میشن ویجو بالا فارغ التحصیل مایکل لوپز-Alegria به زودی تبدیل به یکی از فقط 102 مردم القاء شد به ایالات متحده فضانورد سالن از شهرت در مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده در فلوریدا.

در مه 16, لوپز-Alegria همراه با فضانوردان اسکات کلی و پاملا Melroy خواهد شد پیوستن به صفوف آن افتخار.

“فضانورد بودن خاص است و برای انتخاب شدن در این گروه بیشتر ویژه” گفت: لوپز-Alegria, 61, که در حال حاضر زندگی در واشنگتن دی. سی “آن را یک قطعه فوق العاده از اخبار را دریافت خواهید کرد.”

(حسن نیت ارائه میدهد از مایکل لوپز-Alegria)

لوپز-Alegria بود که با ناسا از سال 1992 تا 2012 رفت و در چهار spaceflights و دارای ناسا رکورد بیشترین spacewalks در 10. بین سال های 1995 و در سال 2007 او صرف بیش از 257 روز در فضا از جمله نزدیک به 70 ساعت در خارج از فضاپیما.

“آنها نمونه شجاعت و فداکاری و شور و شوق و کار سخت خود را هموار کرده است راه را برای آنچه وعده داده می شود یک سابقه جدید دهه از اکتشاف فضا و سیارات سفر” Curt قهوه ای, فضانورد و رئیس هیئت Astronaut Scholarship Foundation, که نظارت بر روند انتخاب گفت: اخیرا در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد در این سال inductees.

لوپز-Alegria است که در توصیف خود در گذشته به عنوان “یک بچه به طور متوسط” در حال رشد “احتمالا فکر کردن در مورد آینده من همبرگر” به یاد لحظه ای او همگانی روندی از آب در حالی که در ساحل لاگونا وقتی که او 11 برای گوش دادن به رادیو به عنوان فرود آمد و نیل آرمسترانگ بر روی ماه در سال 1969.

پس از فارغ التحصیلی از میشن ویجو بالا در سال 1976 و آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده در سال 1980 او یک هوانورد نیروی دریایی. در سال 1980 او به خواندن یک مقاله در مورد تجربه هوانورد نیروی دریایی که با حضور در مدرسه عالی نیروی دریایی تبدیل شدن به فضانوردان و حافظه دوران کودکی آمد به او را در یک فلش.

لوپز-Alegria گزارش ناسا Lyndon B. مرکز فضایی جانسون در هوستون برای آموزش در سال 1992. او در اولین ماموریت خود را در سال 1995 در شاتل فضایی کلمبیا که در طی آن او و دیگران انجام آزمایش های علمی در ایستگاه فضایی – در حالی که در مدار اطراف زمین یک بار در هر 90 دقیقه.

“شما باید یک کار بسیار قوی عاطفی پاسخ به چنین تجربه با شکوه اما شما در حال تمرکز بر انجام کار شما قرار است به,” او گفت:. “همه از آن طاقت فرسا است.”

پس از دو شاتل فضایی ماموریت که شامل اولین راهپیمایی فضایی, لوپز-Alegria صرف شش ماه از سپتامبر 2006 تا مارس 2007 به عنوان فرمانده ایستگاه فضایی بین المللی. او پنج spacewalks وجود دارد بیش از 33 ساعت ترکیب شده است.

او نبود تیراندازی به یک رکورد راه رفتن در میان ستارگان – او گفت: او حتی نمی دانند که زمانی که او تا به حال شکسته رکورد قبلی نه. اما او لذت می برد و هر لحظه از آن spacewalks, او گفت:.

“در بسیاری از بار حسی با این دیدگاه و با سرعت” او گفت:. “اما آن را یک تجربه فوق العاده است. بودن در خارج – آن را در ذهن باد.”

لوپز-Alegria چپ ناسا در سال 2012 و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مدافع برای پروازهای فضایی تجاری صنعت از جمله به عنوان رئیس جمهور تجاری Spaceflight فدراسیون.

او گفت که او در شمارش خود را خوش شانس به میان فقط چند صد که صرف زمان در فضای, اما او می خواهد برای دیدن بیشتر مردم شانس. اگر مردم به اندازه کافی به اشتراک گذاری تجربه او گفت: شاید وجود خواهد داشت یک درک بهتر برای سیاره زمین است.

“این زیبا اما شما همچنین می توانید آن را مشاهده کنید شکنندگی,” او گفت:. “شما می خواهید به یک بهتر مباشر از این سیاره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im