‘خانم فیشر قتل رمز و راز ستاره Essie Davis گرداند به فن های مورد علاقه نقش در فیلم جدید

Essie Davis تا به حال هرگز هر گونه شک و تردید در مورد بازگشت به نقش Phryne فیشر.

شیک اری برنده زن-تبدیل-کاراگاه resurfaces در “خانم فیشر و سردابه از اشک” فیلم عاقبت به استرالیا سری “خانم فیشر قتل رمز و راز” که برای اولین بار روز شنبه, مارس 23 در تلویزیون بلوط.

“شادی برای بازگشت به,” دیویس گفت: صحبت کردن با تلفن از Tasmania, استرالیا است. “من هرگز نمی گویم هرگز به Phryne در هر سری یا فیلم, اما آن را به یک داستان است که ارزش گفتن. وجود دارد هیچ نقطه ای تکرار داستان فقط به این دلیل آنها موفق هستیم.”

سری اصلی اقتباس از کتاب از کلی گرینوود در مورد شیک پلیسی است که در مبارزه برای آدم های فلک زده به پایان رسید آن سه فصل اجرا در سال 2015 با یک اشاره از چیزهایی که آمده است — اگر تولید کنندگان می تواند آن را مدیریت کند.

“هنگامی که ما ساخته شده اصلی خانم فیشر, ما نمی خواهید آن را به پایان. هیچ کس انجام داد. اما Essie به لندن نقل مکان کرد و با خانواده او و آن رفتن به تبدیل شدن به طور فزاینده ای دشوار برای او را به عقب به استرالیا گفت:” فیونا Eagger یک نیمه از هر ابر محصولات سیدنی بر اساس سازندگان “خانم فیشر” سریال و فیلم.

طرفداران عزادار از دست دادن سری قطعا بیشتر می خواستم. در سراسر رسانه های اجتماعی از دست Phryne فیشر Secret Society گروه در Facebook به “خانم فیشر Philes پادکست” مردم همچنان به پرستش دلیر جاز سن کارآگاه و رویا پردازی در مورد جایی که رابطه او با کارآگاه بازرس جک رابینسون بعدی باید بروم. آنها ستایش 1920 اسلوب و سبک هنری دکو و جشن همه چیز “خانم فیشر.”

The fandom حتی گسترش به جهان واقعی با خانم فیشر باهم سالانه گردهمایی به میزبانی Adventuresses’ Club آمریکا در شهرهای مختلف در آمریکا

بنابراین Eagger و نویسنده Deb Cox تخم یک برنامه که نیاز به کوتاه تعهد از دیویس: اگر آنها ساخته شده یک فیلم ؟

هر ابر تولید راه اندازی یک کمپین Kickstarter در سال 2018 به قصد بالا بردن $250,000 دلار استرالیا. در عرض 24 ساعت اول آنها پیشی گرفته است که مقدار. و در پایان مبارزات انتخاباتی آنها تا به حال مطرح شده بیش از $700,000.

این مبلغ همراه با تامین مالی اضافی بود ابزاری در کمک به ادامه داستان که در آن سری به سمت چپ خاموش.

که در آخر قسمت Phryne در مورد خلبان او دردسرساز پدر بازگشت به انگلستان هنگامی که او می بیند کارآگاه بازرس رابینسون — است که جک که توسط ناتان صفحه — با نزدیک شدن توسط ماشین.

او میپرد از کابین خارج و اجرا می شود برای دیدار با او.

به عنوان آنها ایستاده رو در روی یکدیگر در فرودگاه Phryne باعث می شود یک عاشقانه ژست جک با تماس با او را به “پس از من می آیند.”

“شما می دانید که او هرگز,” دیویس گفت: با خنده.

“سردابه اشک” تا یک سال بعد در چمن بزرگ لندن مانور که در آن جک آمده است به پرداخت نهایی خود را احترام به Phryne.

او را مرده فرض پس از تلاش برای نجات یک جوان بدوی که به دنبال عدالت برای کشتار از کل روستا در طول جنگ بزرگ. فقط به عنوان جک طول می کشد تریبون Phryne هواپیما می آید سربار پرواز برای فرود.

و این جایی است که ماجراجویی طول می کشد خاموش.

“وجود دارد بنابراین فشار زیادی به تحویل چیزی (طرفداران) می تواند عشق” کاکس گفت که این شامل ساختمان در حل تنش های جنسی است که خیلی از رابطه بین جک و Phryne.

این فیلم که تا به حال خود را برتر جهان در ماه ژانویه در پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم نیز دنباله عمل از یک پارکور تعقیب از طریق بیت المقدس به سوارکاری در بالای حرکت سریع قطار.

و مانند سری آن را باز به پایان رسید.

“ما ترک آن را در یک بیت از یک ‘چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد؟'” دیویس گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از ایده هایی برای, که در آن می توانید بروید اما آن را نیز یک فیلم کامل.”

خانم فیشر و سردابه از اشک

چه: فيلم عاقبت به استرالیا سری “خانم فیشر قتل رمز و راز است.”

زمان: پنج شنبه, آوریل 23

که در آن: بلوط تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im