میللکریک دره عمیق و باریک به طور موقت تخلیه به علت آتش سوزی

میللکریک — آتش سوزی مجبور به تخلیه اجباری از میللکریک دره شنبه اما تخلیه برداشته شد قبل از 9 بعد از ظهر پس از آتش نشانان قادر به مهار شعله.

یکپارچه آتش خودگردان گزارش داد که آتش آغاز شد که در حدود 6:30 p. m. در 3417 S. کرستوود رانندگی در میللکریک شد و حدود 15 تا 20 هکتار در اندازه بزرگ و در حال گسترش به دور از ساختار. چندین سازمان مشغول به کار بودند در مهار از جمله پشتیبانی هوایی.

در حدود 9 بعد از ظهر آن حدود 10% موجود و گسترش کند بود به طور قابل توجهی با توجه به یکپارچه آتش است.

واحد پلیس سرهنگ مانفرد Lassig بود که در خدمت به عنوان یک دیده بان فرمانده در صحنه گفت: تخلیه شد “احتیاطی” برای جلوگیری از به دام انداختن هر کسی در دره عمیق و باریک باید آتش در حال گسترش به سمت خانه.

حدود 8 بعد از ظهر مقامات آتش, گزارش آتش را رو به جلو پیشرفت متوقف شده بود. تخلیه سفارش برداشته شد مدت کوتاهی پس از آن. یک هلیکوپتر و چند موتور تک درجه تانکر بودند “به طور فعال در سرکوب سر از آتش در حالی که زمین منابع کار را به امن و شامل هر دو پهلوها از آتش است.”

یکی دیگر از آتش فوران در یوتا کانتی شنبه در انتهای جنوبی دریاچه کوه. به نام فقر نقطه آتش آن را نقشه برداری در بیش از 300 هکتار شنبه شب.

“محققان مشخص شد که این یکی ناشی از استفاده از سلاح گرم در یک منطقه خشک و پوشش گیاهی” یوتا آتش اطلاعات گزارش شده در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>