MN350, 350.org تحسین مینه سوتا دعوی برگزاری بزرگ نفت پاسخگو برای تاریخ دروغ گفتن در مورد آب و هوا آسیب

واشنگتن – MN350 تحسین تصمیم مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون به فایل یک مصرف کننده حفاظت از تقلب دعوی در دادگاه در برابر اکسون موبیل Koch Industries و موسسه نفت آمریکا برای دروغ گفتن به مردم در مورد آسیب آنها می دانستند که محصولات خود را ایجاد می شود.

برای چند دهه, بزرگترین شرکت نفت دولتی بزرگترین refiner نفت و کشور بزرگترین انجمن تجارت برای صنعت نفت و گاز دانست که سوزاندن سوخت های فسیلی باعث تغییر آب و هوا. اما به جای گفتن مردم در مورد آن برای جلوگیری از فاجعه متهمان با راه اندازی چند میلیارد دلاری کمپین دروغ به پوشش آن.

“پاسخگویی مینه سوتا است ارزش” گفت: MN350 مدیر اجرایی سام گرانت که به نظر می رسد در روز چهارشنبه در کنفرانس خبری اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه. “ما می خواهیم اکسون کخ و API برای پرداخت هزینه های خود را نهفته است. اعمال خود را از تقلب صدمه تمام Minnesotans. ما سزاوار ما بعد در دادگاه ایستاده ایم با نسل های آینده است.”

Minnesotans محل ارزش بالا در پاسخگویی. ما دیده ایم این با های اخیر تقاضا برای برگزاری پلیس پاسخگو و تغییر قانون اجرای سیستم های آن ، و کشتن مردم سیاه و سفید در مینه سوتا و در سراسر کشور. مانند پلیس سوء استفاده از تغییر آب و هوا یک نژادی عدالت موضوع به دلیل آن می افتد سخت ترین و بومی و در جوامع دیگر از رنگ.

“در اینجا در مینه سوتا آن است که ما جمعیت از رنگ به خصوص شهری ما آفریقایی جمعیت ما و آمریکا جمعیت هند که آیا شهری یا روستایی-که چهره ترین قبر سلامت اختلافات, اختلافات کمک به توسط شرکت های بزرگ که باید آگاهانه فریب عمومی, تحریف علم و سود فوق العاده ای که باعث جبران ناپذیر اجتماعی و زیست محیطی آسیب” گرانت گفت: در طول کنفرانس خبری.

سوخت های فسیلی شرکت در پاسخ به دعاوی مشابه در کشورهای دیگر با سرمایه گذاری میلیون ها دلار برای حمله به گروه هایی که فایل آنها. استراتژی شبیه به روش مورد استفاده برای دهه های بزرگ دخانیات آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از عواقب آن رفتار جعلی.

“آنها خواهد آمد و پس از دولت ما,” گرانت گفت. “اما ما در کنار تاریخ است. هیچ کس نمی تواند فراموش کرده ام چگونه آبی آسمان ما بودند در طول ماه اول از shutdown در گیر هنگامی که ما متوقف پمپاژ زیادی دی اکسید کربن به هوا. شما نمی توانید unsee که نمی توان آن را گاز روشن.”

“در حال حاضر یک نسل است گفت: به اندازه کافی. مینه سوتا دولت هیئت مدیره از سرمایه گذاری اعلام کرده است آن را disinvest از زغال سنگ و تبدیل بیشتر به سمت انرژی های تجدید پذیر و مصرف است. آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا اعلام کرده است یک جلسه برای تجدید مجوز برای خط 3 نفت خام خط لوله نفت از کانادا.

“این طرح دعوی در دادگاه است که دیر گامی در جهت وادار کردن این صنایع برای پرداخت خسارت آنها انجام می شود گمراه کننده جهان است. حساب با جنایات این صنعت نیز شروع به ساخت پاک کردن زیرساخت های انرژی و انسانی تر جامعه ما نیاز به کاهش فاجعه آنها را ساخته ام. این شروع یک بهتر مینه سوتا و یک سیاره که در آن هر کس بدون توجه به رنگ پوست خود را, کد پستی و یا درآمد می تواند به رشد.”

تامارا Toles O’Laughlin آمریکای شمالی و مدیر سازمان عدالت جهانی آب و هوا 350.orgهمچنین با تمجید از طرح دعوی در دادگاه. “از آن زمان گذشته برای این باند از سوخت های فسیلی جنایتکاران به پاسخگو برای دهه از تخریب,” او گفت:. “ما تحسین دادستان کل الیسون و مترقی Minnesotans خود را برای تظاهرات از آب و هوا رهبری است.

“کشور را در مبارزه برای زندگی در آن طول می کشد شجاعت به تماس از شرکت های بد تلاش برای فرار از مسئولیت. آنها پیچیده حقیقت مسدود شده اقدام آب و هوا و bankrolled آب و هوا-انکار سیاستمداران برای حفظ قدرت در هزینه از مردم است. ما به طور کامل پشتیبانی پررنگ اقداماتی که حرکت پول از کسب و کار بد به انعطاف پذیری برای سیاه و جوامع بومی.”

گرانت همچنین خواستار الیسون به طور علنی مخالفت گسترده خط 3 خط لوله در شمال مینه سوتا به پیشنهاد کانادا غول نفتی Enbridge انرژی است. این خط لوله تولید معادل 50 نیروگاه های زغال سنگ به ارزش کربن و آلودگی بیش از کل ایالت مینه سوتا تولید در یک سال است.

“ما تحسین AG را برای این طرح دعوی در دادگاه و نگاه به جلو به اقدام مشابه علیه Enbridge و خط 3 خط لوله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de