میسوری برنامه ای برای اجرای والتر بارتون به عنوان او را حفظ می کند بی گناهی خود را

واشنگتن – در پیشبرد برنامه ریزی شده اجرای والتر بارتون در مارس 19, Kristina راث ارشد برنامه افسر عدالت کیفری در برنامه های سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا گفت:

“برنامه ریزی شده اجرای والتر بارتون نشان می دهد که چرا مجازات اعدام است که بیش از حد ناقص برای همیشه حل کنند. بارتون حفظ بی گناهی خود را پس از آن زمان پنج محاکمه که به طول انجامید بیش از یک دهه به محکوم و حکم او. او چهره اعدام با وجود نظر کارشناسان و شواهد نشنیده توسط یک دادگاه هیئت منصفه که شمارنده عناصر کلیدی است که منجر به محکومیت خود را. این نه عدالت است و ظلم و ستم.

“میسوری به نظر می رسد با میل و رغبت قبول قبر خطر اعدام یک فرد است که می تواند بی گناه است. ما نمی. والتر بارتون سزاوار بهتر است.”

“والتر بارتون اعدام خواهد بود که برای اولین بار در این کشور در طول COVID-19 بیماری همه گیر. به جای تمرکز همه امور خارجه تلاش های انرژی و منابع در نگه داشتن همه سالم و کند کردن روند گسترش این ویروس مقامات در ایالت میسوری در حال درگیر شدن در عملیات است که تنها در خدمت به نوبه خود پیشرفت در مجازات اعدام لغو شده است.”

سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا خواستار فرماندار ایالت میسوری مایکل L. پرشن به اعطای والتر بارتون بخشش. مجازات مرگ نهایی های بی رحمانه ، غیرانسانی و تحقیرآمیز مجازات است. عفو مخالف مجازات اعدام در همه موارد بدون استثنا – صرف نظر از این که متهم طبیعت یا شرایط جرم و گناه یا بی گناهی و یا روش اعدام. سازمان عفو بین الملل معتقد است که مجازات اعدام باید لغو شود, یک بار و برای همه است.

پس زمینه و بافت

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

والتر بارتون بود محکوم به مرگ در سال 2006 برای قتل یک زن در اوزارک میسوری در اکتبر 9, 1991. این پنجمین دادگاه در این مورد. والتر بارتون حفظ بی گناهی خود را. از سال 1973 و 167 نفر بوده است تبرئه از آمریکا مرگ ردیف بر بی گناهی زمینه.

والتر بارتون بود سعی کردم پنج بار جداگانه – دو دادگاه اعلام شد mistrial – برای اولین بار قبل از دادگاه آغاز شده و پس از یک هیئت منصفه نمی تواند رسیدن به یک حکم دو بعدی محاکمات منجر به محکومیت و اعدام محکوم شد که در دادگاه تجدید نظر لغو شد با توجه به دادستانی سوء – پنجم و نهایی دادگاه منجر به محکومیت و حکم اعدام در سال 2006. که آخرین محکومیت تایید شد توسط یک 4-3 تصمیم دادگاه عالی میسوری در سال 2007. دیوان عالی کشور قاضی مایکل ولف در نظر مخالف نوشت: “از اول mistrial در سال 1993 از طریق سه محاکمه تکمیل پست-محکومیت اقدامات متعدد تجدید نظر وجود دارد یک دنباله از اتفاقات ناگوار و سوء رفتارهای که با هم منعکس ضعیف در سیستم عدالت کیفری.” والتر بارتون چهره اعدام با وجود شهادت متخصص نشنیده توسط یک دادگاه هیئت منصفه رد دادستان کارشناس شاهد’ تجزیه و تحلیل خون در بارتون لباس تایید بارتون توضیح – شواهد است که می شده اند “قانع کننده” به سه منصفه دادگاه های اخیر گواهی حسن. شواهد دیگر تضعیف اعتبار یک شاهد کلیدی در یک زندان خبرچین هرگز در دادگاه ارائه.

این بیانیه در دسترس است: https://www.amnestyusa.org/press-releases/walter-barton-missouri/

به دنبال عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا در توییتر.

مردم می تواند کمک به سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا در اینجا کار می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de