بسیج اقدام آب و هوا در سیاره انسان

ما در یک آب و هوا و اضطراری است. این بدان معناست که همه ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم به جهان برای جلوگیری از سوزاندن سوخت های فسیلی و قطع درختان. و ما نیاز به انجام آن را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. به خالص صفر انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 خواهد همه چیز را داریم.

که چرا آن را بسیار دلسرد برای دیدن جدید مایکل مور و جف گیبس فیلم سیاره انسان است. یک فضیلت از این فیلم است که آن را از تماس greenwashing و چالش های این ایده که ما می توانید به نظاره نشست و صبر کنید برای تکنولوژی به ما را نجات دهد. ما نمی توانیم. رسیدن به جایی که ما نیاز به نیاز به تغییرات جدی در نحوه جامعه عمل می کند. آن نیاز به سرمایه گذاری دولت در یک انتقال. و این مستلزم آن است که سوخت های فسیلی شرکت ها و بانک ها تواند مانع از رانندگان اجتماعی مهم تصمیم گیری است. بنابراین این فیلم را ضد سرمایه داری است خوش آمدید.

اما گفت: این فیلم پر از ضعف و تحلیل اطلاعات غلط و نابجا و طعن است که من نگران آن باعث بیش از آسیب خوب.

ضعیف تجزیه و تحلیل.

تا کاملا به تازگی در ایالات متحده هنگامی که مردم در مورد تغییر آب و هوا آنها قاب آن را به عنوان چیزی ناشی از همه ما است و برای حل هر یک از ما ساخت های شخصی, شیوه زندگی را انتخاب کند. در حالی که مقدار زیادی وجود دارد ما می توانیم هر یک از انجام برش در خوردن گوشت و پرواز که در راه از فریم این موضوع نمی کند روشن شدن آنچه که ما در مقابل هستند و چه کاهش انتقال.

لایحه McKibben که به شدت مورد انتقاد در سیاره انسان ضربه آغاز جنبش برای سوخت های فسیلی سرمایه گذاری در سال 2013 با یک تور سخنرانی و یک مقاله منتشر شده در مجله رولینگ استون: “گرمایش جهانی وحشتناک ریاضی.” سوخت فسیلی سرمایه گذاری جنبش صریح هدف این بود که به پین بسیاری از سرزنش در سوخت های فسیلی از شرکت های که صرف صدها میلیون نفر در کره زمین و حتی بدتر که مدل کسب و کار متکی بر انجام چیزی که بسیار است که باید متوقف شود.

کار برابر است که وضوح سیاره انسان ها, بازگشت به قدیمی مدرسه misanthropic فرم از محیط زیست که مقصر همه ما از آنجا که ما در حال بد به عنوان یک گونه است. این فیلم شروع می شود با برخی غرق در افکار در چه مدت انسان انتظار می رود به گذشته به عنوان یک گونه و سپس گیبس راوی می گوید: “اگر یک گونه رفت و بیش از حد? چگونه آنها می دانند که اگر آن زمان خود را برای رفتن؟” به همه گیر است که کشتن بسیاری از عزیزان ما که احساس می کند به خصوص اشتباه در حال حاضر. وجود دارد زشت است تاریخ misanthropy در جنبش زیست محیطی. یکی از نمونه های معروف بود که برخی در زمین برای اولین بار گفت که ایدز بود خوب برای محیط زیست است.

اما ما انسان ها سازگار و smart گونه است. ما نیاز به استفاده از این استعدادها به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است, شکستن برخی از قدیمی و ناکارآمد عادات خودمان مانند دیدن طبیعت به عنوان یک منبع به بهره برداری می شود برای انباشت ثروت و اجازه می دهد کسانی که هدایت می شود با انگیزه کسب سود به کنترل سیستم سیاسی ما.

در علاوه بر این به کار خود را با تمرکز توجه بر نقش سوخت های فسیلی, شرکت McKibben نیز یک بازیکن بزرگ در حال توسعه گسترده چند نژادی و انسانی راه درک وضعیت ما. با توجه به این که آب و هوا عدالت چارچوب ما می تواند زندگی پایدار حتی با به عنوان بسیاری از ما وجود دارد اگر ما به طور چشمگیری و به سرعت در حال تغییر جهت ما جوامع به سمت توسعه پایدار. همه از تکنولوژی و منابع ما نیاز به انجام این کار با ما هستند. اما قدرتمند تثبیت نیروهای نگه داشتن ما از گرفتن وجود دارد. به عنوان McKibben و بسیاری از دیگران استدلال می کنند جواب این است آب و هوا عدالت بسیج نه انقراض گونه های ما.

فکری نادرستی

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

علاوه بر اینکه بر اساس منسوخ شده و معکوس و تحلیل این فیلم نیز فکری نادرست است. یک فرد با یک 350.org تی شرت در یک تظاهرات خواسته است نظر خود را در توده. زمانی که او می گوید او نمی تواند صحبت می کنند برای 350 ما را تشویق به فکر می کنم او چیزی برای پنهان کردن. خورشیدی نصب و راه اندازی است به دلیل انتقاد یوکا گیاهان نابود شدند در این روند و به ما گفته شده که آنها 500 سال است. Yuccas بزرگ گیاهان, اما آنها زندگی نمی کنند برای 500 سال است. و حتی اگر آنها یکی ضعیف خیابانهای خورشیدی نصب و راه اندازی است که پایه و اساس نیست به محکوم کردن انرژی خورشیدی به طور کلی.

بهتر خواهد بود به تمرکز همه چیز ما باید در ساخت سریع انتقال دور از سوخت های فسیلی, جنگل زدایی و تامین مالی از این چیزهای وحشتناک است.

انرژی خورشیدی در حال انتقاد برای ساخته شده با استفاده از سوخت های فسیلی و برای داشتن گاز کنسول به عنوان بخشی از سیستم های خود را. اما بسیاری از ما اقتصادی فرآیندهای پیچیده به روش های قدیمی ما در حال تلاش برای حرکت به دور از ما نمی تواند کمک کند اما دخیل به ما انتقال. سیاره انسان ها نیز با استفاده از سوخت های فسیلی در آن ساخت. گیبس روایت های زیادی از این فیلم در حالی که رانندگی در یک ماشین. من فکر نمی کنم چیزی اشتباه وجود دارد که با. انتقال سخت و پیچیده است.

نقطه اصلی این فیلم این است که پانل های خورشیدی و توربین های بادی می تواند کار نمی کند چرا که آنها را باعث آسیب های زیست محیطی و هزینه آنها بیشتر انرژی را از آنها تولید کند. آن را ادعا می کند که آسیاب های بادی کار فقط زمانی که باد می وزد. هر کسی با توجه به این مسائل می داند که به کاربردی انرژی های تجدید پذیر مورد نیاز بسیاری از کار سخت و در برخی از تلاش شکست خورده اند. وجود دارد بسیاری از مردم به انجام چرخه زندگی تجزیه و تحلیل به دنبال انرژی مورد نیاز برای راه اندازی و دور از انرژی های تجدید پذیر زیرساخت ها است. در این مرحله باد و انرژی خورشیدی فوق العاده موفق است. و چند نفر در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نگران است که آسیاب های بادی تنها ایجاد انرژی هنگامی که باد می وزد. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از راه حل برای این مشکل است. گیبس و مور مطمئنا می دانید که. این ادعا به سادگی نادرست است. انرژی خورشیدی و انرژی باد در حال حاضر فوق العاده موفق در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و گسترش سریع کلید برای گرفتن جهان از سوخت های فسیلی است.

نابجا و طعن

در نهایت این فیلم پر است از نابجا و طعن. I am ok با راه, فیلم کردن افرادی مانند ریچارد برانسون هر چند آن را از سمت چپ juiciest واقعیت است که پس از گرفتن مقدار زیادی از مطبوعات برای امیدوار کننده برای اهدای 3 میلیارد دلار برای بحران آب و هوا, او هرگز ، و بله, ما باید در شک و تردید باقی می ماند از کار مردم در امور مالی که با تغییر آب و هوا کار می کنند. و بله, وجود دارد جعلی pro-شرکت greenwashing در همه جا.

یک فیلم است که واقعا در زمان است که با اعتبار کافی برای ادعای خود به اعتقاد شود مفید خواهد بود. اما با توجه به غیر قابل اعتماد این فیلم, من هیچ نظری ندارم اگر باشگاه سیرا خطر بیافتد اصول آن در شرکت های سرمایه گذاری آن را ترویج. من می دانم که آن را فراتر از زغال سنگ کمپین بسیار موفق است و تا آنجا که من دوست نداشتن, مایکل بلومبرگ, او با بازی بسیار مثبتی در آن نقش دارند. من یک فن از شرکت کاترپیلار. اما واقعیت این است که آن بولدوزر مورد استفاده قرار گرفت در برابر معترضان در ایستاده سنگ نمی کند مرا در برابر بولدوزر. و آن را به من انتقاد باشگاه سیرا برای بودن در ارتباط با سرمایه گذاری در کاترپیلار.

به من بیشتر نابجا و طعن است درمان با توجه به لایحه McKibben. او می آید در سراسر در این فیلم به عنوان متقلب و فاسد است. و در عین حال او انجام داده است بیشتر برای آب و هوا عدالت حرکت از تقریبا هر کس دیگری در جهان است. برای همه من می دانم که او ساخته شده برخی از اشتباهات در گذشته و حمایت برخی از طرح های است که معلوم نمی شود ایده های خوب. من هیچ نظری ندارم. اما راه او ارائه شده است در این فیلم تبلیغ خالص. نگاهی به ادعای انتقادی حتی بدون داشتن هر گونه اطلاعات خارج و همه آنها به نوبه خود به دود. چرا گیبس و مور می خواهید به پایین McKibben یک رمز و راز به من.

آنچه که ما نیاز به انجام به عنوان یک گونه در ده سال آینده تقریبا غیر ممکن است. فرصتی که ما ایجاد ثبات در حداقل سطح امن از 1.5 C سطح زمین است vanishingly کوچک است. هر کسی با منابع به ساخت فیلم در مورد بحران آب و هوا باید به طور جدی فکر می کنم در مورد چگونه کار خود را کمک خواهد کرد که ایجاد انگیزه در مردم برای انجام همه چیز آنها می توانند به عضویت این جنبش و انجام همه آنها می توانند برای ایجاد یک تفاوت. وقت به صورت غرق در افکار در مورد اینکه آیا یا نه آن را ممکن است برای ما به عنوان یک گونه به مرگ است گذشته. همچنین طولانی گذشته زمانی است که ما می تواند یک دایره تیرباران را از ما تاثیرگذار ترین رهبران و سازمان ها.

بهتر خواهد بود به تمرکز همه چیز ما باید در ساخت سریع انتقال دور از سوخت های فسیلی, جنگل زدایی و تامین مالی از این چیزهای وحشتناک است. بهتر خواهد بود به تمرکز بر روی کمک به مردم در درک که چگونه آنها می تواند تبدیل به بخشی از افزایش آب و هوا و عدالت حرکت و پرتاب همه چیز آنها را مجبور به ساخت این گیاه باقی می ماند و قابل سکونت برای گونه های ما و برای دیگران. من می خواهم به جای انجام این کار از نشستن و تعجب می کنم اگر همه ما باید بمیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net