نویسنده و آب و هوا فعال لایحه McKibben استقبال شب جمعه چه او به نام “یک نقطه عطف لحظه در تاریخ اقدام برای آب و هوا” پس از جی پی مورگان چیس اعلام کرد که برکناری سابق مدیر عامل شرکت اکسون موبیل لی ریموند از دیرین خود موقعیت رهبری در این بانک در هیئت مدیره.

“واقعا یک پیروزی بزرگ امروز” McKibben گفت: در اوایل جیر جیر. “قدرت شروع به تغییر است.”

تغییر داد در ثانیه پر کردن اسناد و مدارک که در آن جی پی مورگان بازار سیاهی آن “تمرکز بر رفع خستگی” که شامل داشتن یک رهبری جدید مدیر مستقل در پایان این تابستان.

ریموند که به دست آورده monikers “به Darth Vader از گرمایش جهانی جنگ” و “امریکا #1 آب و هوا منكر” بود که هدف از توقف پول خط لوله آب و هوا ائتلاف که خواست بانک بزرگترین سهامداران به رای ریموند کردن هیئت مدیره به طور کامل زمانی که آنها را ملاقات در اواخر این ماه.

خود را تقاضا بود رو به با شهر نیویورک حسابرسی Scott M. Stringer.

“در روز زمین در هفته گذشته ما راه اندازی یک کمپین خواستار JPMorgan Chase & Co سهامداران به رای در برابر مجدد از لی ریموند به هیئت مدیره بر اساس نقش خود را به عنوان رهبری ‘مستقل’ مدیر, مدت زمان تصدی هیئت مدیره و وابستگی به سوخت های فسیلی” Stringer در بیانیه ای گفت جمعه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ریموند را حذف به عنوان رهبر مستقل از هیئت مدیره علامت “یک پیروزی فوق العاده ای برای سهامداران و برای سیاره” Stringer, گفت:, و اضافه کرد که آن را به “اطمینان از بهبود نظارت هیئت مدیره و شرکت استراتژی دراز مدت وقتی که می آید به انتقال به یک اقتصاد کم کربن.”

“اما کار ما در اینجا متوقف نمی,” او ادامه داد. “جی پی مورگان شده است بزرگترین وام دهنده جهانی و underwriter به سوخت های فسیلی در بخش ارائه $269 میلیارد دلار تامین مالی به سوخت های فسیلی توسعه از سال 2016 تا 2019. این شرکت نیاز به حرکت به دور از تامین مالی کثیف سوخت های فسیلی از گذشته و به سمت بزرگ استراتژیک انرژی پاک سرمایه گذاری در آینده است. باید وجود داشته باشد هیچ جایی برای تغییر آب و هوا منکر و سابق اکسون مدیر عامل شرکت جی پی مورگان در هیئت مدیره.”

الی Kasargod-Staub, مدیر اجرایی سهامداران سازمان حمایت اکثریت اقدام موافقت.

“سهامداران در خواست کرده است که جی پی مورگان چیس و باید پاسخگو برای شکست خود را به آدرس خطرات سیستمیک ارائه شده توسط تغییر آب و هوا و اعلام به حذف ریموند از سرب مدیر مستقل موقعیت یک پیروزی روشن برای دراز مدت ارزش سهام و کاهش تغییرات آب و هوایی خطر” گفت: Kasargod-Staub.

اما او تاکید کرد که “جی پی مورگان چیس سهامداران خواهد بود بهترین خدمت زمانی که ریموند از هیئت مدیره حذف به طور کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im