MLB بازیکنان تعهد $1M به پشتیبانی جزئی leaguers

17 ژوئن (فردا) — لیگ اصلی بیس بال بازیکنان مرتکب شده اند از 1 میلیون دلار برای حمایت از جزئی leaguers که قادر به بازی در این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

MLB بازیکنان اعتماد — نه برای سود سهامداران از بازیکنان MLB انجمن — اعلام تعهد شنبه.

تبلیغات

در حالی که MLB و اتحادیه بازیکنان در ادامه به مذاکره بازگشت-به-بازی, طرح جزئی لیگ هنوز برای اعلام هر گونه برنامه ای برای بازگشت به میدان می روم بسیاری از بازیکنان جوان و با مشکلات مالی و عدم قطعیت به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع.

“لیگ اصلی بیس بال بازیکنان افتخار برای حمایت از همکار ما بازیکنان در لیگ کوچک بیس بال” سنت لوئیس کاردینالز مسکن اندرو میلر یک متولی از MLB بازیکنان اعتماد در بیانیه ای گفت. “این بازیکنان باید خود را ضربه سخت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و قادر به بازی این بازی همه ما عاشق.

“این بازی نیز امرار معاش خود و بدون شک وجود دارد که تاثیر مالی شده است به چالش کشیدن. ما امیدواریم که برای کمک به آنها حرکت این زمان دشوار است.”

در طول همه گیر بازیکنان با لیگ قرارداد دریافت تا $286,500 هر در حقوق و دستمزد پیشرفت از MLB در حالی که بازیکنان با minor league معاملات کردم $400 هفتگی کمک هزینه از لیگ از طریق پایان ماه مه. بسیاری از تیم تمدید کرده است آن هزینه.

MLB بازیکنان اعتماد توزیع بیش از 1.5 میلیون دلار در کمک های مالی سالانه و برنامه های هر سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im