موبایل سکته واحد می تواند به بهبود نتایج برای بیماران

آمبولانس مجهز به عنوان “تلفن همراه درمان سکته مغزی واحد” ارائه سریع تر درمان و کاهش بیماران خطر ابتلا به ناتوانی شدید و مرگ محققان آلمانی گزارش.

این مطالعه جدید به بررسی استفاده از تلفن همراه سه زمانه واحد در برلین. هر واحد است که کارکنان با طب اورژانس متخصصین مغز و اعصاب و دارای یک اسکنر CT و آزمایشگاه در هیئت مدیره را قادر می سازد که درمان در صحنه است.

درمان ممکن است شامل لخته متلاشیکننده مواد مخدر برای بازگرداندن جریان خون به مغز. زمان این درمان بسیار مهم است چرا که لخته متلاشیکننده دارو آلتپلیس داده می شود باید ظرف مدت 4.5 ساعت از سکته مغزی علائم.

“فقط در حال انتظار تا زمانی که بیمار می رسد در بیمارستان کافی نیست دیگر گفت:” منجر نویسنده دکتر هاینریش Audebert استاد در مرکز سکته مغزی تحقیقات در Charité Universitätsmedizin در برلین.

این مطالعه شامل 749 نفر (میانگین سن 73) که تحت درمان با تلفن همراه واحد و 794 نفر (میانگین سن 74) که دریافت منظم مراقبت در بیمارستان است.

شصت درصد از بیماران تحت درمان در یک موبایل سکته واحد دریافت لخته متلاشیکننده مواد مخدر در مقایسه با 48 درصد از بيمارانی که درمان متعارف در بیمارستان این مطالعه نشان داد.

هنگامی که یک تلفن همراه واحد اعزام شد, زمان درمان کاهش می یابد به طور متوسط 20 دقیقه و احتمال و شدت ناتوانی و مرگ در عرض سه ماه کاهش 26 درصد محققان در بر داشت.

“در حالی که ما تا به حال پیش بینی نتایج بهتر در بیماران درمان شده در تلفن همراه, سکته مغزی, واحد ما شگفت زده قدر از اثرات” Audebert گفت: در انتشار اخبار از انجمن سکته آمریکا.

“واضح است که لخته متلاشیکننده درمان موثر است و اگر این اعمال در فوق العاده-مرحله اولیه از سکته مغزی در حالت ایده آل — در اولین یا “ساعت طلایی” از علامت شروع,” او توضیح داد.

اما درمان با لخته متلاشیکننده مواد مخدر در این ساعت برای اولین بار است که نادر در میان بیمارانی که دریافت های معمولی بیمارستان مراقبت های پس از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید در پیدا کردن راه هایی برای شروع درمان در این راه وجود دارد Audebert گفت.

دکتر میچل Elkind است که رئیس جمهور منتخب از انجمن قلب آمریکا. اظهار نظر در این مطالعه جدید او گفت که “تلفن همراه واحد سکته مغزی شده اند بسیار هیجان انگیز توسعه در این زمینه ما. ما تا به حال برای درمان حاد سکته مغزی برای چندین سال در حال حاضر, اما, موضوع, البته, شده است این درمان به بیماران به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.”

وجود دارد می تواند برخی از موانع به استفاده گسترده تر از واحد است.

“تلفن همراه سکته مغزی واحدهای ارزان نیست” گفت: Elkind که همچنین پروفسور نورولوژی و اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک است. “دستگاه به خریداری می شود و آن را به سرنشین دار توسط کارکنان که در دسترس هستند برای استفاده از آن. در برخی از تنظیمات آن استفاده نمی شود ممکن است 24/7 آن استفاده می شود ممکن است در زمان های خاصی از روز به عنوان مثال. نه هر شهرداری می توانیم به این.”

هنوز هم افزايش استفاده از تلفن همراه سکته واحد “است که بسیار هیجان انگیز و توسعه” گفت: “من فکر می کنم در تایید آنچه که بسیاری از ما فکر برای یک مدت طولانی: این درمان به بیماران دیر رفتن به منجر به نتایج بهتر.”

نتايج ارائه شد پنج شنبه در کنفرانس بین المللی سکته مغزی کنفرانس در لس آنجلس. تحقیقات ارائه شده در جلسات به طور معمول در نظر گرفته مقدماتی تا زمانی منتشر شده در کارشناسی, مجله.

اطلاعات بیشتر

آکادمی آمریکایی پزشکان خانواده در سکته مغزی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>