MLB نشان می دهد 60-بازی برنامه برای سال 2020 فصل

6 جولای (فردا) — لیگ اصلی بیس بال روز دوشنبه پرده برداری از آن 60-برنامه بازی برای همه گیر تاخیر و کوتاه 2020 فصل است.

دفاع از جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن میزبان نیویورک یانکیز در اولین بازی فصل در 23 ژوئیه و پس از سان Francisco Giants بازدید از رقیب لس آنجلس داجرز. ESPN پخش خواهد شد هر دو بازی شروع با اتباع-یانکی ها matchup در 7 p. m. EDT و غول-داجرز بازی در 10 p. m. EDT.

تبلیغات

پس از باز کردن شب 14 بازی برگزار خواهد شد در جولای 24-از جمله اولین مسابقه در تگزاس رنجرز جدید جهان زندگی زمینه به عنوان میزبان آنها رشته کوه های راکی کلرادو.

دیگر نکات برجسته برنامه عبارتند از: Madison Bumgarner بازگشت به سان فرانسیسکو که آریزونا دایاموند بازدید غول on Aug. 21-23 و اوکلند در این پارچ مایک Fiers مصرف در هوستون آستروس. Fiers — که بازی برای هیوستون در بخش از سه فصل بود — سوت-دمنده در Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی.

هر باشگاه بازی خواهد کرد 60 بازی — 40 برابر بخشی از مخالفان و 20 برابر تیم مربوطه تقسیم بندی منطقه ای در مقابل لیگ — به عنوان بخشی از برنامه های تجدید نظر. برای مثال تیم در لیگ ملی غرب را بازی لیگ آمریکا West تیم.

این سال را به همه ستاره بازی و ترکیب هیرو برنامه ریزی شده برای لندن شهر مکزیک و پورتوریکو لغو شده است. اما سنت لوئیس کاردینالز هنوز هم بازی شیکاگو وایت ساکس در آگوست. 13 در مراسم تحلیف “میدان رویاها” بازی در Dyersville, Iowa.

جکی رابینسون روز — به طور معمول جشن مارس 15 — خواهد بود Aug. 28. این فصل به طور منظم خواهد شد و نتیجه گیری سپتامبر. 27.

2020 MLB فصل برنامه ریزی شده بود به شروع ماه مارس 26, اما آن را تحت فشار قرار دادند به اواخر جولای به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. لیگ اوراق اردوگاه های آموزشی در اواسط ماه مارس است اما بازیکنان باید پس از بازگشت به استادیوم ها در آماده سازی برای آینده مبارزات انتخاباتی.

بازی بیس بال, لگد کردن با اردوگاه های آموزشی

Cleveland Indians فرانسیسکو Lindor (L) مشت ضربه با مدیر تری Francona در طول این تیم اردوگاه آموزشی تمرین در میدان پیشرو در کلیولند در جولای 6. عکس هارون Josefczyk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>