مینیاپولیس سوزاندن: یک معترض می گوید او نمی تواند سکوت

سالت لیک سیتی — خود را پر پشت ریش سیاه و سفید در برابر یک ماسک سفید را تیره چشم های سایه دار توسط n. y. یانکی ها کلاه به عنوان او را از طریق پیاده روی مینیاپولیس به نقطه ای که در آن جورج فلوید سقوط لنگی زیر یک افسر پلیس به زانو. او هنوز مطمئن شوید که چه انتظار می رود. غم و اندوه یک زن ضعیف و ناتوان تکه از آسفالت. به جای آن او می یابد یک بنای تاریخی از دسته گل و بادکنک و پرتره و نشانه هایی که او را به یاد که چرا او باید به اینجا.

آنجلو پینتو آمد دست به اعتراض زدند. در حالی که امریکا در مبارزه با یک ویروس است که باعث می شود آن را سخت به نفس 46-نوجوان سیاه پوست کشته شد زیر زانو از یک افسر پلیس گفت: پس از بارها و بارها “من نمی توانم نفس بکشم” و “من در مورد به مرگ” COVID-19 نمی تواند تغییر دهد.

مرد مرده کلمات اکو بالا و پایین بلوک. زنان دست از آب و مواد غذایی است. برخی از مردم محلی به سخنرانی. دیگران شعار: “من نمی توانم نفس بکشم.” اما برخی از سرفه یا عطسه یا صحبت می کنند کمی بیش از حد عاشقانه برای آنجلو راحتی تا او را نگه می دارد فاصله خود را. در حال حاضر این است که نه بیش از حد سخت است. اما همه چیز متفاوت خواهد نگاه توسط nightfall.

زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد آنجلو قرنطینه در خانه در لانگ آیلند. برای دو ماه او پدید آمده تنها برای ملزومات مانند مواد غذایی. گاهی اوقات او می خواهم بازی بسکتبال در حیاط خلوت خود را با 8 سال پدر یا تمایل به ذرت و گوجه فرنگی در باغ تعمق در آنچه محصول برای اضافه کردن بعدی.

اما پس از تغییر تصاویر آمار رسانه های اجتماعی از پلیس نیویورک دستگیر و حتی قابل توجه مردم از رنگ های اجتماعی فاصله نقض و توزیع ماسک برای سفید مردم است. به عنوان یک دیرین سازمان او نمی تواند در خانه بمانند. بنابراین در مارس 11, او راهپیمایی به NYPD ستاد پوشیدن یک ماسک و با استفاده از نوار احتیاط به اقامت 6 فوت از نزدیکترین فرد است.

او هنوز هم تا به حال هیچ علائم دو هفته بعد زمانی که او شنیده ام در مورد Breonna تیلور 26 ساله EMT که پس از اینکه به ضرب گلوله افسران پلیس اجرای مواد مخدر حکم در یک فرد متفاوت در اواسط ماه مارس. دوباره آنجلو نمی تواند در خانه بمانند. او با هواپیما به لوئیزویل کنتاکی با سه همکار فعالان و کمک به ترتیب یادبود خارج Breonna آپارتمان.

که در آن او در مورد شنیده فلوید.

فلوید بود دستگیر دوشنبه ظن عبور جعلی $20 bill. تلفن همراه تصویری اسیر او در تلاش برای هوا هنوز دست به دستبند, به عنوان یک افسر فشرده فلوید گردن به پیاده رو برای نزدیک به دو ساعت با ناظران التماس او را به متوقف شود. فلوید بود مرده در بیمارستان. افسر درک چوین شد و بعد از آن به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

بنابراین آنجلو گروه اجاره ماشین و سوار به مینه سوتا پس از رسیدن صبح روز چهارشنبه.

یادبود احساس مقدس پس آنجلو کمک می کند تا ساخت یک سد از مخروط و سیم برای محافظت از آن. او را تشویق به آنچه او می بیند “مردم برای درمان هر یک از دیگر به آرامی و احترام به یکدیگر است.”

در طول روز rallying cry — “من نمی توانم نفس بکشم” — او را به یاد چه چیزی او را به خطر می اندازند. این بیماری همه گیر است به طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع سیاه در امریکا, اما به طوری که پلیس-درگیر تیراندازی. می تواند همبستگی بیش از یک خطر ایجاد خطرات بیشتر برای دیگر ؟

توسط nightfall مهم نیست. آنجلو بهترین است, در خیابان, در یک جمعیت. این شهرستان آماده است به آتش. “شما باید مقدار زیادی از خشم و پرخاشگری است که نیاز به یک محل به” آنجلو می گوید و او را نمی بینم انتشار دریچه.

آتش خشم incinerating یک وندی و AutoZone. پلیس ضد شورش ارز گلوله های لاستیکی فلش نارنجک و گاز اشک آور با معترضین حول سنگ و بطری آب. “این همه حس می کند” آنجلو فکر می کند مانند حزب چای بوستون از دختر خود درس های تاریخ. زمانی که دولت نمی نمایندگی از شهروندان خود او دلایل آنها اجازه دولت می دانم. و آنها را نگه دارید رفتن هر شب آوردن جدید escalations — از جمله یک پلیس حوزه به آتش کشیده شد.

در اعتراض جمعیت می شود منحصر به فرد ارگانیسم فریاد و راهپیمایی و تنفس به عنوان یکی. تنها حدود نیمی از مردم با پوشیدن ماسک و آنجلو باعث می شود توجه داشته باشید به دور تا بیشتر. اما او می گوید نکته این است که ایستاده هم به اندازه کافی نزدیک به مبادله عرق. خیره به جمعیت سیاه “بسیاری از مردمی سفید در واقع” او نمی تواند ترس.

او به انجام آنچه او می تواند به ایمن ماندن, اما او نمی خواهد خاموش ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im