Mnuchin امیدوار برای coronavirus بسته محرک رای; پلوسی می گوید طرف ‘غیر’

مارس 22 (UPI) — وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که او امیدوار است که کنگره تصویب خواهد شد نزدیک به 2 تریلیون دلار محرک لایحه با هدف کمک به آمریکایی ها در مقابله با کروناویروس در روز دوشنبه.

Mnuchin تنظیم شده است برای دیدار با مجلس Nancy Pelosi, خانه, رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی سنا میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان سنا و رهبر حزب دموکرات چاک شومر به بحث در مورد این لایحه معرفی شده توسط جمهوری خواهان در روز پنج شنبه.

“من فکر می کنم ما باید یک درک اساسی و ما به جلو نگاه به بسته بندی آن را تا امروز” گفت: فاکس نیوز یکشنبه.

پلوسی روز یکشنبه با این حال نشان داد که این خانه ممکن است تصویب این لایحه که دموکرات ها قبلا به عنوان انتقاد pro-کسب و کار به جای pro-کارگر.

“از نقطه نظر من ما جدا,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد یک معامله احتمالی با ایران در روز یکشنبه.

او اضافه کرد که این لایحه طراحی شده برای تحریک اقتصاد بیش از 10-12 هفته دوره است.

“ما نیاز به پول به اقتصاد در حال حاضر. اگر ما که ما فکر می کنم ما می تواند به ایجاد ثبات در اقتصاد,” او گفت:. “من فکر می کنم رئیس جمهور است و هر انتظار است که این در حال رفتن به نگاه خیلی بهتر از چهار یا هشت سال از هم اکنون.”

Mnuchin گفت: اولین بخش از این لایحه شامل آنچه که او به نام “کسب و کار کوچک نگهداری وام” به عنوان بسیاری از کسب و کار بسته شده در حالی که دولت فدرال پیشنهاد کرده مردم باقی می ماند صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و برخی از ایالات آمریکا دستور تعطیلی اجباری.

“اگر شما یک کسب و کار کوچک شما دو هفته از جریان نقدی به کارگران خود را پرداخت. شما همچنین می خواهید برخی از سربار و اگر شما که خود را وام بخشوده خواهد شد,” او گفت:.

این لایحه همچنین ارائه مستقیم سپرده که Mnuchin گفت: آیا دیدن یک خانواده متوسط دریافت حدود 3,000 همراه با افزایش بیمه بیکاری برای افرادی که گذاشته شده به عنوان یک نتیجه از وقوع.

شومر در توصیف این طرح برای کارگران به عنوان “بیمه بیکاری در استروئیدها” در مصاحبه با سی ان ان.

“آن را پوشش همه کارگران است. آن پوشش کارگران پاره وقت را پوشش کارگران که مستقل کارگران را پوشش مترجمان آزاد و شما قادر خواهید بود به ماندن در این چهار ماه,” او گفت:. “و هنگامی که در پایان آن رخ می دهد پس از شما گرفتن خود را پرداخت اما شما خواهید بود furloughed توسط کارفرما شما می توانید به بازگشت به کار.”

در نهایت Mnuchin گفت: این لایحه شامل یک “قابل توجهی” بسته توسعه در رابطه با فدرال رزرو برای ریختن پول به اقتصاد است.

“ما باید به 4 تریلیون دلار برای حمایت از نقدینگی است که ما می توانید استفاده کنید برای حمایت از اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im