نظامی را تایید می کند همچنان به عنوان ونسا Guillen است; سیاستمداران تماس برای watchdog پروب

جولای 7 (UPI) — انسان باقی می ماند در بر داشت هفته گذشته در تگزاس متعلق به دست سرباز آمریکایی Vanessa Guillen مقامات نظامی تایید به عنوان سیاستمداران خواستار پنتاگون در دیده بان راه اندازی یک تحقیقات مستقل به این زن مرگ در حالی که خواستار اصلاحات نظامی.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال اسکات Efflandt به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه نیروهای مسلح در پزشکی قانونی معاینه مشخص کرده است از طریق تجزیه و تحلیل DNA که بقایای انسانی یافت سهشنبه در نزدیکی لئون رودخانه در بل شهرستان متعلق به Guillen که گزارش شده است از دست رفته از نزدیکی پایگاه نظامی فورت هود تگزاس اواسط ماه آوریل است.

تبلیغات

“کلمات وجود دارد که انتقال حس از دست دادن به او و خانواده و دوستان او و او از سربازان که من احساس می کنم در طول این tremulously زمان دشوار است,” او گفت:. “ما همه احساس از دست دادن از دست دادن یک جوان پر جنب و جوش زنی که شجاعانه به طور داوطلبانه برای خدمت به کشور خود از دست دادن با استعداد سرباز از دست دادن یک عضو خانواده و از دست دادن یک دوست و با آینده ای روشن پیش رو هستیم.”

اعلام این خبر پس از ناتالی Khawam وکیل برای Guillen خانواده گفت: یکشنبه شب که ارتش تایید کرده بود به او در روز جمعه که استخوان و دیگر باقی مانده است که در نزدیکی این پایگاه متعلق به Guillen.

Efflandt گفت Guillen خانواده مطلع شد یکشنبه و است که ارتش را کمک به ایالات متحده در منطقه وکیل در تحقیقات خود را و است که آن را کامل خود را آزار و اذیت جنسی تحقیقات متصل به Guillen مرگ و ناپدید شدن.

“هر فرد را بالا می برد که دست راست خود را برای خدمت به خود و خانواده و کشور خود را در لباس سزاوار به امن و با عزت و احترام رفتار,” او گفت:.

Guillen, 20 گذشته دیده مارس 22 در پارکینگ از هنگ مهندس اسکادران ستاد در فورت هود و گزارش از دست رفته روز بعد باعث یک جستجو که منجر به کشف باقی می ماند او هفته گذشته است.

ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی شناسایی Spc. آرون دیوید رابینسون به عنوان یک مظنون در صورتی که فوت بر اثر خودکشی روز شنبه در حالی که اجرای قانون اقدام به ایجاد ارتباط با او است.

دومین مظنون 22 ساله Cecily Aguilar بازداشت شده است در اتهامات او کمک کرد رابینسون, دوست پسر او را به تجزیه Guillen بدن و سپس دفن آن در سه مکان مختلف.

استشهاد متحده رابینسون bludgeoned Guillen به مرگ با یک چکش در تاریخ 22 آوریل در زراد خانه که در آن او کار می کرد قبل از تماس با اگویلار دو لا فرانترا برای کمک به دور از بدن است.

Guillen خانواده گفته است که رابینسون بود از نظر جنسی مورد آزار و اذیت Guillen اما او از ترس به موضوع شکایت رسمی.

هشتاد و هفت کنگره روز دوشنبه با امضای نامه ای مورخ دوشنبه با تشکر. سیلویا گارسیا حمایت از Rep. جکی Speier و بهداشت ، کریستن جیلیبرند تماس برای وزارت دفاع و بازرس کل دفتر برای انجام “کامل و مستقل تحقیق” به Guillen ناپدید شدن و مرگ است.

“قبل از ناپدید شدن و قتل Spc. Guillen جلب اعتماد در خانواده اش که او احساس ناامنی در فورت هود با توجه به تجارب با آزار و اذیت جنسی که او نمی گزارشی از ایمنی شخصی” گارسیا نوشت: در این نامه است. “ارتش آمریکا مسئولیت برای اطمینان از ایمنی و رفاه زنان جوان و مردان است که سوگند به دفاع از کشور ما است. در Spc. Guillen مورد او غم انگیز شکست خورده توسط ارتش.”

با توجه به پنتاگون گزارش منتشر شده در اواخر ماه آوریل گزارش از تجاوز جنسی افزایش 3 درصد در سال 2019 نسبت به سال قبل در مجموع 7,825 شکایت.

گارسیا توصیف خشونت جنسی در ارتش به عنوان یک “بیماری” است که به طور نامتناسبی اثرات زنان از رنگ است که کمتر احتمال دارد به گزارش ضرب و جرح از ترس از اقدامات تلافی جویانه.

تگزاس مظنونان حمله به دانشگاه ویسنت گونزالس و Filemon ویلا نیز با صدور یک بیانیه مشترک روز دوشنبه در حمایت از یک بازرس کل تحقیقات حاکی از نظامی است که “ناتوان از پلیس” خود را در حالی که اصرار برای غیر نظامی اصلاحات نظامی است.

“وقت آن است که به تقاضای غیر نظامی نظارت و پاسخگویی و اصلاحات” گونزالس گفت. “خانواده Spc. ونسا Guillen و همه کسانی که تحت تاثیر این حوادث غم انگیز سزاوار بیشتر از افکار ما و نماز — سزاوار آنها اقدام و پاسخ.”

اگویلار دو لا فرانترا نیز ظاهر اولیه خود را در دادگاه روز دوشنبه به اتهام توطئه برای دستکاری در شواهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>