مایک ماهی قزل آلا و جاستین آپتون کمک وگاس زن و شوهر با جنسیتی آشکار

وینس DeFiesta و همسرش لورا, لاس وگاس, امیدوار بودند به کمک برخی از فرشتگان با جنسیت خود را آشکار تصویری. آن را نمی رفته اند هیچ بهتر است. MVP مایک ماهی قزل آلا خدمت همکار outfielder جاستین آپتون برای کمک به زن و شوهر خود را در رسانه های اجتماعی رویاها به حقیقت می پیوندند.

“آیا شما می خواهید یک پسر یا دختر پرسید:” ماهی قزل آلا. “ما فقط می خواهیم یک نوزاد سالم فریاد زد:” لورا. ماهی قزل آلا lobbed “توپ” به Upton که شکست آن می تواند از صورتی گرد و غبار به oohs و awws از جمعیت جمع آوری به تماشای بهار آموزش تمرینات قبل از هاله’ اولین برنامه ریزی شده بازی از بهار در روز شنبه. این زن و شوهر قصد دارد نام خود نوزاد دختر بیشتر saieh که به معنی “هاله” در ترکی.

  • فرشتگان در لس آنجلس’ مایک ماهی قزل آلا می دهد لورا DeFiesta از لاس وگاس در آغوش گرفتن پس از کمک به جنسیت خود را نشان دهد در بهار آموزش تمرینات در تمپه دیابلو ورزشگاه در تمپه در جمعه ، 21, 2020. آن را برای رفتن به یک دختر که برنامه آنها به نام Ayla که به معنی “هاله” در ترکی. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • وینس و لورا DeFiesta از لاس وگاس به عنوان دیده بان لس آنجلس فرشتگان ” جاستین آپتون و مایک ماهی قزل آلا با کمک جنسیت خود را نشان دهد در بهار آموزش تمرینات در تمپه دیابلو ورزشگاه در تمپه در جمعه ، 21, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Los Angeles Angels outfielder جاستین آپتون کمک می کند وینس و لورا DeFiesta از لاس وگاس با جنسیت خود را نشان دهد پس از بهار آموزش تمرینات در تمپه دیابلو ورزشگاه در تمپه در جمعه ، 21, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • Los Angeles Angels outfielder جاستین آپتون کمک می کند وینس و لورا DeFiesta از لاس وگاس با جنسیت خود را نشان دهد پس از بهار آموزش تمرینات در تمپه دیابلو ورزشگاه در تمپه در جمعه ، 21, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • فرشتگان در لس آنجلس’ مایک ماهی قزل آلا پیاده روی را از طریق یک ابر صورتی پس از کمک به وینس و لورا DeFiesta از لاس وگاس با جنسیت خود را نشان دهد در بهار آموزش تمرینات در تمپه دیابلو ورزشگاه در تمپه در جمعه ، 21, 2020. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • وینس و لورا DeFiesta از لاس وگاس نگاه بیش از یک خفاش داده شده به آنها توسط فرشتگان outfielder جاستین آپتون پس از او و مایک ماهی قزل آلا به آنها کمک کرد با جنسیت خود را نشان دهد در بهار آموزش تمرینات در تمپه دیابلو ورزشگاه در تمپه در جمعه ، 21, 2020. آن را برای رفتن به یک دختر که برنامه آنها به نام Ayla که به معنی “هاله” در ترکی. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>