MLB صاحبان تصویب طرح به شروع فصل در ماه ژوئیه; اتحادیه بازیکنان به وزن در

مارس 11 (UPI) — لیگ اصلی بیس بال صاحبان تایید بازگشت-به-بازی بازی طرح که با هدف به ورزش بازگشت در اوایل ماه جولای در خالی استادیوم.

لیگ منابع ESPN گفت: و ورزشی روز دوشنبه که MLB کمیسر راب مانفرد قصد دارد برای ارائه این پیشنهاد به بازیکنان سه شنبه. یک توافق بین صاحبان و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط مورد نیاز است برای ادامه این طرح است.

روز سه شنبه جلسه ای بین لیگ و بازیکنان ارتباط را تنظیم صحنه برای چه هر دو طرف انتظار برای گرم شود مذاکرات با توجه به ESPN.

صاحبان هراسان از شکست مالی با توجه به خالی ballparks را پیشنهاد می کنیم که بازیکنان دریافت یک درصد از آنها 2020 حقوق بر اساس یک 50-50 تقسیم درآمد است که انتظار می رود بحث برانگیز ترین جنبه از پیشنهاد.

MLB تنها uncapped تیم ورزشی در ایالات متحده تا به حال هرگز یک راست تقسیم درآمد مانند آنهایی که به توافق با اتحادیه های کارگری در NFL, NBA و NHL.

با توجه به ESPN بازیکنان انتظار می رود به رد آن عنصر طرح و استدلال می کنند که یک توافق در اواخر ماه مارس بین دو طرف تضمین بازیکنان سرشکن مقدار از حقوق خود را بر اساس چگونه بسیاری از بازی ها ایفا کرده است.

دیگر جنبه های کلیدی این پیشنهاد شامل 82-بازی های نجومی; گسترش postseason رقابت 14 تیم از 10; یک hitter وظیفه تعیین شده در لیگ ملی; بهار آموزش دوره در این سال است که آغاز خواهد شد در ماه ژوئن; گسترش فهرست اسامی و جغرافیایی برنامه.

در زیر پیشنهاد MLB فصل می تواند شروع در چهارم جولای آخر هفته. آموزش بهار به احتمال زیاد نمی شامل هر بازی با تیم آماده شدن برای فصل خود را در ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de