مینیاپولیس شورای شهرستان در نظر گرفتن اولین گام به ‘برچیدن’ اداره پلیس

با هدف “از بین بردن” مینیاپولیس اداره پلیس شهر نمایندگان در روز جمعه خواهد رای در اعمال سفارش ضابط موقت برای پلیس در واکنش به کشته شدن جورج فلوید ماه گذشته و برنامه ریزی برای تنظیم یک جدول زمانی برای تحقیقات دولت به تبعیض نژادی توسط پلیس بیش از دهه گذشته است.

به سفارش محدود خواهد بود اولین گام در جایگزین کردن این بخش با “با یک تحول جدید, مدل, عمومی, ایمنی” رئیس شورای شهر گفت: لیزا بندر در روز پنج شنبه.

“ما در حال رفتن به به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش اضطراری” اضافه شده است عضو شورای شهر ارمیا الیسون.

وزارت مینه سوتا حقوق بشر کار می کرد با مقامات منتخب این هفته به منظور توسعه این ترتیب است که در صورت تصویب اجازه خواهد داد تا شهر را به “تغییرات فوری به اداره پلیس است که ممکن است شامل افزایش مسئولیت پذیری و تغییرات در استفاده از زور سیاست” با توجه به هافینگتون پست.

بندر گفت: مینیاپولیس استار تریبیون که تحقیقات دولت می تواند در “مینیاپولیس پلیس در نهایت ورود یک امانت است که بازسازى بخش است.”

بازسازی می تواند شامل هدایت بودجه به جامعه مبتنی بر برنامه های ایمنی و ایجاد “امنیت عمومی” وزارت ” به جای سنتی اداره پلیس. بندر گفت: ستاره تریبون های اجتماعی که کارگران و متخصصان پزشکی ممکن است شروع به پاسخ به تماس های بسیاری در حال حاضر به کار گرفته شده توسط افراد مسلح افسر پلیس.

پس از اعضای شورا رای در یک جلسه عمومی دوشنبه یک قاضی نیاز به تایید سفارش محدود در یک جلسه انتظار می رود به جای هفته آینده.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سفارش همراه با یک حقوق مدنی مسئول ظ توسط دولت حقوق بشر گروه در این هفته در میان در سراسر کشور قیام بیش از فلوید را کشته و در حال حاضر-سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین و سه نفر دیگر از افسران که موفق به دخالت در چوین حمله.

مینیاپولیس هیئت مدیره مدرسه نیز سرعت عمل در پاسخ به Floyd کشتن رای گیری به اتفاق آرا روز سه شنبه به فسخ یک 1.1 میلیون دلار سالانه قرارداد با پلیس که بر اساس آن مدارس شاغل مسلح “مدرسه منابع افسران.”

به طور قابل توجهی بازسازی یک اداره پلیس شهر نیست بی سابقه است. Camden, New Jersey منحل آن نیروی پلیس در سال 2012 و تعمیرشده گروه با اجرای گسترده اصلاحات اتخاذ یک استفاده گسترده از نیروی سیاست که بر deescalation. این شهرستان شاهد کاهش شیب در جرم و جنایت از سال 2012.

“این می تواند انجام داده ایم” آدم فورمن یک مسئول سیاست برای شهر نیویورک است.

بندر تاکید کرد که “راحت مردم سفید” در مینیاپولیس باید به طور کامل متعهد به بازسازی آن اداره پلیس به عنوان وسیله ای برای تامین عدالت نژادی در این شهر است.

“آیا شما مایل به از بین بردن سفید برتری در همه سیستم ها از جمله سیستم جدید?” بندر خواسته ساکنان در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im