میللکریک ماهیگیر مرده یافت در دوشن شهرستان

دوشن — بدن یک میللکریک مردی که گم شده بود پس از او رفت پرواز ماهیگیری در Wasatch شهرستان در روز پنج شنبه پیدا شد شنبه در دریاچه دره منطقه دوشن شهرستان است.

بدن از رابرت “Austin” هارکر, 34 کشف شد پس از یک ساکن محلی خال خال خود تویوتا تاکوما وانت و تماس پلیس.

اعضای خانواده گفت: Wasatch شهرستان کلانتر دفتر که هارکر قرار بود به سفر به توت فرنگی رودخانه در جنوب شرقی شهرستان هبر به پرواز ماهی اما به نام همسر خود را صبح روز پنجشنبه می گویند سرباز نهر سد راه او در نظر گرفته شده برای استفاده از بسته شد و او عنوان شرق به پیدا کردن یک نقطه به ماهی. مقامات گفت که او در نظر گرفته شده بود برای آمدن به خانه که بعد از ظهر اما موفق به بازگشت.

جستجو و نجات خدمه مجموعه ای را به دنبال Harker در صبح روز جمعه. بعد از آن روز خود را خالی خودرو کشف شد. هارکر را در بدن بهبود اواخر صبح روز شنبه توسط جستجو و نجات پرسنل پرواز بر فراز منطقه در یک هلیکوپتر با توجه به دوشن شهرستان کلانتر دفتر.

محققان شواهدی از بازی ناپاک در بررسی مقدماتی انتشار اخبار متحده است. یوتا ایالتی دفتر معاینات پزشکی را به یک مقام تعیین علت مرگ.

“تسلیت ما رفتن به هارکر و Cowart خانواده ها و ما به کمک آنها قدردانی و قدرت خود را در جستجو برای آستین گفت:” دوشن County Sheriff تراویس تاکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im