Mindy Kaling, Dan Goor به همکاری و نوشتن ‘از نظر قانونی ورزش 3’

مارس 19 (UPI) — Mindy Kaling و دن گور را امضا کرده اند به نظر قانونی ورزش 3.

خبرنگار هالیوود تایید کرد که روز شنبه Kaling, (دفتر, The Mindy Project) و گور (Parks and Recreation, Brooklyn Nine-Nine) خواهد co-نوشتن آینده MGM فیلم.

از نظر قانونی ورزش 3 ستاره خواهد شد ریس ویترسپون در نقش جنگل Elle. ویترسپون نیز تولید این فیلم با لورن Neustadter, Marc Platt و آدم Siegel.

کیرستن “کیوی” Smith and Karen McCullah در اصل متصل به نوشتن فیلم. مهلت ارسال آثار گفت: Kaling و گور قرار داده خواهد شد کاملا جدید چرخش تازه در فیلمنامه.

Kaling تایید این خبر روز شنبه در توییتر.

“خیلی هیجان زده به پیوست با دوستان @ReeseW لورن Neustadter و @djgoor به کار بر روی این فیلم است. Elle جنگل بسیار یاد اثبات شما می توانید دخترانه و هوشمند در همان زمان. خم شدن و ضربه محکم و ناگهانی مردم!,” او نوشت.

اصلی از نظر قانونی ورزش باز در تئاتر در سال 2001 و به دنبال عاقبت Legally Blonde 2: Red White & Blondeرا در سال 2003 است. ویترسپون تایید طرح از نظر قانونی ورزش 3 در سال 2018 و به روز رسانی در The Ellen DeGeneres Show در سال 2019.

Kaling به تازگی شرکت-ایجاد Netflix سری Never Have I Everاست که برای اولین بار در ماه آوریل است. ویترسپون ستاره خواهد شد در آینده دو Netflix کمدی رمانتیک فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im