می سی سی پی, رای به حذف مؤتلفه نشان از پرچم دولت

28 ژوئن (فردا) — در مجلس می سی سی پی, رای به حذف مؤتلفه نشان از دولت flag on یکشنبه, حمل و نقل این لایحه به میز از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که گفت که او آن را نشانه.

قانون فراخوانی برای طراحی مجدد می سی سی پی امور خارجه پرچم و پرچم جدید را شامل نمی شود مؤتلفه نبرد آرم به تصویب دولت خانه 91-23 و سنا دولت 37-14 در روز یکشنبه.

تبلیغات

پرچم آبی و سفید و قرمز راه راه و مؤتلفه آرم در آن گوشه به تصویب رسید در سال 1894 و اگر ریوز دولت جمهوری خواه فرماندار نشانه این قانون به قانون گذشته باقی مانده پرچم دولت به پرواز مؤتلفه نماد بازنشسته خواهد شد.

“من با تشکر از همکاران من و ترکیبات و فعالان که مبارزه بسیار سخت را در مورد این لحظه تاریخی” گفت: تشکر. Jeramey اندرسون از طریق توییتر در روز یکشنبه پس از رای. “من از کسانی که قبل از ما آمد که با شجاعت و حل و فصل پرورش جنبش حقوق مدنی است که به ما کمک کرد تا به این روز است. چه زیبا لحظه ای از وحدت است.”

این لایحه به طور خاص خواستار ایجاد یک کمیسیون به طراحی مجدد پرچم دولت و تجویز آن “را شامل نمی شود طراحی مؤتلفه نبرد پرچم” اما شامل کلمات “به خدا اعتماد داریم.” این کمیسیون به ارائه آن توصیه در طراحی جدید توسط Sept. 14 و آن را پس از آن قرار می گیرد در رای گیری در انتخابات ویژه برگزار می شود Nov. 3.

این مؤتلفه علامت در دولت پرچم شده است یک منبع از جنجال اما بحث بر سر آن از سر گرفته در قوه مقننه زیر پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید که مشتعل هفته در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شد در اواخر ماه گذشته در حالی که دوخته به زمین برای بیش از هشت دقیقه با زانو از یک افسر پلیس است.

در میان تظاهرات تظاهرکنندگان خواستار مجسمه ها و نمادهای کسانی تجلیل از کنفدراسیون به حذف به عنوان منتقدان می گویند آنها جشن بردگی است.

در چند هفته گذشته چند مانند مجسمه شده اند پاره کردن توسط معترضان و یا حذف شده توسط سیاستمداران.

در اوایل این ماه NCAA حکام ممنوع قهرمانی از حوادث برگزار می شود در ایالات متحده است که پرواز مؤتلفه پرچم و خارج گفت: این دیگر نمایش پرچم در آن مکان های می سی سی پی.

ریوز در بیانیه ای گفت که او را به ثبت نام در این لایحه پس از آن است که به او فرستاده می شود بیان کرد که آنچه که باید رخ می دهد در حال حاضر است که برای دولت به زخم التیام یابد.

“از آن خواهد شد سخت تر از دوره نقاهت بعد از گردباد سخت تر از تاریخی سیل و سخت تر از آژانس فساد و یا زندان شورش و یا آمدن فصل طوفان-حتی سخت تر از مبارزه با کروناویروس” او گفت:. “برای رونق اقتصادی و برای آینده ای بهتر برای بچه های من و شما ما باید در پیدا کردن یک راه به گرد هم می آیند. برای التیام زخم ما را ببخش به حل و فصل است که صفحه روشن شده و به اعتماد هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *