MLS به تعویق انداختن بازی دوم در MLS برگشت مسابقات’ با توجه به COVID-19

جولای 7 (UPI) — لیگ برتر فوتبال اعلام کرد که نشویل SC گرفتن در برابر آتش سوزی شیکاگو در “MLS برگشت مسابقات” به تعویق افتاده است زیرا از coronavirus نگرانی.

به تعویق افتادن بازی بین نشویل و شیکاگو می آید پس از خروج از باشگاه دالاس از مسابقات روز شنبه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. پس از ورود در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو فلوریدا., ماه گذشته FC Dallas تا به حال 10 بازیکن و یکی از اعضای آن کارکنان فنی ضبط آزمون مثبت.

تبلیغات

نشویل گرفتن در برابر شیکاگو در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه ساعت 10:30 p. m. EDT.

“پس از ورود در اورلاندو در جولای 3, پنج نشویل بازیکن را تایید کرده بود تست مثبت برای COVID-19,” MLS گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “دو نفر از بازیکنان دریافت تایید نتایج مثبت در طول تعطیلات آخر هفته و سه بازیکن دریافت تایید نتایج مثبت در شب گذشته.

“علاوه بر این چهار بازیکن دیگر را دریافت نتیجه آزمون نتایج و نیاز به آزمایش های بیشتر. در رابطه با این باشگاه در MLS را ادامه خواهد داد به منظور بررسی نشویل SC مشارکت در MLS برگشت مسابقات زیر نتایج تست اضافی.”

لیگ همچنین اعلام کرد که مسابقه بین FC تورنتو و دی سی ایالات — در اصل برای جمعه برنامه ریزی شده — در حال حاضر محل یکشنبه با توجه به تورنتو را با تاخیر ورود در اورلاندو است. به عنوان یک نتیجه بازی بین زلزله سن خوزه و Seattle Sounders مجموعه برای جمعه را در حال حاضر اتفاق می افتد در 9 p. m. EDT.

این “MLS برگشت مسابقات” تنظیم شده است برای شروع در 8 p. m. EDT شنبه هنگامی که اورلاندو شهر SC طول می کشد در بین میامی CF.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>