عمدا طراحی شده برای انجام یک کار ساده در یک غيرمستقيم و بیش از حد پیچیده در راه است.

سنا گذشت چند میلیارد دلار کمک های اضطراری بسته در 90-8 رای دادن. سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا رای به نفع این لایحه است.

خانه تایید اندازه گیری هفته گذشته — یوتا ایران مظنونان حمله به دانشگاه کریس استوارت و جان کورتیس به آن رای دادند آیا به عنوان دموکرات در کنگره بن McAdams. تشکر. راب اسقف R-یوتا رای ندادند. در حال حاضر آن را می رود به کاخ سفید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا می کند.

رامنی گفت که او خوشحال بود که سنا تصویب این لایحه با حمایت هر دو حزب.

“در حال حاضر ما باید به فوریت عمل در اقدامات بیشتری برای تسکین اقتصادی برای کار آمریکایی ها و خانواده ها, محافظت از سلامت کارکنان بیمارستان و بیماران را افزایش کسب و کارهای کوچک و کمک به امن اقتصاد ما” او هنوز توییتی.

کنگره در حال حاضر انتظار می رود را به یک تریلیون دلاری بسته محرک برای کمک به کاهش مالی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر از جمله وزارت خزانه داری به طرح موضوع 500 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است. این مقدار را در اندازه خانواده و درآمد. رامنی پیشنهاد کرده است با ارسال حداقل 1000 $در بررسی برای هر فرد بالغ.

لی در میان اوباما و پیشنهاد اصلاحات روز شنبه به کمک های اضطراری لایحه که همه شکست خورده است.

“خانه coronavirus لایحه ناقص قانون است که تنها اقتصادی آسیب از این ویروس بدتر” او posted on Facebook, قبل از رای دادن. او گفت: آن را افزایش ورشکستگی و بیکاری است.

لی گفت که او کار می کرد از طریق شب با همکاران جمهوری خواه برای رفع آنچه را دیدم به عنوان بزرگترین مشکل در این قانون: چگونه به سرمایه گذاری آن است.

خانه بیل نیروهای کسب و کار به جلو پول برای سود جدید یکی از بسیاری از آنها نمی تواند استطاعت به خصوص در این آشفته اقتصادی زمان, او گفت:.

به جای پرداخت, کارگران آسیب دیده از طریق کارفرمایان و دولت باید به مردم پول نقد به طور مستقیم لی گفت. کارگران آسیب دیده باید قادر به پرداخت “تمدید مرخصی” و این سود می تواند پرداخت به طور مستقیم توسط دولت از طریق موجود بیمه بیکاری سیستم, او گفت:.

“آن را به پول نقد به طور مستقیم به آمریکایی ها که خود quarantining از آنجا که این ویروس و این کار را در یک راه است که نمی توان مشکل اقتصادی بدتر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de