مینیاپولیس افسر متهم به جورج فلوید مرگ; دستور داد مقررات منع رفت و آمد

29 مه (بی بی سی) — سابق مینیاپولیس افسر پلیس دیده زانو را بر گردن جورج فلوید قبل از مرگ او در دستگیری این هفته بوده است به اتهام قتل, مینه سوتا, دادستان روز جمعه گفت.

Hennepin County وکیل Mike Freeman اعلام کرد که درک چوین متهم شده بود با سوم قتل درجه در ارتباط با فلوید را دوشنبه مرگ است.

تبلیغات

فلوید بود مرده پس از دستگیری به ظن استفاده از یک لایحه تقلبی در فروشگاه مواد غذایی. تصویری از آفریقایی-آمریکایی برای نفس نفس نفس زدن سفید افسر پلیس kneeled در پشت گردن خود را برای چند دقیقه به سرعت منتشر آنلاین اشتعال چهار روز موج اعتراضات و شورش در شهرهای دوقلو و جاهای دیگر در کشور است.

چوین را بازداشت گرفته شده در اوایل روز شنبه توسط دفتر امور جنایی و دلهره.

فریمن گفت: دادستان هنوز بررسی شواهد و نشان داد می تواند وجود داشته باشد بیشتر اتهامات عنوان شده علیه چوین.

او و سه نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd مرگ از کار اخراج شدند از مینیاپولیس اداره پلیس در مدت کوتاهی پس از این ویدئو منتشر شد. فریمن گفت: تحقیقات از دیگران ادامه دارد.

“ما احساس می شود آن را مناسب برای تمرکز بر روی خطرناک ترین مجرم,” او گفت:, و اضافه کرد که دفتر خود را شده است هرگز قبل از به ارمغان آورد به اتهام قتل, در تنها چهار روز طول زمان.

در میان شواهد و مدارک علیه چوین او گفت این شهروند ویدئو افسران’ دوربین های بدن, اظهارات شاهد, مقدماتی پزشکی قانونی گزارش و شهادت متخصص.

تبلیغات

مینیاپولیس عضو شورای Andrea جنکینز گفت: MSNBC که فلوید و چوین مشغول به کار با هم به عنوان ماموران امنیتی در همان مینیاپولیس رستوران برای 17 سال است.

“افسر چوین او می دانست که جورج برای یک زمان بسیار طولانی” جنکینز گفت.

اتهامات آمد ساعت قبل از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک فرمان اجرایی را امضا سازماندهی 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در مینیاپولیس و سنت پل به شهرستانها بشود تا برای چهارمین شب از تظاهرات.

“از آن زمان به بازسازی جامعه ما و شروع می شود که با امنیت در خیابان های ما” Walz گفت.

“هزاران نفر از Minnesotans باید خود را ابراز غم و اندوه و نا امیدی به شیوه ای صلح آمیز. اما غیر قانونی و خطرناک اعمال دیگران تحت پوشش تاریکی باعث شده است که غیر قابل برگشت درد و آسیب به جامعه ما است. این رفتار به خطر بیافتد ایمنی تماشاگران کسب و کار قانونی تظاهرکنندگان و اولین پاسخ دهندگان. در حال حاضر ما با هم می آیند برای بازگرداندن صلح است.”

Roseville, Minn., شهردار دن Roe نیز تحمیل 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و صادر اضطراری اعلام

تظاهرات شروع شد و برای چهارمین شب جمعه در سراسر کشور تظاهرات تبدیل خشونت آمیز در برخی از موارد.

California Highway Patrol سخنگوی Alicia مورنو سی ان ان گفت که معترضان پرتاب پرتابه در افسران و تخریب وسایل نقلیه در سن خوزه. تظاهرکنندگان همچنین درگیری با پلیس در بروکلین در نزدیکی مرکز بارکلیز.

تظاهرکنندگان همچنین با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید که قرار داده بود روی زمین افتاده.

در آتلانتا معترضان بنا سیاه زندگی موضوع پرچم در سی ان ان ثبت شد همچنین اسپری رنگ. برخی از تظاهرکنندگان نیز سوخته یک پرچم آمریکا و شکست شیشه ای در سی ان ان ،

تبلیغات

تظاهرات همچنین گزارش شده است که در هوستون, Dallas, Louisville, Ky., و ویسکانسین.

در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد معترضان را تغییر داد “من نمی توانم نفس بکشم” — در میان فلوید کلمات تاریخ و زمان آخرین — و در زمان زانو برای 9 دقیقه مقدار از زمان شکایت کیفری می گوید چوین kneeled در Floyd گردن.

اواخر پنجشنبه تظاهرکنندگان آتش به پلیس حوزه ساختمان در محله که در آن فلوید درگذشت. این ساختمان شده بود تخلیه به دستور شهردار یعقوب فری, که گفت که او تمایلی به مخاطره می اندازد زندگی برای محافظت از ساختمان.

“من درک اهمیت حوزه,” او گفت:. “[اما] نماد یک ساختمان نمی تواند بیشتر اهمیت زندگی ما افسران و یا عمومی است. ما نمی تواند خطر آسیب جدی به کسی و ما همچنان به گشت سوم حوزه ها در کامپیوتر است.”

در ساعت 4:30 صبح جمعه به معترضان و غارتگران هنوز هم در خیابان در محله به عنوان چند در نزدیکی ساختمان های تجاری سوخته بدون کنترل.

آتش نشانان وارد در مدت کوتاهی پس از آن همراه با دولت و پلیس ضد شورش که شروع به دستگیری مردم در این منطقه از جمله سی ان ان خبرنگار و خدمه.

خبرنگار CNN عمر Jimenez و سه نفر از اعضای خدمه گرفته شد به سرپرستی زنده در هوا. اخبار سازمان بلافاصله با انتقاد از بازداشت و نام خود را برای انتشار.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: بعد از آن در صبح او “در زمان مسئولیت کامل” برای حادثه در حالی که صدور “بسیار عمومی عذرخواهی” به سی ان ان.

“هیچ دلیلی وجود دارد چیزی شبیه به این باید اتفاق می افتد,” او گفت:.

تبلیغات

ناآرامی ها همچنین به همسایه, St. Paul که در آن معترضان غارت هدف ذخیره و آتش به چندین کسب و کار همراه مشغول تجاری راهرو.

پیش از آن در شب گارد ملی و نیروهای مستقر در این دو شهر در Walz باشد.

فرماندار گفت: او صادر نظم در درخواست از رهبران محلی که به نام دولت برای گارد ملی منابع پس از “آسیب گسترده به مالکیت خصوصی” رخ داده است در طول تظاهرات.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل جمعه, فری در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی در مورد مینه سوتا شد. در پست او به نام فری “بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار” و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر به عنوان نقض قوانین آن و “ستایش خشونت است.”

“ضعف امتناع از مسئولیت برای اقدامات خود را,” فری به خبرنگاران گفت:.

“ضعف است که با اشاره انگشت خود را در کس دیگری در طول زمان بحران. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند هیچ چیزی در مورد قدرت مینیاپولیس. ما قوی به عنوان جهنم است. این مشکل مدت زمان ؟ بله. اما شما بهتر بود لعنتی مطمئن شوید که ما در حال رفتن را از طریق این.”

نژادی متهم ناآرامی بیش از فلوید مرگ و مشابه موارد خشونت پلیس در سراسر ایالات متحده در اواخر روز پنجشنبه. اعتراضات رخ داده است از ساحل به ساحل.

در Louisville, Ky., هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در جریان اعتراض بر اثر تیراندازی یکی از ساکنان محلی Breonna تیلور در طول ماه مارس حمله پلیس.

لویی شهردار گرگ فیشر گفت: در یک صبح زود پیام ویدئویی تیراندازی آمد از داخل جمعیت. پنج نفر از کسانی که زخمی بودند و نه به طور جدی صدمه دیده است در حالی که دو فرستاده شد به عمل جراحی و یک بود و در وضعیت بحرانی است.

تبلیغات

“هیچ افسران اخراج سلاح های خود را,” او گفت: ضمن تشکر از آنها را برای هدایت کمک به مجروح شدن تظاهرکنندگان “با وجود خطر به خود را دارند.”

عکس از کار اخراج شدند حدود 11:30 p. m. به عنوان فعالان در نزدیکی لوئیس D. دانشکده سالن عدالت است. آنها تلاش برای سرنگونی یک پلیس, زندان, حمل و نقل وسیله نقلیه قبل از اینکه در لحظات قبل از تیراندازی تصویری نشان داد.

در شهر نیویورک بیش از 70 نفر دستگیر شدند پنج شنبه شب به عنوان معترضان را شکست COVID-19 مستند به قوانین اعتراض فلوید مرگ است.

پنج نفر به اتهام جنایات برای آزار افسران پلیس-سه نفر از آنها مجروح شدند و در غوغا — NYPD رئیس گروه ترنس موناهان اضافه کرد: پلیس آماده خواهد شد برای تظاهرات جمعه و بیش از آخر هفته.

“وجود خواهد داشت بسیار زیادی حضور پلیس وجود دارد,” او گفت:. “ما انتظار داریم که این مسالمت آمیز خواهد بود که مردم خود را ابراز خشم در حادثه ای که در مینه سوتا و به درستی.

“اما ما خواهید بود در خارج وجود دارد تا مطمئن شوید که ما در حفظ صلح است. و اگر وجود دارد هر گونه آشوبگران در گروه اگر ما نیاز به دستگیری ما تک است که فردی از ما او را و اجازه می دهد تا دیگر معترضان مسالمت آمیز برای رفتن بر روی.”

در کلمبوس, اوهایو, تظاهرات بیش از فلوید مرگ خشونت تبدیل شد زمانی که برخی از تظاهرکنندگان شروع به پرتاب اشیاء در پلیس. افسران در پاسخ به شلیک گاز اشک آور.

معترضان بعد از شکست ویندوز در اوهایو خانه ملت و وارد ساختمان شد. پلیس تاکتیکی جوخه به سرعت پاسخ داد.

تبلیغات

گسترده خرابکاری و صدمه به اموال گزارش شده در این شهرستان است.

به آخر هفته نزدیک با احتمال بیشتر تظاهرات بازار آمریکا در حومه شهر مینیاپولیس اعلام کرد این تاخیر برنامه ریزی شده بخشی از بازگشایی.

“از فراوانی احتیاط با توجه به این مهم ناآرامی در جامعه بازار آمریکا تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن آن برنامه ریزی شده در ژوئن 1 بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی” مقامات مرکز گفت: در یک وب سایت پست اضافه کرد که منظقه انتخاب کنید-تا به حال نیز معلق شده است.

“اولویت ما این است که امنیت ما مستاجران کارمندان خود و اعضای تیم ما و محدود کردن دسترسی به ساختمان ما اجازه خواهد داد به انجام این کار گفت:”: “ان بی سی نیوز. “با به تأخیر انداختن ما بازگشایی تاریخ آن را به بازار خرده فروشان زمان بیشتری برای آماده سازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im