MLB بازیکنان پرداخت ادای احترام به داجرز افسانه جکی رابینسون بعد

15 آوریل (فردا) — بازیکنان از سراسر لیگ اصلی بیس بال پرداخت ادای احترام به آن بروکلین داجرز آیکون جکی رابینسون روز به نام به افتخار او.

با وجود MLB را به طور موقت خاموش با توجه به کروناویروس همه گیر تیم ها و بازیکنان, جشن میراث رابینسون با انواع احترامات در رسانه های اجتماعی شنبه.

MLB مصوب سالانه “جکی رابینسون روز” سنت در 15 آوریل سال 2004 که در آن هر فرد در هر تیم می پوشد No. 42 به افتخار رابینسون. با هیچ بازی در حال وقوع بازیکنان یافت راه های دیگر برای ادای احترام به افسانه بیس بال خود را برای کمک به ورزش است.

در این تاریخ در سال 1947 رابینسون شکست MLB رنگ مانع با داجرز هموار کردن راه برای دیگر بازیکنان و مدیران که رفته اند به ساخت خود را میراث است. در طول 10 سال MLB حرفه شش-زمان All-Star نامگذاری شد, NL, با ارزش ترین بازیکن در سال 1949 و برنده سری جهانی قهرمانی در سال 1955.

سابق دیترویت ببر ستاره outfielder Curtis Granderson که بازنشسته شد در سال جاری چهارشنبه اعلام کرد که او اهدا خواهد شد 42,000 وعده های غذایی به COVID-19 غذا همکاران بانک به افتخار رابینسون یاد نیوجرسی تعداد که بازنشسته شده است در سراسر لیگ.

“اگر چه بیس بال ممکن است در وقفه امروز بزرگتر از بیس بال” Granderson در توییتر نوشت.

جدید لس آنجلس داجرز outfielder Mookie بتی و امداد پارچ کنلی یانسن نیز پرداخت ادای احترام به رابینسون با کلیپ از اردن تجاری در توییتر. داجرز پارچ دیوید قیمت که معامله شد به لس آنجلس در این سال همچنین ابراز هیجان خود را برای بازی در همین تیم به عنوان یکی از همه زمان های مورد علاقه بازیکنان.

“من شده اند به دنبال به جلو به این روز پس از داد و ستد به L. A.,” قیمت در توییتر نوشت. “نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به انجام آنچه ما را دوست دارم! در عین حال اجازه دهید فقط در خانه بمانند و ایمن ماندن.”

New York Mets پارچ مارکوس بود به اشتراک گذاشته شده خود را Robinson-الهام تو در رسانه های اجتماعی. این همه ستاره پارچ گفت رابینسون “هموار راه را برای آمریکایی های آفریقایی تبار به بازی این ورزش را دوست دارم.”

به افتخار رابینسون, Thomas Tull که تولید این فیلم در مورد افسانه ای مشت زن زندگی “42,” متعهد به کمک 4.2 میلیون دلار ارزش از تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبت از سلامت سازمان است که در خدمت آفریقایی جوامع و مناطق دیگر سخت ترین ضربه COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im