تلفن همراه ساکنان خانه دست و پنجه نرم کردن با آسیب های گسترده پس از یوتا زلزله

غرب دره شهر — شین Cammack نشسته بود در اتاق نشیمن خود را دو برابر گسترده تریلر پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که او احساس بی تردید سر و صدا از یک پس لرزه.

“من می توانید ببینید که سوزن حرکت به سمت راست وجود دارد,” او گفت: به او اشاره کرد و در عتیقه ساعت پدربزرگ ایستاده در گوشه ای از آشپزخانه خود را تکان دادن سوزن به عقب و جلو مانند یک خانه لرزه نگار.

Cammack یکی از بسیاری از غربی شهرکهای ساکنان که صفحه اصلی تلقی شد “محدود” پس از چهار 5.7 ریشتری زلزله. تنها در حدود یک مایل از مرکز کوچک تلفن همراه خانه و جامعه در غرب دره-مگنا مرز ضربه سخت بود temblor که زدم تریلر کردن پایه های شکسته ویندوز و چپ ساکنان به طور موقت و بدون گرما و یا آب است.

“این باید پوشش داده شده با (مالکان) بیمه” گفت: Cammack که تریلر منتقل کمی کردن پایه و اساس آن ثابت او گفت: هنوز هم هزاران دلار هزینه. “اگر نه ما رو کمی پول پس انداز.”

این Deseret News صحبت به بیش از یک دوجین از ساکنان در روز پنج شنبه هیچ یک از آنها تا به حال زلزله بیمه.

“آن را فقط بیش از حد گران در آن زمان” Cammack گفت. “از حالا به بعد من قطعا رفتن به این نوع از بیمه.”

Cammack نسبتا خوش شانس در مقایسه با برخی از همسایگان خود که خانه اعلام شد “نا” به معنی سرنشینان نمی تواند بازگشت تا آنها را تعمیرات اساسی. اکثریت نزدیک به 50 سازه تلقی یا نا امن و یا محدود شده توسط Salt Lake County بودند در غرب آمریکا.

RHP خواص این شرکت که صاحب غربی املاک ارائه شده به پرداخت آوریل اجاره به همه ساکنان و صلیب سرخ آمریکا آماده است برای کمک به مردم موقت و مسکن و غذا و لباس و دارو.

اما ساکنان هنوز هم رو به هزار دلار در تعمیرات و بسیاری از آنها مطمئن نیستید از چه باید بکنید بعد.

“این بسیار گران قیمت و … این هزینه خواهد شد بیش از حد” گفت: خوزه Otelles غربی شهرکهای مقیم که در تریلر بود سمت چپ حلق آویز کردن پایه و اساس آن. یک تکه کاغذ با “ناامن” چاپ شده در حروف bold ضبط شد کنار درب جلو.

Otelles که در حال حاضر ماندن با بستگان متوقف تریلر بعد از ظهر پنجشنبه به ارزیابی خسارت. خود را صاحب خانه بیمه نمی خواهید برای پوشش هر چیزی.

“من نه برای تحت پوشش زلزله” Otelles گفت: او به عنوان تخلیه ورق از تخته سه لا از وانت خود را به هیئت مدیره تا پنجره شکسته از خانه تلفن همراه خود را. “من امیدوارم که کسی به من کمک خواهد کرد حل این مشکل شاید دوستان من است.”

این زلزله آسیب دیده فرد خطوط گاز در پارک باعث Dominion انرژی به طور موقت خاموش کردن گاز به کل محله.

در روز پنج شنبه ملک انرژی کامیون فقید به عنوان تلاش کارگران برای تعمیر خطوط آسیب دیده.

“ما در حال حاضر نمی هر گونه گاز یا آب در حال اجرا گفت:” ایروینگ فرناندز دیگر غربی آمریکا ساکن است. “همین دلیل است که آن را بسیار سرد در اینجا.”

Dominion انرژی سخنگوی دان پورتر گفت: بسیاری از خانه ها را گاز ترمیم جمعه. اما فرناندز و پدرش نمی گرفتن هر گونه شانس و دو حاوی یک بطری آب و nonperishable مواد غذایی قبل از رفتن به ماندن با بستگان در رز پارک.

پس از زلزله فرناندز گفت: آن را مانند نگاه کسی تبدیل خانه خود را وارونه. تلویزیون خود را شروع به پریدن کرد از دیوار شیشه ای شکسته و وسایل پراکنده شد در سراسر تریلر.

“من فقط شنیده ام همه چیز در حال سقوط و سگ من بود گریه,” او گفت:. “زمانی که من شنیده ام پدرم فریاد به نام من.”

اگر چه کارگران شهرستان گفت: این خانه امن است فرناندز و خانواده اش نمی تواند به عقب تا زمانی که پدر خود را می توانید تقویت تریلر را پایه و اساس است.

“او گفت که او می ترسم او پارانویا” فرناندز گفت: ترجمه برای اسپانیایی زبان پدر ادگار رودریگز. “ما واقعا نمی دانم چه باید بکنید.”

“ما باید برای کمک به ما و همسایگان ما را به نگاه کردن به یکدیگر” گفت: Cammack بود که با الهام از غلیان احساسات پشتیبانی از همسایگان خود. “این شرم آور است که طول می کشد تا چیزی شبیه به این, اما آن را هنوز هم به خوبی ببینید.”

“من ممکن است قادر به رفع تریلر خود را گفت:” Janese استوارت غربی شهرکهای مقیم که در خانه متحمل خسارت جزئی. “اما من می تواند دوستان خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im