مینیاپولیس’ تعهد به انحلال پلیس یک لحظه تاریخی برای کشور ما

واشنگتن – رشاد رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, این کشور بزرگترین آنلاین نژادی عدالت سازمان با صدور بیانیه زیر را در پاسخ به اعلام از مینیاپولیس شورای شهر که برنامه آنها به دنبال یک رای به میزان قابل توجهی د-صندوق مینیاپولیس اداره پلیس:

“Policing خشونت نهادی است که باید پایان یابد. ما تصور یک کشور که در آن وجود دارد به اندازه کافی پول برای آموزش فرزندان ما برای مراقبت از ما بیمار و خوراک کسانی که از نظر مالی ناپایدار است. Defunding پلیس اجازه می دهد تا برای این چشم انداز است.

“امروز اعلام رای به انحلال مینیاپولیس اداره پلیس است که در یک لحظه تاریخی به ارمغان آورد در مورد خستگی ناپذیر فعالیت هزاران نفر از معترضان که قرار دادن زندگی خود را در خط برای نزدیک به دو هفته است. این قدرت از فعالیت.

“مینیاپولیس است که مصرف فوق العاده گام در فرایند درمان و اقدام را به جلو یک چشم انداز جدید برای امنیت جامعه و سرمایه گذاری در جوامع است. پس از چند دهه از شکست وعده ما می دانیم که “اصلاحات” کافی نیست. قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران بی شماری به ما نشان داده اند که.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این یک زمان است برای افزایش سرعت و یا سرهم بند – از آن زمان به بیش از شروع. مینیاپولیس گرفته است اولین گام به سوی بازسازی ایمنی عمومی در راه است که محافظت سیاه زندگی و سرمایه گذاری در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. ما امیدواریم شهرستانها در سراسر کشور دنبال شد.

“راه آسان نخواهد بود و وجود خواهد داشت نیاز به سیستم ساخته شده است برای اطمینان از ایمنی و عدالت است. اما ما از این طرح ایستاده و با مردم مینیاپولیس. ممکن است مینیاپولیس الهام بخش ملت است.”

رشاد رابینسون و رنگ دیگر تغییر سخنران در دسترس هستند برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de