مینه سوتا قانونگذاران تقسیم پلیس اصلاحات به عنوان مینیاپولیس رهبران متحد

13 ژوئن (فردا) — مینهسوتا قانونگذاران به نظر می رسد تقسیم این هفته در گسترده پلیس اصلاحات در حالی که مینیاپولیس شورای شهر توافق جایگزین این بخش بعد از پلیس-درگیر قتل جورج فلوید.

در طول یک جلسه ویژه جمعه جمهوری خواه در مجلس دولت قوه مقننه گفت: آنها در مخالفت با بازگرداندن حق رأی به felons و قرار دادن وکیل دولت به طور کلی — به جای آن از محلی دادستان — مسئول تعقیب پلیس قتل.

تبلیغات

هنوز هم وجود دارد توافق در مورد برخی از مسائل دیگر در سراسر احزاب سیاسی در قوه مقننه است. هر دو طرف پشتیبانی ممنوعیت chokeholds و ارائه کمک های مالی بیشتر برای د-تشدید آموزش.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و مقننه است مردم رنگ و بومی حزبی آغاز اصلاحات پیشنهادی از جمله بازتعریف زمانی که پلیس در توجیه استفاده از نیروی مرگبار ارائه بودجه برای جامعه مبتنی بر جایگزین های سنتی پلیس و اصلاح نحوه افسران منظم.

دموکرات گفت که وجود دارد نه به اندازه کافی فراگیر اصلاحات در چه جمهوری خواهان به توافق.

“این چیزی است که Minnesotans از همه مکاتب هستند و درخواست ما را به انجام” گفت: دولت بهداشت ، جف هیدن یک دموکرات که نشان دهنده منطقه است که شامل مینیاپولیس محله که در آن فلوید درگذشت.

مینیاپولیس شورای شهر از سوی دیگر متحد شد در یک قطعنامه به جای بخش.

روز جمعه این شورا به اتفاق آرا قطعنامه ای را به جای پلیس با جامعه منجر عمومی سیستم ایمنی در میان برخی از معترضان خواستار پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“ما اذعان کرد که سیستم فعلی نیست reformable — که ما می خواهم برای پایان دادن به زمان policing سیستم به عنوان ما آن را می دانم” عضو شورای الندرا کانو گفت.

فلوید, 46, یک آفریقایی-آمریکایی نگهبان و رهبر جامعه, درگذشت در روز یادبود در طول بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس افسران در پاسخ به یک گزارش از گذراندن یک لایحه تقلبی در فروشگاه.

قانونگذاران و شوراهای شهر در کشورهای دیگر نیز با توجه به پلیس اصلاحات در میان تظاهرات در برابر پلیس قتل نامتناسب تأثیر مردم سیاه و سفید پس از فیلم نشان داد فلوید بود که غیر مسلح در حال مرگ به عنوان یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه.

در نیویورک شهردار اندرو کومو امضا لایحه ممنوعیت استفاده از chokeholds و لغو قدیمی دهه اساسنامه که مخفی انضباطی سوابق افسران.

در واشنگتن شورای شهر با تصویب قانون روز سه شنبه به نیاز پلیس به انتشار نام افسران درگیر در برخورد مرگبار با شهروندان همراه با بدن-دوربین فیلم حوادث. قانون جدید همچنین باعث می شود گردن محدودیت و شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در اعتراض صلح آمیز غیر قانونی اما پلیس گفت: شیوه های آن در حال حاضر ممنوع است.

جدید سی قانون نیز می گوید اتحادیه های کارگری نمی تواند “سپر کارکنان از پاسخگویی” وقتی که می آید به سوء دادن رئیس پلیس قدرت بیشتری به آتش افسران. آن همچنین می افزاید: شهروندان با حق رای به اداره پلیس را به استفاده از زور بررسی هیئت مدیره.

تحت شنبه, رای, تغییرات در حال حاضر به تصویب رسید برای 90 روز و آن را دوم رای به گسترش آنها را برای 225 روز است.

سی رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: تغییرات رخ داده است “سرعت بیش از حد” و بدون به اندازه کافی ورودی.

رئیس اتحادیه macdeddy malambu Pemberton گفت که برش های کارگری از انضباطی روند ناعادلانه بود.

“آنچه که به نحوی افسران پلیس نباید حق همان حقوق اشتغال به عنوان آتش نشان و یا پرستاران مضحک است,” گفت: Pemberton. “ما امیدواریم که کولر سران پیروز خواهد شد قبل از هر خروج از افسران که به راحتی می توانید با رفتن به بخش های دیگر که در آن حقوق خود را محافظت می شود.”

در Louisville, Ky., لویی مترو شورا رای به اتفاق آرا روز شنبه به بان کی مون “هیچ-کشیدن”, حکم, در واکنش به مرگ Breonna تیلور 26 ساله که مشغول به کار به عنوان یک گواهی تکنسین های پزشکی اورژانس و کشته شد و در ماه مارس پس از پلیس استفاده می شود مانند یک حکم. شورای نام قانون Breonna قانون

تیلور گزارشی زن تا به حال هیچ سابقه کیفری بود و نه موضوع حمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im