Mireille Enos, Dermot Mulroney رقابت برای ‘Hanna’ در فصل 2

لس آنجلس, جولای 3 (بی بی سی) — Hanna (Esme Creed-Miles) is a 15-year-old girl با افزایش DNA آموزش دیده برای مبارزه و شکار مانند یک قاتل. آن را ممکن است به نظر می رسد به او یک مزیت بیش از دیگر نوجوانان است اما آن را همراه با بار از شکار توسط سازمان سیا است.

فصل 2 از هیجان انگیز سری هانااصل 2011 فیلم به همین نام برای اولین بار روز شنبه در آمازون است.

تبلیغات

Mireille Enos,’ شخصیت ماریسا Wiegler هنگامی که دشمن از هانا می شود قائم مقام به او در فصل دوم.

در فصل 1 هانا و پدرش شکل اریک هلر (Joel Kinnaman) زندگی خارج از شبکه در پنهان از Wiegler که سعی در بازیابی هانا برای سازمان سیا. فصل 2 میدارد تا پس از هلر مرده است و Wiegler اجازه هانا بروید.

جان کارمایکل (درموت Mulroney) گرفته شده بیش از Utrax برنامه پرورش بالقوه دیگر supersoldiers مانند هانا. او تبدیل به دشمن سابق برای کمک به.

“[Wiegler] فقط تصمیم می گیرد که به اندازه کافی به اندازه کافی است” انوش گفت آپی بیش از زوم. “به جای از بین بردن شخص دیگری او را برای رفتن به صرفه جویی در یک.”

انوش گفت که او فکر می کند هر دوی این زنان به شدت بی اعتماد از هر کسی.

“آنها خوب نیست در داشتن متحدان” او گفت:.

انوش گفت: Wiegler استفاده می شود به در حال اجرا خود را نشان می دهد و دور زدن هر سازمان سیا نظارت برای دریافت راه خود را. مراقبت از هانا به ارمغان می آورد یک سمت جدید در Wiegler.

“او به شدت محافظ مادر” انوش گفت. “هنگامی که او تصمیم گرفت به او بسیار وفادار و رفتن به طول های بزرگ.”

Wiegler را protectiveness بیش از هانا شگفتی حتی او را انوش گفت. او اجازه رفتن هانا در 1 فصل آخر. در آن زمان Wiegler فکر او آزادی خودش را از پیگیری بیش از حد.

“من نمی دانم که او فکر او تا به حال با دیدن هانا دوباره” انوش گفت. “هانا واقعا خوب در پنهان کردن و که ممکن است بوده ام که علامت سوال حلق آویز بیش از زندگی خود را.”

Mulroney روشن بود در مورد شخصیت او هنگامی که او پیوست بازیگران. جان کارمایکل است, پسر بد, او گفت:.

“ما می دانیم چه Utrax است” Mulroney گفت: در یک جداگانه زوم. “هر کسی که در حال اجرا این خوب نیست.”

کارمایکل قوانین بیش از یک مرکز کامل از تروریستها در آموزش. هانا بزرگترین تهدید چرا که او می تواند در معرض Utrax و یا آن را از بین ببرد.

“او نیاز به دریافت هانا را به برنامه و یا همه چیز ضربات تا” Mulroney گفت. “این دهه در ساخت.”

انوش استقبال تهدید Mulroney آورده به هانا با شخصیت او از کارمایکل. اگر چه Wiegler شد CIA او بیشتر از یک سرکش دشمن. این سیا رسمی ایجاد چالش و حتی برای او اجازه دهید به تنهایی برای هانا.

“او مظهر … ‘end توجیه به معنی “نوع مرد” انوش گفت. “آن است که عطر و طعم فوق العاده.”

Mulroney گفت: او آموخته بیشتر در مورد کارمایکل از هر اسکریپت دریافت کرد. او متوجه یک الگوی در کارمایکل توانایی به حرکت و کودکان و بزرگسالان و هر کسی که ایستاده در راه خود را.

“چه کارمایکل است و گفت او گفت به دلیل” Mulroney گفت. “او می تواند راه خود را از طریق هر چیزی خیلی خفیف.”

کارمایکل را پیگیری قرار می دهد هر دو Wiegler و هانا از طریق شرایط شدید. انوش گفت که او می آموزد توالی مبارزه با دو برابر روت در jiu jitsu.

زمانی که Wiegler ظهور از عمل کبود و ضرب و شتم آن است که تنها آرایش است. انوش اما قدردانی به تصویر کشیدن Wiegler گرفتن ضرب و شتم.

“آن را فقط به شما می دهد خیلی بیشتر اتاق را به بازی به عنوان یک بازیگر” انوش گفت. “شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد آنچه شما مانند نگاه کنید زیرا شما می دانید آنچه شما به دنبال مانند یک ظرف غذا است.”

کارمایکل ظهور خواهد کرد از پشت میز تا پایان فصل 2 همچنین Mulroney وعده. او گفت: فار داستان نیاز به کارمایکل به لحاظ جسمی دفاع از Utrax.

“همه راهها به یک رویارویی نهایی,” Mulroney گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>