موبایل تست می دهد یوتا مقامات مزایای تصویر واضح تر از شیوع

MONUMENT VALLEY, San Juan County — Kyler واگنر wriggled در دامان مادر او به عنوان چیزی شبیه یک فضانورد تکیه طریق مسافر پنجره از پدربزرگ خود کامیون و به او گفت آرام که او نیاز به هنوز هم می شود در حالی که او وارد شده طولانی ترین Q-tip و او همیشه می خواهم دیده می شود به بینی خود را.

مادرش Tyana فیلیپس محکم او را در آغوش و بر او چهره در برابر گریه کودک سر به زن — لباس سر تا پا سفید و پوشیدن پلاستیک سپر او نقاب چهره — تکیه از طریق پنجره به اداره COVID-19 آزمون در پارکینگ یوتا نوجو سلامت سیستم Monument Valley درمانگاه فقط چند مایل از جایی که او زندگی می کند با پدر و مادر خود را.

Tyana Phillips kisses son Kyle Wagner after they both were tested for COVID-19 outside of the Monument Valley Health Center in Oljato-Monument Valley, San Jan County, on Friday, April 17, 2020.
Tyana فیلیپس, بوسه, پسر, همجنس باز, Wagner پس از هر دو آنها مورد آزمايش قرار COVID-19 خارج از دره یادبود مرکز بهداشت در Oljato-Monument Valley, San Jan شهرستان در روز جمعه 17 آوریل سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

“ما فقط به در سمت امن است” گفت: فیلیپس, 21 که تصمیم به آزمایش با پسر و پدر بعد از مادر او که در دياليز مورد آزمایش قرار گرفت در رایگان موبایل تست رویداد در مارس 17. “ما نمی باید علائم و ما تلاش کردیم که در خانه بمانند و امن است. اما من فقط می خواستم مطمئن شود.”

فیلیپس به مانند بسیاری از مردم که نشان داد تا به آزمایش می شود در سه ماهه اول سال از تلفن همراه تست حوادث بودند که یک همکاری منحصر به فرد بین یوتا, وزارت بهداشت, بهداشت عمومی آزمایشگاهی و یوتا نوجو نظام سلامت است. در حالی که اکثر تست نیاز به علائم غربالگری و یا ارجاع از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی این سه رویداد بیش از شش هفته ارائه تست برای هر کسی که می خواست آن را — بدون شرط — حتی به ساکنان کشورهای دیگر.

Blue Mountain Hospital in Blanding is pictured on Saturday, April 18, 2020.
Blue Mountain بیمارستان در Blanding است تصویر روز شنبه, مارس 18 سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

“جرم باز تست باقی مانده بسیار مهم برای ما هدف از جداسازی افراد آلوده گفت:” بایرون کلارک مدیر عامل شرکت یوتا نوجو نظام سلامت است. “این واقعا بهترین ابزار برای گرفتن بزرگتر بهداشت عمومی عکس از همه ما دیگر درمان تلاش و به ما می گوید که در آن ما می تواند بهبود بخشد.”

این که آیا آن را صاحبان کسب و کار امیدوار به بازگشایی و یا مقامات دولتی به دنبال اطلاعات که بر پایه تصمیم گیری اگر یک چیز وجود دارد اکثر مردم موافق آن اهمیت حیاتی تست. نتایج حاصل از این آزمایش بخشی از منطق استفاده بلوف شهردار Ann K. Leppanen و بلوف شورای شهر به درخواست برای باقی می ماند در قرمز و یا در معرض خطر در سطح منطقه از دولت است که برخورد سخت با این بیماری همه گیر.

دولت را تکذیب کرد که درخواست چهارشنبه و شهر خواهد بود در یک پرتقال یا متوسط-سطح خطر.

برخی از بحث ارزش بدون علامت تست با هزینه بودن اصلی ترین عامل بازدارنده. اما برای مقامات یوتا در پاسخ به شیوع بیماری در ملت ناواهو و اطراف San Juan County شهرستانها آن را یک سرمایه گذاری است که ارائه یک تصویر دقیق تری از مشکل است. و که نادر با استفاده از یک ویروس جدید و بسیاری از ناشناختهها.

“نشانه-فقط تست است که نسبتا آسان به انجام,” او گفت:. “شما فقط نیاز به آزمون و کسانی که در حال تبدیل شدن بیشتر در دسترس است. باز معیارهای تست سخت است انجام دهد (چرا که) در آن طول می کشد تن از منابع است. هر دو روز تست رویداد طول می کشد حدود 1400 یوتا نوجو نظام سلامت کارمند ساعت برای تکمیل و هزینه در حدود $30,000 فقط در حقوق و دستمزد, اجازه دهید به تنهایی هزینه های فرصت. اما از آن است که بهترین راه برای به دست آوردن جلوتر از گسترش و شناسایی افرادی که نیاز به جداسازی.”

اطلاعات ارائه شده توسط سه تست حوادث نه فقط مفید بوده برای کسانی که مراقبت از اعضای قبیله ای.

“این قطعا مفید به من” San Juan County Health مدیر کرک Benge گفت. “تا این زمان (دوشنبه شب) من تا به حال تنها حدود 150 آزمایشات انجام شده در Blanding و کمتر از 30 آزمایشات انجام شده در مانتیسلو. بنابراین من احساس آن را کمی از یک سیاه چاله در مقایسه با داده های من در Montezuma نهر و دره یادبود.”

در حالی که Benge آموخته بودند نتایج مثبت تر از او انتظار می رود تعداد موارد ناشی از جامعه گسترش (شناخته شده قرار گرفتن در معرض) بود دقیقه است. در حالی که Benge رسما نظارت بر تمامی شهرستان بخش خود را متکی بر یوتا نوجو سیستم بهداشت و درمان به منظور بررسی و پیگیری موارد در رزرو مرزهای. خود تلاش تعاونی بسیار مهم است به درک و حاوی شیوع درون رزرو مرزهای.

ملت ناواهو یک رکورد چشمگیر در تست اداره 27,162 آزمون از طریق پنج شنبه. که حدود 13 درصد از ملت ناواهو ساکنان که تست شده ام.

متاسفانه 146 قبیله ای اعضای درگذشت از COVID-19 و 4,253 آزمایش مثبت است.

کلارک گفت: 17 درصد از کسانی که در آزمون اجرا گرديد به قبیله ای اعضا از طریق یوتا نوجو نظام سلامت همکاری با دولت همراه تست خدمه. در یوتا بخش از رزرو که در آن حدود 8000 قبیله ای اعضای اقامت, تنها 149 از 4,356 آزمون ردیابی توسط یوتا نوجو نظام سلامت اداره با دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند هند خدمات بهداشتی و درمانی و یا خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به اعضای قبیله ای.

Kelly Carnahan, Utah Public Laboratory emergency manager, sprays down her daughter, Cassidy Scott, who provides administrative support, after they finished a day of COVID-19 testing outside of the Monument Valley Health Center in Oljato-Monument Valley, San Juan County, on Thursday, April 16, 2020. The mobile testing team tested 1,060 people in two days.
کلی Carnahan, یوتا, عمومی آزمایشگاه مدیر اضطراری, اسپری, کردن دختر, کسیدی اسکات که فراهم می کند پشتیبانی اداری پس از آنها به پایان رسید بعد از COVID-19 تست خارج از دره یادبود مرکز بهداشت در Oljato-Monument Valley, San Juan County, روز پنج شنبه, مارس 16 سال 2020 است. تلفن همراه, تست تیم آزمایش 1,060 نفر در دو روز.
کریستین مورفی, Deseret News

یوتا نوجو سلامت سیستم ردیابی 309 مثبت COVID-19 موارد با 288 از این آزمایش توسط یکی از سیستم بهداشت و درمان به درمانگاه و یا تلفن همراه تلاش. نتایج حاصل از تلفن همراه در تست انجام شده در رابطه با نظام سلامت نیست و در عین حال در دسترس به عنوان یک گروه جداگانه ای از آزمایش و نتایج اگر چه مقامات دولت انتظار داریم که در چند روز آینده.

‘آن را فقط اجرا می شود شایع’

با وجود هزینه نامحدود, تست کلارک گفت: ارزش این اطلاعات را به دست آورد به خصوص برای افرادی است که ارزش هر دقیقه و هر پنی.

“اکثر افرادی که به نوبه خود مثبت تا به حال هیچ ایده آنها حتی بیمار است, بدون آزمون, نتایج آنها می تواند شناخته شده اند که آنها نیاز به دقت فوق العاده برای چند هفته تا زمانی که بهبود,” او گفت:.

کلی Carnahan پاسخ اضطراری مدیریت برای دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه صرف هر روز از آنها ایجاد mobile واحد پاسخ در جاده تست در مکان هایی مانند زندان های سالمندان مراکز مراقبت از پناهگاه های بی خانمان جوامع روستایی و بومی آمریکا رزرو. او گفت: آنها در سفر به یکی از طولانی مدت مرکز مراقبت پنج بار به انجام تست امکان پذیر نخواهد بود در غیر این صورت.

“چه اتفاق می افتد این است که بدون علامت کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال آوردن آن را به مرکز و حتی دانستن آنها در حال حمل آن گفت:” Carnahan به عنوان او سوار به یک تست در سایت دلتا قبل از طلوع آفتاب. “آنها آن را بدون دانستن آن و این مردم هستند که ساکنان آنها در حال انقباض آن و تبدیل شدن به بسیار بیمار است.

“و هیچ کس نمی تواند کشف کردن که در آن است که از آنجا که آنها قفل شده است به پایین اجازه می دهد بازدید کنندگان و یا اعضای خانواده. و آن را فقط اجرا می شود شایع است.”

در واقع 41 از یوتا 92 COVID-19 مرگ و میر ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت از پنجشنبه. شاید مهم تر شیوع بیماری های ویروسی نهفته 112 امکانات با 217 ساکنان تست مثبت و 196 نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی در آن امکانات تست مثبت است.

Carnahan امیدوار تلفن همراه از واحد تست می دهد سلامت عمومی رسمی و انتخاب رهبران اطلاعات بهتر برای تصمیم گیری در مورد به طور مداوم در حال تحول است.virus.

“من امیدوارم که آن را می دهد برخی از آنها را به وضوح در نحوه مدیریت” او گفت:. “ما در حال پیدا کردن افرادی که هنوز مثبت سه هفته بعد. آنها آزمایش در یک رویداد و پس از آن آنها می آیند و آنها هنوز هم مثبت اما آنها نمی کنم. سردرگمی وجود دارد. امیدوارم این فقط به آنها می دهد بسیار بهتر اطلاعات در مورد نحوه مدیریت تمام خود را به بیماری های عفونی پروتکل.”

چند مرز

ملت ناواهو نشسته در گوشه ای از سه متحده و در حالی که آن را می سازد برای غنی و جالب, جامعه, آن همچنین منجر به بی شمار قضایی مسائل است که می تواند ستیز و دشوار است به حرکت. در مورد COVID-19, مقامات دولتی نگران مسائل قضایی می تواند خطرناک و حتی کشنده باشد.

“یکی از خسته کننده ترین چیزهایی که در این بخش از دولت این است که جامعه همپوشانی مرز” گفت: Benge.

“فروشگاه های مردم در کلرادو و نیومکزیکو آنجا که ما در فروشگاه Blanding اغلب. بنابراین من فکر می کنم یکی از خواسته های که یوتا نوجو نظام سلامت بوده و ما تا به حال به عنوان یک بخش بهداشت و درمان است که به سعی و درمان جامعه به عنوان یک جامعه و انجام چیزی که برای جامعه و نه اجازه دهید خودمان را دریافت بیش از حد متمرکز بر تقسیم همه چیز در سرزمین های قبیله ای و یا خطوط دولت است. UNHS شده است بسیار اختصاص داده شده به آن است.”

کلارک گفت: آنها بر این باورند که هنگامی که مقامات قرار داده و محدودیت های است که می تواند آزمایش در هر راه آنها از دست دادن اطلاعات با ارزش.

از 4,356 آزمون اداره نوجو سلامت سیستم 1,228 آزمون داده شد به ساکنان آریزونا (1,129), New Mexico (52) و کلرادو (47). سلامت سیستم در حدود 7% مثبت رای است که بالاتر از یوتا نرخ حدود 4.3 درصد مثبت است.

در حالی که اجلاس شهرستان به دست آورده است توجه زیادی برای برخورد با یکی از دولت اولین و گسترده ترین شیوع San Juan County واقع بالاتر عفونت رای دادن. San Juan شهرستان عفونت نرخ 1,624 در هر 100 ، 000 ساکنان با مجموع 251 موارد در حالی که اجلاس شهرستان دارای یک عفونت نرخ 963 هر 100 ، 000 ساکنان با 404 موارد است.

“این تست بسیار مهم است” گفت: Shawn بیگی بهداشت عمومی مدیر یوتا نوجو نظام سلامت است. “این اجازه می دهد تا ما می دانیم که در آن ما به عنوان یک ملت مانند روند چه هستند ؟ ما rising? ما ثبات? یا ما رفتن پایین؟”

San Juan شهرستان 251 مثبت آزمون 239 از کسانی که در نظر گرفته یوتا نوجو سیستم بهداشت و درمان مواردی که بدان معنی است که آنها به احتمال زیاد برای رزرو اگر چه آنها در ارائه خدمات بهداشتی به غیربومی بسیاری از ساکنان این شهرستان به عنوان به خوبی.

دولت کل موارد 286 (3.6%) ذکر شده است که آمریکا یا بومی آلاسکا حتی اگر آنها فقط 2.3 درصد از یوتا جمعیت. آنها سومین مورد نرخ, پشت اسپانیایی/لاتین (37.8%) و سفید (39%) اما دوم بالاترین میزان بستری شدن دنباله تنها بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام.

واحد تلفن همراه برگزار می شود رایگان تست حوادث در تمام چهار یوتا نوجو سلامت سیستم درمانگاه با شروع نوجو کوه که تا به حال دو با مشخصات بالا و میر در اولین هفته از ملت ناواهو شیوع و پس از دو روز در دره یادبود دو روز در Montezuma نهر و دو روز در Blanding است که در رزرو.

همکاری بین دولت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بوده است به خصوص وقتی که می آید به برخورد با نقطه داغ. Benge گفت: بدون یوتا نوجو نظام سلامت او مطمئن نیست که چگونه او را با دقت بررسی موارد مردم در شهرستان ساکن در رزرو.

“من حتی نمی دانم که چگونه من گمان آنچه در آن خواهد بود,” او گفت:. “من هیئت مدیره بهداشت واقعا می خواهم در سن ژوئن برای درمان ما در کل شهرستان به عنوان یک جامعه و نه اجازه دهید خودمان را گرفتار در حوزه قضایی است. … ما متعهد به حفاظت از تمام ساکنان شهرستان بدون در نظر گرفتن حوزه قضایی است.”

ساخته شده است که ممکن است به دلیل یوتا نوجو سیستم های بهداشتی می تواند انجام این نوع تحقیقات لازم برای تایید که در آن کسی زندگی می کند و همچنین تکمیل بحرانی ردیابی تماس های لازم با شدت مسری مانند ویروس coronavirus.

“تلاش های خود شده اند ارزشمند در درک تاثیر این در جامعه ما” Benge گفت.

او گفت که اگر یوتا نوجو سلامت نشده بود “رفته و از انجام این فشار بر روی تقیه” وجود دارد ممکن است بیشتر در شهرستان ها است. چرا که در حالی که مقامات می دانستم که وجود دارد شیوع رزرو آنها مطمئن نبودند که چگونه گسترده آن در ایالت یوتا و آنها مطمئن نبودند که چگونه بسیاری از کسانی که موارد مثبت بودند و بدون علائم است.

“آنچه که ما آموخته است تست برای علامتی افراد شده است, مفید,” او گفت:. “من نگران ما ممکن است بسیاری از غیر قابل تشخیص موارد بدون علامت موارد به خصوص در Blanding. … آن را به ما کمک کرد درک آنچه که واقعا در رفتن و است که بسیار با ارزش است.”

‘دیوانه دنیای جدید’

هر دو پزشکی و بهداشت عمومی و مقامات گفت: تست تایید کرده است حکمت از توصیه های ارائه شده پس از وقوع آغاز شد.

“آنچه که ما آموخته است … اصلا اجازه پایین گارد خود را,” دکتر گفت: لایحه Cuskelly 30 سال کهنه پزشکی که مشغول به کار در یوتا نوجو نظام سلامت در پنج سال گذشته.

“(COVID-19) واقعی است آن را خارج وجود دارد, و وجود دارد بسیاری از افرادی که حداقل علائم بنابراین بسیار محتاط با حفظ فاصله اجتماعی پوشیدن ماسک و شستن دست ما می تواند به کاهش گسترش یافته است. آن تقویت آن توصیه. آن را واقعی آسان برای ما راضی در طول زمان به خصوص که ما استفاده می شود به این طبیعی است. و ما نیاز به محافظت در برابر خوشنودی است.”

Benge است تصمیم گیری در مورد کی و چگونه کسب و کار بازگشایی, در حالی که کلارک و کارکنان خود را در حال ارائه مشاوره به ساکنان ملت ناواهو که زندگی بسیار تحت شرایط مختلف از خود و دوستان و خانواده زندگی کردن رزرو. برای رزرو وجود دارد شبانه حکومت و آخر هفته مستندات در حالی که خاموش رزرو San Juan County, ذکر شده است, به عنوان, زرد, غیر از بلوف است که ذکر شده به نارنجی است.

پیچیده هر فرآیند تصمیم گیری است و عدم قطعیت در اطراف COVID-19. به دلیل آن است که ناشی از کروناویروس جدید, اطلاعات در حال تغییر است, مشاوره در حال تحول است و بسیاری از مردم ابراز نا امیدی با عدم مطلق.

Carnahan اذعان دارد که عدم قطعیت و امیدوار است مردم درک کنند که به عنوان محققان به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این دستورالعمل از جمله علائم و مشاوره ممکن است تغییر. اما او احساس خاصی در مورد یک چیز است.

“من واقعا فکر نمی کنم وجود دارد یک نقطه ضعف به (جرم) تست,” او گفت:. “بیشتر مردم ما می تواند ارائه تست برای بیشتر ما درک می کنیم و آنچه ما واقعا پیدا کردن این است که کسانی که حامل بدون علامت. که اجازه می دهد تا ما را به شروع به درک که در آن ویروس در حال گسترش است.”

و در حالی که وجود دارد “خطر” جمعیت او اخطار می دهد هر کسی از احساس بیش از حد اعتماد به نفس در مورد ویروس.

“من آموخته اند این ویروس واقعا نمی مراقبت از که … این اهداف” Carnahan گفت. “شما افراد مسن است که بدون علامت و افراد جوان که بسیار بیمار است. … هر چیزی که ما در حال انجام در این بیماری همه گیر جدید است. … ما در حال یادگیری ما به عنوان وجود دارد در حال رفتن به اشکالات. اما ما در حال پرداختن به این مسائل به عنوان آنها رخ می دهد. … این فقط یک دیوانه دنیای جدید است.”

هر چه در آینده بیشتر درگیر در تلفن همراه تلاش های تست اذعان Utahns خوش شانس هستیم که چه Carnahan تماس “یک حیوان منحصر به فرد.” او را کمک به آموزش اعضای گارد ملی به طوری که آنها می تواند به گسترش تلفن همراه فرصت تست.

“من فکر نمی کنم وجود دارد یک نقطه ضعف به (سرمایه گذاری) در موبایل, تست,” او گفت:. “بیشتر مردم ما می تواند ارائه تست برای وضوح بیشتر ما و آنچه ما واقعا پیدا کردن این است که کسانی که حامل بدون علامت و ما واقعا شروع به درک چگونه این ویروس در حال گسترش است.”

در تلفن همراه خود را تست تلاش های او دیده نشده و اعداد در هر نقطه دیگری که او را دیده در ملت ناواهو.

و این که ایجاد شده تقریبا فلج ترس برای برخی از زندگی و یا در نزدیکی رزرو. فیلیپس گفت: چه انگیزه او را برای آزمایش شد و صلح از ذهن. Carnahan گفت که در سراسر کشور پس از آغاز شیوع این است که یک موضوع مشترک به خصوص اگر آنها هستند و یا اگر آنها با کسی زندگی در نظر گرفته در معرض خطر مانند فیلیپس می کند.

“من نمی دانم که چگونه بسیاری از تماس های تلفنی من از مردم گفت: من نمی توانم به IHC یا U. of U. یا اشتباه بودن در مورد اینکه آیا یا نه تست رایگان بود,” او گفت:. “مردم می ترسند. آنها فقط می خواستم به آزمایش می شود حتی فقط برای صلح از ذهن من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de