Minnesota Vikings S آنتونی هریس نشانه های حق رای دادن مناقصه

مارس 17 (UPI) — وایکینگها مینه سوتا ایمنی آنتونی هریس امضا خود را حق رای دادن مناقصه با سازمان او یکشنبه اعلام کرد.

در زیر مناقصه هریس را کسب تضمین حقوق و دستمزد از حدود 11.4 میلیون دلار در سال 2020 شود. وایکینگ ها استفاده از برچسب در هریس در اواسط ماه مارس و باید تا 15 ژوئیه مهلت برای رسیدن به یک توافق در یک قرارداد طولانی مدت با 28 سال پشت دفاعی.

“اگر چه آن شده است عجیب و غریب خارج از فصل و زمان صرف شده در انزوا و خانواده شده و طراوت و انرژی زا” هریس نوشت: در رسانه های اجتماعی. “این فقط یک گام در طرح خدا برای من و خانواده ام. من به شما اجازه من عوامل و وایکینگ ها کار نسبت به دراز مدت یقین در مینه سوتا اما من هیجان زده به عقب برای سال 2020 فصل است.

“من با ادامه تمرکز بر روی آنچه در آن طول می کشد برای موفقیت هر دو به عنوان یک تیم و به عنوان یک فرد. من هیجان زده برای چالش های جدید 2020 فصل را به ارمغان خواهد آورد اما من بیشتر هیجان زده از این فرصت برای کمک به یک سوپر باول به مینه سوتا و بهترین طرفداران در کشور است.”

هریس گره خورده است برای NFL سرب در interceptions (شش) در طول فصل برک آوت در سال 2019. او ثبت کرده است نه کل میدارد طی دو فصل از جمله یکی در برابر New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees در وایکینگها’ حذفی پیروزی در Jan. 5.

مینه سوتا امضا هریس به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2015. پس از ورود به لیگ او بریده 177 کل پردازد و نه تراکم, 21 عبور defensed و دفاعی زمین نشستن کامل هواپیما در 65 حرفه ای بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im