مایک پنس و 3 نفر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار به خود منزوی

ممکن است 10 (UPI) — معاون رئیس جمهور مایک پنس و سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی خود قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض به عضو دیگری از تهمت, دولت, مقامات گفت.

Pench شده است خود جدا و دور از کاخ سفید پس از جمعه زمانی که دبیر مطبوعاتی خود, کتی میلر تایید کرد که او آزمایش مثبت برای COVID-19 و نه حضور در یک جلسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات نظامی در روز شنبه.

“معاون رئیس جمهور پنس ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کاخ سفید پزشکی واحد است و نه در قرنطینه” پنس سخنگوی Devin اومالی گفت. “علاوه بر این معاون رئیس جمهور پنس را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا.”

روز شنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری گفت: آنها را قرنطینه برای 14 روز. روز جمعه سازمان غذا و دارو کمیسر Stephen هان گفت: او در حال حاضر به قرنطینه.

هر سه آنها باید آزمایش منفی همراه با تهمت و پنس اما مردم با دسترسی به کاخ سفید آزمایش مثبت برای coronavirus هفته گذشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس در حال حاضر در حال آزمایش روزانه.

میلر آزمایش منفی در روز پنج شنبه اما یک آزمایش جمعه نشان داد او مثبت وضعیت. میلر است که به تهمت مشاور استفان میلر که تست آزمایش منفی با توجه به یک دولت رسمی.

همچنین یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets آزمایش مثبت برای کوروناویروس. کاخ سفید گفت: unnamed کمک به توسعه علائم سهشنبه و پس از آن مورد آزمایش قرار گرفت. این مقام نظامی با این نسخهها کار در بال غربی و وظایف شامل خدمت تهمت وعده های غذایی.

Fauci که بهداشت عمومی و متخصص در نیروی کار بود “در نظر گرفته می شود در خطر نسبتا پایین بر اساس مدرک خود را از قرار گرفتن در معرض” و به دنبال “اصلاح” قرنطینه برای دو هفته آینده. اگر او انتظار می رود که به کار بیشتر از خانه او برنامه ریزی شده به شهادت در فرد این هفته قبل از مجلس سنا و همچنین هان و Redfield از طریق ویدئو کنفرانس.

“دکتر Fauci را آزمایش کرده است منفی ها برای CoVID-19 و او را همچنان به آزمایش می شود به طور منظم” یک NIAID سخنگوی گفت. “او به طور فعال نظارت بر درجه حرارت خود را و دیگر شاخص های سلامت.”

اقدامات احتیاطی اضافی در محل در کاخ سفید است.

“رئیس جمهور پزشک و کاخ سفید عملیات همچنان به همکاری نزدیک برای اطمینان از هر احتیاط گرفته شده است برای حفظ رئیس جمهور برای اولین بار از خانواده و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم در همه زمان ها” سخنگوی کاخ سفید در جاد دیر گفت: در گزارش واشنگتن پست. “در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در نزدیکی به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای covid-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر مهمان.”

سرویس مخفی عوامل هستند که بخشی از رئيس جمهور محافظ جزئیات بودند با پوشیدن ماسک در اتاق کابینه در شنبه شب سی ان ان گزارش شده است.

حداقل 11 سرویس مخفی آمریکا کارکنان گزارش شده است با آلوده coronavirus اخبار یاهو و ایالات متحده آمریکا امروز گزارش شده است. راز خدمات 7,600 کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de